Şimdi Ara

PS4 Dijital Oyun İndirimli- US PSN içindir. TLOA 12 $

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
485
Cevap
35
Favori
15.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bir site var daha evvelde paylaşmıştım. Dijital oyun kodlari satıyor fiyat olarak da baya kelepir.

Last of us 12.75$
    LBP 3 29.49$ oldu.
    FarCry 4 29.49$ oldu.
    Destiny 29.49$ oldu.
    NBA2K15 29.49$ oldu.

Site -->http://gamedealdaily.com/playstation-4/

Üyelik gerektirmiyor. Ödeme paypal ile yapilabiliyor. Ödeme sonrası kod mailinize geliyor. Kodlar sadece US PSN de kullanılabiliyor. Ben 2 oyun aldım, yabancılar kapışıyor.

Game Download dedikleri kod, yanında Download yazmayanlar kutulu oyun almayın onlari.

Aldığım oyunlara örnek.

PS4 Dijital Oyun İndirimli- US PSN içindir. TLOA 12 $  PS4 Dijital Oyun İndirimli- US PSN içindir. TLOA 12 $

Ekleme : Konuyu açtığım ilk güncen beri birçok kişi siteyi kullanıp oyun kodu aldı. 1-2 aksilikk dışında bir sıkıntı çıkmadı, çıkan sıkıntılarda da site tarafından yeni kodlar verilip sıkıntılar telafi edildi.

Bir sorun olduğunda önce gelen maili düzgünce kontrol edin aktivasyon etmenis gereken bir kod varsa nasıl aktivasyon edileceğini bakın. Sorun devam etmesinde direk siteyle irtibata geçin.

Siteye kimse kefil değildir. Fırsat olarak görülüp paylaşılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 26 Nisan 2015; 12:30:21 >

• Forumda alan varsa yazsinda somurruz burayi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morgrath

Forumda alan varsa yazsinda somurruz burayi

Last of us ve Farcry 4 ü aldım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

quote:

Hollandayken tr paypal hesabiyla g2a dan urun alamayip paysafe card almak zorunda kalmistim paypal ile nasil alabildin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatlar çok iyi sürekli takip etmek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitradon -- 20 Aralık 2014; 3:18:24 >
  • quote:

quote:

quote:

Hollandayken tr paypal hesabiyla g2a dan urun alamayip paysafe card almak zorunda kalmistim paypal ile nasil alabildin?

Bir sıkıntı olmadı verdigim adreste sorun etmiyor.

4 oyun bir arada 1 ini sec kodu veriyor site bugun.

Gelen mailde kodun altındaki linkten giriş yapıp mailde gelen kodu girin. Psn hesabınızdaki maille birlikte.

O sizse 4 oyun secenegi cikaracak istediginiz birini secip onaylayın.

Hemen onaydan sonra istediginiz oyuna ait psn redeem kodu ekranda beliriyor.

Onuu US psn hesabınıza girin oyunu indirmeye baslayin.

Sold out yazmasına bakmayın 10-15 dk da bir yeni kodlar geliyor.

• Alan var mı far cry 4 alınır valla kardeşlikle primarysi o kadar zaten eğer fake sahte filan değilse süper

•  PS4 Dijital Oyun İndirimli- US PSN içindir. TLOA 12 $
  • Ben de little big planet 3 almıştım buradan paypal ile, herhangi bir sıkıntı yaşamadım iki dakika içerisinde mailime kod gönderildi zaten
  • Kodlar geldi kaçırmayın. Merak edenler için de normalde bu kodlar US'de yeni PS4 sahiplerine kampanya dahilinde verilen kodlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frostmourne Hungers -- 19 Aralık 2014; 22:00:44 >
  • Salı gününe kadar biter mi kampanya?
  •  PS4 Dijital Oyun İndirimli- US PSN içindir. TLOA 12 $

Resimdeki oyunlardan birini alacaksanız bu paketide alabilirsiniz. 1 kod ile 4 oyundan 1 ini secim imkanı sağlıyor.

quote:

Gelen mailde kodun altındaki linkten giriş yapıp mailde gelen kodu girin. Psn hesabınızdaki maille birlikte.

• quote:

Resimdeki oyunlardan birini alacaksanız bu paketide alabilirsiniz. 1 kod ile 4 oyundan 1 ini secim imkanı sağlıyor.

quote:

Bu paketi alsak oyun seçimini nerede yapıcaz acaba yanlış oyun gelmesin şimdi

• RaiTrQ kullanıcısına yanıt
    Bİr üst mesaj da anlattım. Mailine gelen kodun altında sony nin bir linki olacak. Ona giriş yapınca gerisi geliyor zaten.
  • Ya arkadaş kartı patlattık yeter Farcry 4'e damlayacağım herhalde kaldıysa.
  • quote:

Bİr üst mesaj da anlattım. Mailine gelen kodun altında sony nin bir linki olacak. Ona giriş yapınca gerisi geliyor zaten.

Evet gördüm aldım bende son 4 ü 1 paketi aldım galiba aldım paket bitti kodda geldi bu arada indiriyorum valla süper oldu burası haa hiç hesapta yokken the last of us da alabilirim
  • Far Cry 4 alacaktım kalmamış.
  • FarCry Alip Sec Hakkini Satmak isteyen olursa pm

• Adı gibi her gün farklı indirimler oluyorsa süpermiş bu site, takip etmek lazım. Paylaşım için teşekkürler
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.