Şimdi Ara

PS4 4.50 YAZILIMI SÜRÜMÜ YENİLİKLER AÇIKLANDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
1
Favori
6.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4.50 ile artık harici hard diske oyun yükleme geliyormuş.

quote:

External HDD support

Struggling to find space for all the games you want to play? Well worry no more; you can now connect a USB 3.0 external HDD and download, save and install games, apps and add-ons directly onto your removable HDD. You can also move any games and apps you’ve already saved onto it to help you stay organised.

When you connect the external HDD, everything will be accessible from your PS4 Home Screen as normal. What’s more, your PS4 will support an external HDD up to 8TB in size, giving you a huge amount of space to play with.

Beta bugün başlıyormuş
    https://blog.eu.playstation.com/2017/02/03/ps4-system-software-4-50-beta-starts-today/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 3 Şubat 2017; 16:31:12 >

• Süper özellik :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • harika
  • Daha yeni 2 TB yaptım gelen özelliğe bak. Bu teknoloji firmaları cins hakikaten. Başından bu yana olması gereken bir özellikti.

• Harika yahu sonunda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl yani satın aldığımız oyunu hdd yükleyip daha sonra ps4 mi yükleyecez

Ps4 pro zaten 1tb yetmeyenler için iyi bir özellik

• 1 ay önce 2 tb takmıstım cihaza. Baştan yapsanaza şöyle bişey. Sony son zamanlarda cok sacmalamaya başladı cidden

• Tam da 1 tb takacaktım çok iyi oldu

• Xbox One'ın + olan özelliklerinden birisiydi, PS4'e çok daha geç geldi. 2 Tb harddisk taktığımdan ötürü şuanda ihtiyaç yok, Oyunlar ilerde 100 Gb olursa lazım olacak bir özellik olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Xbox One'ın + olan özelliklerinden birisiydi, PS4'e çok daha geç geldi. 2 Tb harddisk taktığımdan ötürü şuanda ihtiyaç yok, Oyunlar ilerde 100 Gb olursa lazım olacak bir özellik olabilir

100 GB A Yaklaştı zaten. witcher 3 75 gb yer kaplıyor. Bir seferde 75 gb akn yiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lubuoguz

quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Xbox One'ın + olan özelliklerinden birisiydi, PS4'e çok daha geç geldi. 2 Tb harddisk taktığımdan ötürü şuanda ihtiyaç yok, Oyunlar ilerde 100 Gb olursa lazım olacak bir özellik olabilir

100 GB A Yaklaştı zaten. witcher 3 75 gb yer kaplıyor. Bir seferde 75 gb akn yiyor.

Hocam genel olarak bahsettim. RE 7'de 22-23 gb civarında ona bakarsanız Fakat ben şuanda ortalama olarak 50 Gb olarak kabul ediyorum oyun boyutlarını.

Yada daha doğrusu şöyle açıklayayım o zaman; oyun boyutları mevcut durumun 2 katına (örneğin şuanki ortalama olan 50 Gb yerine; 100 Gb'a) çıktığında, daha fazla işe yarayacak bu özellik

• Ben tam olarak anlayamadım şimdi ben 4 tb aldığımda , uncharted 4 ü , aldığım hariciye indirebilir miyim? Daha sonra istediğim zaman hariciyi takıp oynayabilir miyim

• Beta kullanıcısı olmuşum, mail geldi. Eve gidince deneyeceğim.

"You've been chosen for the PS4 4.50 System Software Beta Trial."

• Bir oyunu hariciye yükledik, peki bu haricinin başka PS4'deki kullanımı nasıl engellenecek acaba? Bu durum korsanın önünü açarsa hiç şaşırmam.
  • Cahilliğime verin arkadaşlar.

Bu olayı uygulamak için ne yapmak gerekiyor? Ayrı bir harici falan mı alacağız ?

Bilal'e anlatır gibi anlatırsanız sevinirim.
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    Şu anda dahili disklerde olduğu gibi lisans sistemiyle çözeceklerini düşünüyorum. Oyun yüklü harici diski başka bir PS4'e taktığında, o PS4'te harici diskteki oyunları satın almış bir hesap olmadıktan sonra çalışmaması lazım teoride.

• quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Bir oyunu hariciye yükledik, peki bu haricinin başka PS4'deki kullanımı nasıl engellenecek acaba? Bu durum korsanın önünü açarsa hiç şaşırmam.

Ne alaka bro o hdd'in içindeki oyun hangi profil ile satın alındıysa o profili açman gerekiyor taşıyacağın konsolda istersen arkadaşının hdd deki 50 tane oyunu kopyala oyun açılmaz.

Bu arada XO da çooook uzun yıllardır olan bir özelliği Sony'nin daha şimdi getirmesi yazılım konusunda ne halde olduklarının göstergesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 3 Şubat 2017; 19:13:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MA11

Cahilliğime verin arkadaşlar.

Bu olayı uygulamak için ne yapmak gerekiyor? Ayrı bir harici falan mı alacağız ?

Bilal'e anlatır gibi anlatırsanız sevinirim.

Usb den harici bir hdd bağladığında sistem bunu görücek ve dilersen oyunlarını bu harici hdd üzerine kurabileceksin. Böylece ps4 ün dahili hafızasını kullanmamış olup elindeki harici hdd yi de ps4 ile birlikte kullanabilir olucaksın.

Ps4 ün dahili hafızası bana yetiyor harici hdd de yok bende dersen zaten senin işine yaramayan bir özellik gelicek. Oldumu Bilal

• quote:

Orijinalden alıntı: kepler05

Daha yeni 2 TB yaptım gelen özelliğe bak. Bu teknoloji firmaları cins hakikaten. Başından bu yana olması gereken bir özellikti.

Aynen ben de sony den umudumu kesip geçen ay 2 TB takmıştım.Hdd yükseltmemiş arkadaşlar için güzel haber , en başından olmalıydı dediğin gibi.

Bir de xbox gibi psn store da bölge değişikliğine izin verse eksiği kalmıcak konsolun.

• Tam da Amazon da PS4 icin HDD arastirmasi yaparken resmen ilac gibi geldi bu haber. Yeni oyunlara yer acmak icin eski oyunlari silip durmaktan gina gelmisti yahu.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.