Şimdi Ara

PS4 cd okumuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
11.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. bikaç gündür cihazı açmıyordum sabah bi açıyım dedim blu ray okuyucudan garip sesler çıktı panikledim koştum cd yi çıkardım cihazı tekrar başlattım cd yi taktım okumadı yabancı disk olarak gördü. Tekrar kapatıp açtım başka oyunlar denedim hiçbirini görmedi. Cihazı incelerken sağa sola çevirdiğimde lap lup ses geldi içinde bişey oynuyordu benim bildiğim kadarıyla düşmedi ama ev arkadaşım düşürmüş olabilir çünkü sol alt tarafında 1mm bi ezik farkettim. bulunduğum ildeki sony servisine götürdüm verdim istanbula göndereceklerini söylediler. Sorum şu eğer cihaz düştüyse bunu servis anlayabilir mi? garanti kapsamı dışındaysa bana ne kadara patlar? Servisten kaç günde gelir? ha bu arada Cd siz oyunları oynayabiliyordum. Teşekkür ederim şimdiden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up beyler yardım

• Anlasilir tabi icinden ses geliyosa kesin anlasilir. Sana pahaliya patlar biraz. En gec 20 is gununde gelir. Bunlar standart seyler

• 21. gün oldu hala gelmedi. Sony Servisine gelecekmiş onlar bana kargolayacakmış bakalım bekliyorum
  • 24. gün hala ses yok
  • Merak etme çalmazlar

• quote:

Orijinalden alıntı: alperen717181

24. gün hala ses yok

Gelince haberdar edermisin hocam.

• quote:

24. gün hala ses yok

Bende senin gibi gün sayıyorum kardeş benimde serviste cihaz 12 gün oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 29'unda istanbul eurasia'ya gitmiş. 2 temmuzda bida aradım değişim kararı çıkmış yeni cihaz istemişler onay bekliyorlarmış ordan Denizli servise gelecekmiş. Denizli serviste bana yollayacak. Bayrama kadar gelmesini umuyorum. birkaç gün sonra tekrar ararım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ficarof

quote:

24. gün hala ses yok

Gelince haberdar edermisin hocam.

tabi yazarım buraya.
  • bugün tekrar aradım bu hafta içi gönderileceği söylendi. Bayrama sarkmayacağı belirtildi.
  • Geçmiş olsun diyelim.
  • gelene 2 ay olacak neredeyse.
    bu ülkede yaşamak büyük sabır gerektiriyor.
  • Bugün aradım. Sony Eurasia yeni ürünü sipariş ettik dedi. Bende ürünün ne zaman geleceğini sordum, 35 gündür beklediğimi söyledim. Net bir tarihin olmadığını aciliyetinin bildirileceğini söyledi ordaki arkadaş.

• Bugün tekrar aradım. Depolarında ps4 olmadığı için yurt dışından yeni bir paket geleceği ve bayramdan sonraya sarkacağı söylendi.
  • pazartesi-sali gonderirler artik,gecmis olsun.

• Alt tarafı değişim yapacaklar bu büyük terbiyesizlik. İnsanların sabrını sınıyorlar resmen.

• Ücret iadesi talep edin.
  • quote:

Bugün tekrar aradım. Depolarında ps4 olmadığı için yurt dışından yeni bir paket geleceği ve bayramdan sonraya sarkacağı söylendi.

Dostum 18 Haziran günü servise verdiğim cihazım bugün elime geçti çok şükür benim.Arıza tamir edilmiş darısı senin başına en kısa zamanda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer düşmüşse cihaz o ev arkadaşımı yemin ederim yumruk manyağı yaparım,

soru sorarım önce, her yalanı için ağzına bi tane vururum, sonunda onda da bir sorun bırakırım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.