Şimdi Ara

PS4 4.50 YAZILIMI SÜRÜMÜ YENİLİKLER AÇIKLANDI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
1
Favori
6.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinde fazladan 4.50 Beta kodu varsa PM gönderebilir mi? Şimdiden teşekkürler.
  • Hdd makineye takınca cihazlar kısmına girip oradan Ps4 sistemine uygun formatı atıp kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Sanırım formatı exfat olarak atıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu uygulamanın ne zaman tüm kullanıcılara açılığa belli mi acaba? birde elinde fazla kodu olan varsa bana da gönderebilir mi rica etsem?
  • hepsiburada.com da bilgisayar kategorisinde bazi urunlerde kdv indirimi var. 1tb ve 2tb dusunenler inceleyebilir

Seagate Expansion 1TB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk STEA1000400
    http://www.hepsiburada.com/seagate-expansion-1tb-25-usb-30-tasinabilir-disk-stea1000400-p-BD803335

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • HDD'yi ikiye bölüp yarısını NTFS olarak içinde kişisel dosyaları tutup ,diğer yarısını PS4'e uygun formatta kullanmak mümkün müdür?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben ps4 ü ilk çıktığı zamanlar almıştım ve eski ps4 ün teknik özelliklerini bulamadım USB 3.0 mı var usb 2.0 mı onu hatırlayan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezerymz

HDD'yi ikiye bölüp yarısını NTFS olarak içinde kişisel dosyaları tutup ,diğer yarısını PS4'e uygun formatta kullanmak mümkün müdür?

Teknik olarak bunun mümkün olması lazım. Şöyle ki; PS4 NTFS görmüyor zaten. Yani bu formatta bir hard diski PS4'e takarsan hiç takmamışsın gibi oluyor. PC üzerinden yapacağın bir partition işlemiyle harddiskin yarısını NTFS yarısını FAT 32 yaparsan, PS4'e taktığında format attığında sadece gördüğü kısım olan FAT 32 tarafına format atması lazım. Teoride mümkün ama pratikte boş bir harddiskle denemek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 6 Şubat 2017; 18:56:56 >
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Aynen pratikte denemek lazım ,eğer mümkün olursa bir çok kişiyi,teknolojinin oldukça zamlandığı bu dönemde ekstra bir masraftan kurtaracaktır.Güncellemenin public sürümü yayınlandığında mutlaka deneyenler çıkar diye ümit ediyorum:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinde fazladan 4.50 Beta kodu varsa PM gönderebilir mi? Şimdiden teşekkürler.
  • Elinde vr olup 3d film performansını deneyen oldu mu? Oyunlardaki gibi düşük çözünürlük mü sunuyor?

• Elinde 4.50 Beta kodu olan verebilir mi acaba ? HDD'yi aldım denemek için beta koduna ihtiyacım var.
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Ben de bu soruyu merak ediyorum, hard diskin birazına kişisel dosyalarımı diğer yarısına da bazı oyunları yüklemeyi düşünüyorum umarım oluyordur böyle birşey

• quote:

Orijinalden alıntı: aLdacTrack

Ben de bu soruyu merak ediyorum, hard diskin birazına kişisel dosyalarımı diğer yarısına da bazı oyunları yüklemeyi düşünüyorum umarım oluyordur böyle birşey

Bir kaç gün önce bu iş için bir hard disk ayırabileceğimiz açıklandı. Yani iki tane harddisk ve daha fazlası da olamayacak. Bu durumda bir hard diski bölmek olurmu, olabilir gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 11 Şubat 2017; 14:34:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezerymz

HDD'yi ikiye bölüp yarısını NTFS olarak içinde kişisel dosyaları tutup ,diğer yarısını PS4'e uygun formatta kullanmak mümkün müdür?

PS3 döneminde böyle kullanıyordum zaten
  • Süper bir haber teşekkürler
  • Ne zaman gelecek güncelleme?
  • harici diski takınca harici diskinizin formatı exefat olsada format istiyor. yukarıda ki arkadaşların dediği gibi bir bölümü exefat bir bölümü ntfs yapmanın mümkün olacağını sanmıyorum çünkü dediğim gibi direk format istiyor. yeni bir harici diskim gelecek 1 tb merak ediyorum diski hem ps4 için hem başka şeyler için kullanbilecekmiyiz eğer kullanamassak pek bir anlamı olmaz bence. ps4 e sürekli takılı bir harici disk görüntü kirliliğide olacaktır. en iyisi yine hdd değişimi gibi ama deneyelim bakalım başka işler içinde kullanabilirsek uygulamada iyi olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19yusuf05

harici diski takınca harici diskinizin formatı exefat olsada format istiyor. yukarıda ki arkadaşların dediği gibi bir bölümü exefat bir bölümü ntfs yapmanın mümkün olacağını sanmıyorum çünkü dediğim gibi direk format istiyor. yeni bir harici diskim gelecek 1 tb merak ediyorum diski hem ps4 için hem başka şeyler için kullanbilecekmiyiz eğer kullanamassak pek bir anlamı olmaz bence. ps4 e sürekli takılı bir harici disk görüntü kirliliğide olacaktır. en iyisi yine hdd değişimi gibi ama deneyelim bakalım başka işler içinde kullanabilirsek uygulamada iyi olabilir.

Harici bir hardiski PS4'ün görmesi için fat32 formatlı olarak takmak gerekiyor. Bu formatta takmazsan görmüyor zaten hiç. Normal bu şekilde manuel veri transferi için kullanabiliyoruz şu an. Yani kayıt dosyası yedekleme, yedek alma vs için. Oyun yükleyebilmemiz için bu özelliğe göre bilinçli olarak format atmamız gerekiyor 4.50'de. Aşağıdaki videoda forumdan arkadaş 2. dakikadan itibaren bunu yapıyor. Taktığımız bir harddiskte PS4'ün görmediği bir bölüm olursa buraya format atmaması lazım. Zaten görmediği medyaya nasıl format atacak...

https://www.youtube.com/watch?v=s9IRQrYMxos

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 12 Şubat 2017; 1:20:28 >

• Updatein ne zaman gelecegine dair bir bilgi var mi ? Gelse ya bir an once de su hdd olayini denesek.. Beta kodu da bulamadim gitti

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.