Şimdi Ara

PS3 REHBERLER, SIKÇA SORULAN SORULAR ANA BAŞLIK TOPLANMA NOKTASI (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
13
Favori
62.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir yardım istiyicem sizden şimdi 160-250-320gb slim kasaların gb özelliği şumudur.?
    Yani oyun atıyorum 3,5gb onu içine kaydet birdaha cd takmana gerek kalmaması içinmi yoksaa...
    Herhangi bir resim vs. depolama içinmi önemli hafıza birde bu 3,5 menegar gaia sistem nasıldır nedir.?
    Orjinal oyunmu alalım.? lütfen yardım ps3 ilgili kısa açıklama.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: altinbas07

Arkadaşlar bir yardım istiyicem sizden şimdi 160-250-320gb slim kasaların gb özelliği şumudur.?
    Yani oyun atıyorum 3,5gb onu içine kaydet birdaha cd takmana gerek kalmaması içinmi yoksaa...
    Herhangi bir resim vs. depolama içinmi önemli hafıza birde bu 3,5 menegar gaia sistem nasıldır nedir.?
    Orjinal oyunmu alalım.? lütfen yardım ps3 ilgili kısa açıklama.?

Boyut depolama için işte, mesela cd değilde PSN den satın alıp indirirsen boyuttan gider. Ancak sadece CD'den oynuyorsan sırf save gameler yer kaplar. Evet oyunları orjinal al.

Benimde bir sorum var, PS'yi gün içerisinde 2-3 kere kapatıp açıyorum, sorun yaratır mı?

• Arkadaslar psn den dun gece oyun indirirken makine fazla ısınmasın diye 2 saat sonra otomatik kapanma moduna ayarladım. Sabah baktıgımda ise sanki 2 saat degil saatlerce download yapmıs gibi 2 saatten cok daha fazla veri indirmis gibi daha buyuk boyutta veri indirmis. Makine kapalıyken download ieleminin devam etmesi gibi bir durum varmı, soz konusu olabilirmi?
  • Arkdaşlar bir sorunum var ve yardım lazım.

3 defa psn kardeşliği yaptım, üçünde de oyunları ben satın aldım.
    ilk yaptığım psn kardeşliğinde kendi hesabımdan hariç başka hesap açtım ordan aldım herkes de aldı, sorun yok.

2. ve 3. psn kardeşliğini yine bu hesap üzerinden satın aldım.
    Yanlız, 1. psn kardeşliğindeki insanlardan tamamen farklı insanlarla yaptım.

2. ve 3. psn kardeşliğimde herkes şundan şikayetçi oldu;
    5 kişi tarafından hesap kullanıldığından siz oyun indiremezsiniz gibi uyarı vermiş.

Doğal olarak paralarını iade ettim ve aldığım o oyunlar yaklaşık 220TL benden çıktı.

Öğrendiğim kadarı ile, 5 kişi ile yaptığım kardeşlik, sadece o 5 kişi ile sınırlı kalıyormuş. Eğer farklı 5 kişi ile kardeşlik yapacaksam farklı bir hesap açmam gerekiyormuş. Çünkü ilk 5 kişi hesabı terk etmezse son 5 kişi hesapdan oyun indiremiyormuş. fakat ilk 5 kişi hesabı terk ederse, alınan oyunlarıda oynayamıyormuş.
    Bunlar ne derece doğru?

---------------

Aldığım oyunları iade edebilir miyim?

• PSN ye kayıt olacağım ama hangisini seçmeliyim pn turkiye mi psn usa mi? hangisi daha avantajlı olur indirilebilir demo oyunların fazlalılığı vs usa daha mı iyi olur ayrıca iki ülke için de farklı maillerle kayıt olabilir miyim?
  • psn fifa 12 alıcam fakat hangi kredi kartını denediysem hata veriyor wallet.... bişi yarsımlarınız için teşekkürler
  • psn fifa 12 alıcam fakat hangi kredi kartını denediysem hata veriyor wallet.... bişi yarsımlarınız için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihunter

psn fifa 12 alıcam fakat hangi kredi kartını denediysem hata veriyor wallet.... bişi yarsımlarınız için teşekkürler

internet kullanımına açık mı kartınız? belki online işlemlerden bir sanal kart oluşturup alırsanız daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz...
  • merhaba arkadaslar sunaki versiyonum 3.41 fifa 12 aldim oynamak icin 3.73e yukseltmek gerekiyormus , ama ps3 dosyayi indirdikten sora " 8002f157 hatasi " veriyor bunu nasil cozerim ???

simdiden herkese tesekkurler
  • arkadaşlar konsol alacağım fakat bu konulardan bayadır uzak kaldığım için çelişkide kalıyorum.
    PS3mü ?XBOX mı ?
    veya niye ps3 niye xbox ?
    fiyat olarak önemli de değil aslında.
    Yardımlarınız için teşekkürler.
  • Bazi ps3'lerde J Chassis diye bi ibare var.
    Bu ibarenin olmadigi urunlerden farki nedir acaba?
    Kasa yapisi mi?
  • arkadaşlar pes 2012 de 2011 dekı gıbı analig yokmu yoksa benmı bulamadım yardımcı olursanız sevınırım
  • Arkadaşlar Yeni Bir 320 GB Ps3 Aldım Fakat Oyunlarda Sağ, Sol, Yukarı, Aşşağı Tuslarını Kullanamıorum Sadece Analog İle Hareket Ettirebiliyorum O da Çok Hassas Oluyor.Alışmısım diğer ayarlara nasıl ayar yapılır fps ve futbolda çok zorlanıyorum yardım edecek arkadaşlara tesekkur ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baracuda10 -- 18 Kasım 2011; 17:20:44 >
  • Samsung c650,ps3 ve z5500'u birbirine nasil baglamaliyim ki her seferinde ps'3ten tv'ye ya da tv'den ps3'e gecisimde optik kabloyu birinden cikarip digerine takma isinden kurtulayim?
    Foruma baktim ama pek bisey bulamadim.
  • Merhaba arkadaşlar oyun konsolu almayı düşünüyorum bu konsol larla ilgili çok az bilgim var öncelikle xbox 360 la playstation 3 arasında karak veremedim. bir diyer meselede playstation 3 alırken dikkat etmem gereken bişey varmı bi öneri bi akıl verirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim.
  • merhaba arkadaşlar makınam slim 320 gb multiman 3.55 var. Aldıgımda kurulu 10 tane oyun ile birlikte geldi. multıman programından 2 tane oyun sılmeme ragmen boş alan hala aynı gözükmete ? bunun sebebi nedır ? kurulu oyunları başka bir şekıldemı siliyoruz acaba. save dosyalarını falan sildım , video müzik vs hiçbirşey yuklu degıl makına da :S yardımcı olursanız sevınırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: [F][r][k][a][n]

Kardeş rehberi takip edip "japon" psn adresi aldım.Psn ye girdim ama demo oyun bölümünü bulamadım.Bi yardım etsen sevinicem.Demo oyunların yerini biliyorsanız yardım edin.Teşekkür ederim.

Playstation store da sol yukarda ki seceneklerde demos yazar oraya gir cok rahat bulursun bu arada turkiyedemisin eyer turkiyedeysen niye japon psn actin ilerde bazi seylerde sorun cikarabilir hatta cikarir
  • quote:

Orijinalden alıntı: siber86

Merhaba arkadaşlar oyun konsolu almayı düşünüyorum bu konsol larla ilgili çok az bilgim var öncelikle xbox 360 la playstation 3 arasında karak veremedim. bir diyer meselede playstation 3 alırken dikkat etmem gereken bişey varmı bi öneri bi akıl verirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Kesinlikle ps3 al derim eyer cok sey yuklemem diyorsan 120 veya 160 gb al 1. Ellerde bu aralar bircok indirim var onlara da bakip alabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: zeyyan

merhaba arkadaşlar makınam slim 320 gb multiman 3.55 var. Aldıgımda kurulu 10 tane oyun ile birlikte geldi. multıman programından 2 tane oyun sılmeme ragmen boş alan hala aynı gözükmete ? bunun sebebi nedır ? kurulu oyunları başka bir şekıldemı siliyoruz acaba. save dosyalarını falan sildım , video müzik vs hiçbirşey yuklu degıl makına da :S yardımcı olursanız sevınırım...

Sen o oyunlari nerden sildin onlarcdirek harddiske yuklu sanirim onlari playstation ayarlar da hard diski bulup ordan silmelisin oyun bolumunde sildiklerin harddiskten silinmez onlar kopya dosyalar sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: baracuda10

Arkadaşlar Yeni Bir 320 GB Ps3 Aldım Fakat Oyunlarda Sağ, Sol, Yukarı, Aşşağı Tuslarını Kullanamıorum Sadece Analog İle Hareket Ettirebiliyorum O da Çok Hassas Oluyor.Alışmısım diğer ayarlara nasıl ayar yapılır fps ve futbolda çok zorlanıyorum yardım edecek arkadaşlara tesekkur ederim.

Oyunlarin icinde ayarlar varya ordan istedigin sekilde ayarlayabilirsin oyunlarin genelde ana menusunde olur options diye sensitivity vesayre yazar veya kontrollerde default left 1 right 1 falan yazar onlarin hepsini kendine gore ayarlayarak deneyip bir sonuca ulasabilirsin
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.