Şimdi Ara

##PS3'ünüzü Kırdırmak istiyormusunuz ? ## (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
14.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: punishersadi

hele bir home gelsin ve daha bir çok online yenilik.kırdırcak kişi sayısı gerçekten çok azalır.hem ps3 x360 gibi ucuz bir cihaz da sayılmaz.banlanınca kim 1500 ytl vericek ki!!!ama banlandığı için yeni konsol alan arkadaşım var

evet haklısın , ps3 ülkemizde baya pahalı bir cihaz en ufak bir kırdırmada oluşacak sorun yüzünden ban yemek hiç iyi olmaz.
  • valla nasıl hacklediklerine bağlı aleti , psp'deki gibi bir aksiyon yaparlarsa online olarakta sorun çıkmaz . exclusive oyunlar orjinal alınabilir , diğerleri zaten x360'da çıkacağı için sorun yok gibi bir mantık yapılabilir. birde ben taiwan'dan 50küsürat usd 'ye 2 tane ps3 oyun almıştım. oralardan 25-35usd orjinal oyuna verilebilir, ama kalkıp tr'de min 100papel bir oyuna , yokh her bütceyi zorlar . ama birde bu hızda giderse ps3de yılda 2 oyun çıkacakmış gibime geliyor :P , bu oranda yıl bazında kimseyi rahatsız etmez .
  • Bu video fake ye benzemiyor baksanıza bi

http://youtube.com/watch?v=bYRNOGg2BGM&mode=related&search=
  • Belki herkes tarafından bilinir ama daha önce hiç PS3 sahibi olmadığım için bilmediğim, merak ettiğim bazı şeyler var.
    Bazı PS3 satıcıları içerisinde birçok oyun yüklü PS3'lerinin garantilerinin devam ettiğini yazar.

* Bir PS3 içerisine oyun yüklemek için o PS3'ün kırdırılması mı gerekir, bir başka deyişle PS3 kırdırılmadan da oyun yüklenebilir mi?
    * Hangi şartlarda garanti kapsamı devam eder?

Bilgilendirirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestronur -- 1 Ekim 2013; 10:41:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestronur

Belki herkes tarafından bilinir ama daha önce hiç PS3 sahibi olmadığım için bilmediğim, merak ettiğim bazı şeyler var.
    Bazı PS3 satıcıları içerisinde birçok oyun yüklü PS3'lerinin garantilerinin devam ettiğini yazar.

* Bir PS3 içerisine oyun yüklemek için o PS3'ün kırdırılması mı gerekir, bir başka deyişle PS3 kırdırılmadan da oyun yüklenebilir mi?
    * Hangi şartlarda garanti kapsamı devam eder?

Bilgilendirirseniz sevinirim.

Oyunlar psn storeden satin alinip cihaza internetten yuklenmisse zaten hizmet sony hizmeti ve cihaz kirilmamistir garantisi devam eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Only Love

Korsan oyunla online bile oynansa yinede orjinal oyun oynarım PS3'de çünkü PSN'den ban yemeye hiç niyetim yok Microsoft'un xbox360'da yaptığı olayıda biliyoruz yani milletin gözü korkuyor ban yeme olayı olursa diye aynen benimde öyle. PS3'de orijinal oyun oynamak rulez...

quote:

Orjinalden alıntı: mehmetsary

Bu soruyu şöyle soralımacaba ben korsan medya sokmama ps3 diyenler cevap versinler.Korsan oyunlarla online oynama imkanı ortaya çıkarsa yani korsanla online oynamayı başarırlarsa ps3de korsan oyun oynarmısınız ?Korsan oyun tatlı, sulu,kırmızı elmaya benzer dayanamaz ısırırsınız

asdfgh

• Hort rekoru olmus.6 yıl :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

quote:

Orijinalden alıntı: Only Love

Korsan oyunla online bile oynansa yinede orjinal oyun oynarım PS3'de çünkü PSN'den ban yemeye hiç niyetim yok Microsoft'un xbox360'da yaptığı olayıda biliyoruz yani milletin gözü korkuyor ban yeme olayı olursa diye aynen benimde öyle. PS3'de orijinal oyun oynamak rulez...

quote:

Orjinalden alıntı: mehmetsary

Bu soruyu şöyle soralımacaba ben korsan medya sokmama ps3 diyenler cevap versinler.Korsan oyunlarla online oynama imkanı ortaya çıkarsa yani korsanla online oynamayı başarırlarsa ps3de korsan oyun oynarmısınız ?Korsan oyun tatlı, sulu,kırmızı elmaya benzer dayanamaz ısırırsınız

asdfgh

Bu ne demek oluyor şimdi ? Kaos ortamı yaratmaya çalışıyorsun. Teşekkürler.

• Orjinale devam
  • Konuyu hortlatmak zorunda kaldım çünkü PS3 kırdırılmasıyla ilgili konu açmak yasaktı bende burdan sorayım dedim :D
  • Uzun zaman olmuş ps3 var garantisi bitti kırdırsammı diye düşünüyorum sizce Nasıl olur istediğim oyunları yüklettiregim

• Kimseye kırdırtmam o kadar para verdim kırılacaksa ben kırarım bir de üstüne videosunu çekerim

• 4003c kirilabiliyor mu

• igetsky kullanıcısına yanıt
    Hayır
  • Arkadaşlar kırdırmak için kimlere güvenebilirim kendim küçük şehirde yaşadığım için kıran yer yok internette nerelere güvenebilirim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.