DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
##PS3'ünüzü Kırdırmak istiyormusunuz ? ##
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
94
Cevap
0
Favori
13.766
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> ##PS3'ünüzü Kırdırmak istiyormusunuz ? ##
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3288 Mesaj
      12 Haziran 2007 09:18:33
      Bu soruyu şöyle soralımacaba ben korsan medya sokmama ps3 diyenler cevap versinler.Korsan oyunlarla online oynama imkanı ortaya çıkarsa yani korsanla online oynamayı başarırlarsa ps3de korsan oyun oynarmısınız ?Korsan oyun tatlı, sulu,kırmızı elmaya benzer dayanamaz ısırırsınız

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Binbaşı
      1510 Mesaj
      12 Haziran 2007 10:48:17
      yok ben kafaya koydum orcınal oynıycam ...

Askerden donunce yanı seneye bu zaman yanı..

|
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      12 Haziran 2007 10:51:06 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: Creapure

yok ben kafaya koydum orcınal oynıycam ...

Askerden donunce yanı seneye bu zaman yanı..

oooooooo sene bu zaman ooooooo

|
      |

FOREVER TECHNOLOGY
      @ Donanımhabere katılış tarihi: 2001 @ Yaş : 28 @ medeni hali : Evli @ hobiler : teknoloji - arabalar - pc donanım - motorsiklet @
    • Yarbay
      27585 Mesaj
      12 Haziran 2007 10:55:14
      Korsan oyunla online bile oynansa yinede orjinal oyun oynarım PS3'de çünkü PSN'den ban yemeye hiç niyetim yok Microsoft'un xbox360'da yaptığı olayıda biliyoruz yani milletin gözü korkuyor ban yeme olayı olursa diye aynen benimde öyle. PS3'de orijinal oyun oynamak rulez...

quote:

Orjinalden alıntı: mehmetsary

Bu soruyu şöyle soralımacaba ben korsan medya sokmama ps3 diyenler cevap versinler.Korsan oyunlarla online oynama imkanı ortaya çıkarsa yani korsanla online oynamayı başarırlarsa ps3de korsan oyun oynarmısınız ?Korsan oyun tatlı, sulu,kırmızı elmaya benzer dayanamaz ısırırsınız

The man who said "I'd rather be lucky than good" saw deeply into life. People are afraid to face how great a part of life is dependent on luck. It's scary to think so much is out of one's control. There are moments in a match when the ball hits the top of the net and for a split second it can either go forward or fall back. with a little luck, it goes forward and you win... or maybe it doesn't, and you lose.

Arcade - Console - PC - Mobile
    • iOS Beta Kullanıcısı
      4356 Mesaj
      12 Haziran 2007 11:07:27
      işletim sistemi ve oyunlar dahil herşeyini orjinal alan bir kullanıcı olarak kopya kullanmak herzaman için kaybettiğiniz vakit (kırmak için aramalar yeni update çıktığnda onlar için yeni kırılmalar aramk, kalitesiz korsan online serverlarda iğrenç insanlarla oyun oynamaya çalışmak, iptal olan firma garantisi vs..) herzmaan daha pahalıya mal olur düşüncesindeyim.

|
      |

12 Haziran 2007 11:13:18 Konu Sahibi
      BAN konusunada bir çare bulurlarm acaba

|
      |

FOREVER TECHNOLOGY
      @ Donanımhabere katılış tarihi: 2001 @ Yaş : 28 @ medeni hali : Evli @ hobiler : teknoloji - arabalar - pc donanım - motorsiklet @
    • Emekli Yönetici
      11133 Mesaj
      12 Haziran 2007 11:32:34
      Acımam kırdırırım.

Zaten TT oldukça bu bağlantılarla online işkence gibi.

|
      |

Hatasız kul, bugsız oyun olmaz. (Oyuncular Kulübü)
      Yalnızlık beni hayatım boyunca izledi. Barlarda ,arabalarda ,kaldırımlarda, dükkânlarda... Kaçış yok. Ben Tanrı'nın yalnız adamıyım. (Taxi Driver)
      Hayatta önemli olan ne kadar sert vurabildiğin değil, aldığın darbelere dayanıp devam edebilme dayanıklılığını gösterebilmendir. (Rocky)
      Eğer haberler doğru olsaydı, onları güzel kadınlara sundurmak zorunda kalmazdık. (Anonim)

• Yüzbaşı
      927 Mesaj
      12 Haziran 2007 11:42:40
      kırdırmak taraftarıyım

|
      |

hey sen, bana hiç umut olmadığını söyleme
      birlikte ayakta duruyoruz, ayrılırsak düşeriz
    • Yarbay
      9295 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Red_Devil33

12 Haziran 2007 11:43:54
      ps3 çip takılırsa taktırmam ama yazımsal olursa olur yoksa olmaz makınaya kıyamam çip makinayı bitiriri

|
      |

Uyducu Ahmet usta 0507 334 76 01
      https://goo.gl/maps/BVi3gnsmKRr
    • Yüzbaşı
      960 Mesaj
      12 Haziran 2007 12:33:18
      valla yazılımsal olursa bende ındır netten kurarım ama sımdılık memnunum. gittigidiyordan orjinal alıyorum 90 ytl falan 3 taksit yapıolar pesın fıyatına bazı satıcılar işime geliyor. orjinalin tadı gercekten baska ve değerini biliosunz hemen bakıp kenara atmıorsunuz ps2 gibi

|
      |

• Teğmen
      189 Mesaj
      12 Haziran 2007 12:40:52
      valla arkadaşlar herkesin evinde 2mbit yok bu tt yüzünden . bildiğim kadarıyla 256k ile online oynanmaz . yanılıomuym ? hem yazılımsal bi yöntem ile korsan olayı eğer psn den ban a sebep olmucaksa yani pspdeki gibi falan iso oynayıp online da oynayabileceksek neden olmasın . ama ben de kararsız kaldım . orjinal oyun tabiki emeğin karşılığını vermektir . korsan tabi ki emek hırsızlığıdır ama hangimiz evindeki tüm mp3leri orijinal aldığı cdlerden tüm divxleri orjinal aldığı dvdlerden elde ediyo ki ? yani hepimiz hemfikiriz ki tüm oyunlar standart ücretteyken 60 doları hakeden oyun var hak etmeyen oyun var. peki haketmeyen oyunları hiç mi merak edemeyiz onları da biraz oynamak için illa 60 dolar mı vermek zorundayız . hele 60 dolar olsa yine iyi türkiyede 180ytl iken korsan oynamak bana emek hırsızlığından çok asgari ücretin 500ytl olduğu bi ülkede hangimiz bi oyuna 100 ytl yi gönül rahatlığıyla verebilir ? korsan oynamak emek hırsızlığıysa yani bi konsol aldık zaten verdik para her oyun için o kadar para bence fazla .
      hem ben eğer şimdiye kadar pc psp de oynadığım oyunları orijinal alsaydım en az 15milyar falan vermem gerekirdi ... aslında haklısınız korsan olunca her oyunu hakkıyla az ama öz oynayamıorum ama istediğim zaman oynayıp beğenmediğim oyuna verdiğim paraya da üzülme gibi bi derdim olmuyo. hem benim gibi bi maymun iştahlı için orijinal ekonomiyi çökertir . ama ilerde ne olur bakıcaz görücez ... saygılar herkese

|
      |

referanslarım : gamyonlu34 , btuzlakss , onurozka, ates292, RaiTrQ, the__CaNeR, bukalemuns , slymndgn, gualtan99, wrisy, lord831 , itachi84 ,
    • Yarbay
      5797 Mesaj
      12 Haziran 2007 12:47:00
      vala ben xbox360 ımda korsan oyunla online oynuodum ama ps3 gibi bi makinaya kopya oyun sokasım gelmio açıkcası

|
      |

GT: UlasAsmadili
      PSN: UlasAsmadili
    • Yarbay
      3391 Mesaj
      12 Haziran 2007 22:31:13
      Büyük ihtimal kırdırırım..

|
      |

PSN: kobeyrat

Mamba out.....

In seven days God created the world. And in seven seconds I shattered mine.
    • Yüzbaşı
      735 Mesaj
      12 Haziran 2007 22:56:34
      multimi pcde oynarım
      xboxta 6 ytlye oyunun keyfini sürerim
      şu ana kadar 1 gelişme bile olmamış olması ps3 kırılma yönündeki hayallerimi iyice karartıyor.
      xbox 5 ayda kırılmıştı ps3te daha tık yok

|
      |

13 Haziran 2007 02:29:33
      PS3'ün Korsanlara karşı mücadelesi görülmeye değerdi. Aldığı kılıç darbeleri onu yıldırmıyordu! bla bla bla...

|
      |

Xbox Live® Gamertag: OTACON TR | Xbox 360 NTSC-U | LG L194WT-SF 19"

Oynuyor: Mass Effect, The Orange Box, Call of Duty 4: Modern Warfare, Assassin's Creed, Fifa 08

Bekliyor: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, PLAYSTATION®3

メタルギアソリッド4
      14 Haziran 2007 09:42:52 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: canmur

ps3 için pes ne zaman cıkar ?

biz hangi konudan bahsediyoruz , sen hangi konudan bahsediyorsun ?

|
      |

FOREVER TECHNOLOGY
    • Teğmen
      189 Mesaj
      15 Haziran 2007 01:44:09
      quote:

Orjinalden alıntı: ckukner

multimi pcde oynarım
      xboxta 6 ytlye oyunun keyfini sürerim
      şu ana kadar 1 gelişme bile olmamış olması ps3 kırılma yönündeki hayallerimi iyice karartıyor.
      xbox 5 ayda kırılmıştı ps3te daha tık yok

ps3 biraz gecikti haklısınız ama yaklaşık 1.5 hafta önce ps3ün sdk (software development kit) yani yazılım geliştirme kiti internete sızdı . bu dosya sony nin sadece oyun yapımcılarına yolladığı gizli ve özel bi kit dir . bunun ele geçmesiyle birlikte programcılar ps3 ün çalışma prensibini anlmaları ve ps3 e uygun yazılımlar üretmeleri an meselesi ... yani umudunuzu kaybetmeyin . bence bu yaz içinde o iş tamam ;) inşallah tabi :)

|
      |

referanslarım : gamyonlu34 , btuzlakss , onurozka, ates292, RaiTrQ, the__CaNeR, bukalemuns , slymndgn, gualtan99, wrisy, lord831 , itachi84 ,
      15 Haziran 2007 01:48:08
      ya krılsa nolcak kaç kişi kırdıracak şimdi onu psn nin tadını alan bir daha kopamaz tıpkı 360cılarda olduğu gibi.3.kez xbox alan adam var ya

|
      |

O bir yılan kadar sessiz, kurttan daha tehlikeli ve akıllı.Eğer bu yazıyı şu an okuyabiliyorsanız onunla henüz tanışmamışsınız demektir.METAL GEAR SOLID!!!! COMING SOON AT THIS FORUM
    • Yüzbaşı
      936 Mesaj
      15 Haziran 2007 09:04:09
      quote:

Orjinalden alıntı: pegasusxx1975

orjinal kesinlikle

KORSANA HAYIR.....

Korsan Kesinlikle

ORJİNALE HAYIR.....

|
      |

Nothing is True, Everything is Permitted.
    • Binbaşı
      1199 Mesaj
      15 Haziran 2007 09:14:42
      hele bir home gelsin ve daha bir çok online yenilik.kırdırcak kişi sayısı gerçekten çok azalır.hem ps3 x360 gibi ucuz bir cihaz da sayılmaz.banlanınca kim 1500 ytl vericek ki!!!ama banlandığı için yeni konsol alan arkadaşım var

|
      |

psn:Punerion xbox live:Pundraco
      [link=http://forum.donanimhaber.com/m_11475386/mpage_1/key_//tm.htm
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.