Şimdi Ara

PS3 TE BLURAY FİLM DOSYASINI OYNATMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 8
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 saat 39 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • alperozlu (3 mesaj) addidas_85 (2 mesaj) el_jericho (1 mesaj) engingyln (1 mesaj) netrex2 (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> PS3 TE BLURAY FİLM DOSYASINI OYNATMA
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1102 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba, ben birşey öğrenmek istiyorum. Ps3 te bluray film uzantısı olan m2ts i çalıştırabilirmiyim, ayrıca buna harici bir hdd ye atıp ps3 bunu görürmü neticede hdd formatı ntfs olacak ve dosya büyüklüğü yaklaşık 40 gb olacak.

|
    |
  • Yarbay
    6218 Mesaj
    Kardeş PS3 fat32 destekler NTFSyi desteklemez bu arada m2ts dosyalarının yanılmıyorsam ps3 çalıştırıyor
    |
    |
  • Yüzbaşı
    616 Mesaj
    40 gb ' ı NTFS ' de görmez PS3.
    WD Live al istersen.Bu dediğini onda kolayca yapabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engingyln -- 17 Aralık 2010; 19:44:42 >
    |
    |
  • Yarbay
    4715 Mesaj
    Wiki'de yaptığım araştırma sonucu, slimler çalıştırıyor? Ps3 tek parça halinde, en fazla 4gb görüyor diye biliyorum ben. Hem ps3 NTFS'de desteklemiyor, Fat32 olacak.
    |
    |
  • Binbaşı
    1102 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Peki çalıştırıyorda bunu ps3 de nasıl izleyecem ps3 ntfs desteklemiyorsa, kısaca amacım şu eğer 3d tv alırsam elimdeki 3d blurayleri ps3 te 3d olarak izlemek isitorum bunu nasıl yapacam. Peki bu 40 gb m2ts dosyasını ps3 ün hdd sine atabilirmiyim.
    |
    |
  • Yarbay
    6218 Mesaj
    Sana önereceğim birkaç yöntem var ama anlatırsam banlanırım o yüzden şimdilik kalsın sadece diyebileceğim şey büyük dosyaları bölen programlar var onunla yapabilirsin ama cihazının hackli olması lazım
    |
    |
  • Binbaşı
    1102 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Yok, cihazım hackli değil haclemeyi düşünmüyorum. Bi çözümü yokmu.
    |
    |
  • Teğmen
    139 Mesaj
    arkadaşlar aynı dert benim başımda da var.bu mkv destekli bluray filmleri ps3 üzerinden nasıl izleyebilirim?forumda anlatılan bi kaç yöntemi(mkv2vob) denedim ama olmadı.yardımcı olursanız sevinirim
    |
    |
  • Teğmen
    109 Mesaj
    bende bir çözüm arıyorum akşam fat32 16 gb flashdiskime sırasıyla avi mkv m2ts uzantılı dosyaları attım ps3 250 gb slim cihazım hiçbirini görmedi.
    not :cihazı hacklemeyi düşünmüyorum. düşünmem de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syhsiyah -- 22 Aralık 2010; 15:26:01 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    737 Mesaj
    sony nin her zamanki yöntemi. bi şey satıyor ama onu tam performansıyla kullanmana izin vermiyor. ferrari alıp 100 km yi geçememeye benziyor.
    |
    |
  • Çavuş
    59 Mesaj
    PS3 Media Server ?
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
bankacılar
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.