Şimdi Ara

PS3 Slim IC TEMIZLIK ***138 FOTO*** TERMAL MACUN UYGULAMASI, FULL MONTAJ REHBERI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
16
Favori
24.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçekten güzel bir sayfa hazırlamışsın teşekkürler mutlaka bir gün işime yarayacak.
  • Çok güzel olmuş eline sağlık
  • Kardeş gerçekten üniversitelerde tez olarak okutulabilecek ustalıkta bir iş çıkarmışsın, profesyonel ve temiz. Emeğine sağlık.

Fakat ben adım adım bunları uygulasamda kesin bir iki vida, parça vs açıkta kalır sonra kafayı yerim
  • Yok artik vida artmasin diye herseyi anlattik iste yahu

quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

Kardeş gerçekten üniversitelerde tez olarak okutulabilecek ustalıkta bir iş çıkarmışsın, profesyonel ve temiz. Emeğine sağlık.

Fakat ben adım adım bunları uygulasamda kesin bir iki vida, parça vs açıkta kalır sonra kafayı yerim

• quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

Kardeş gerçekten üniversitelerde tez olarak okutulabilecek ustalıkta bir iş çıkarmışsın, profesyonel ve temiz. Emeğine sağlık.

Tekrar sökersin hocam rehber burada.

• O kadar fotoğraf, açıklama. Eline sağlık hocam...
  • cok iyi paylaşım tbrkler
  • Emegine saglik arkadasim birgun mutlak lazim olur bu rehber.
  • Süper paylaşım teşekkürler.
  • faydalı bir konu tebrikler
  • Yonetici arkadaslar bir sure sonra konuyu sabitlerse iyi olur, diger basliklarin arasindan arayip bulmaya gerek kalmaz.
  • eline sağlık,güzel çalışma olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTaLuA

Benim 40'lık fat makinenin fanı 2-3 haftadır deli gibi çalışıyor şu fan temizleme işlemindeki ses gibi çıkıyor özellikle cod b.ops oynarken.İçini açacaktım bi tozları falan temizleyeyim diye ama bir rehber bulamadım.Yardımcı olabilecek olan varsa sevinirim.

Güzel bir rehber hazırlamışsın tebrik ederim hocam.

+1 benimde bi temizlik zamanım geldi ama makine fat garantisi bitmiş slim kullananlar için iyi konu olmuş.
  • benimkisi fat o kadar çok ses çıkmıyor aslında normal bir pc den çıkan ses çıkıyor fakat ileride böyle bir şey ile karşılaşırsam aynı uygulama onun içinde geçerli olurmu çünkü slim için hazırlamışsın acaba fatlerde farklımı
  • @muhammed.durgun ,

fat kasa hakkinda inan bir bilgim yok..
  • Hatirlatalim.
  • hortttttt

kusura bakmayın arkadaşlar özellikle bunu hazırlayan arkadaş emeğine sağlık.

benim bir sorum var bu işlemcinin üzerinesoğutucun arasına 0,8 mm yada 1,0 mm kalınlığında bakır levha koyabilirmiyim koysam nasıl olur.
  • Merak ettim topladıktan sonra hiç vida arttı mı?

Genelde biz Türk milletinde elektronik cihazları muayene merakı vardır. Ama genelde açıp topladıktan sonra "gereksiz" birkaç vida hep artar
  • Eline sağlık hocam çok güzel bir rehber olmuş
  • T8 Tork Ararken Sayfayı Gördüm.

Ayakta Alkışlıyorum. Emek verip Tek Tek Fotoğraf Çekip İnce Detayına Kadar Anlatmışsın.

Helal Olsun....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eros2999 -- 30 Temmuz 2012; 0:46:48 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.