Şimdi Ara

PS3 REHBERLER, SIKÇA SORULAN SORULAR ANA BAŞLIK TOPLANMA NOKTASI (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
283
Cevap
13
Favori
62.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar baktım ama goremedım cvp olarak bi link.Benim sorunum uncharted2 ye pack alcam fakat kredi kartımı girerken soyadımda ünlü harfler olduğu için yanlıs bilgiler diyor.Buu cozebılırmem ıcın yardımcı olabılır mısınız acaba?
  • Benim bir sorum olacak ...Acaba alınan bluetooth kulaklıklar oyunun normal müzik ve seslerini veriyormu ...?

birde tavsiye edeceğiniz bir kulaklık varmı teşekkürler ...
  • çok saolun..
  • arkadaşlar selam benim sorum şu ps3 cafe açıyorum ancak bunun için bir otomasyon programı bulamadım? bu programları çalıştırmak için sadece program yeterli mi? yoksa ps3 lere bir cihaz mı takılıyor bağlantı işi nasıl yapılıyor? lütfen bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
    teşekkürler..
  • Arkadaşlar bu aralar bağlantıda bir problem mi var ? 8mbit internetim var ancak 2saatte sadece 200mb indirebildim.Eğer makineden kaynaklı bir sorunsa sorunu çözmek için ne yapabilirim?
  • Gerçekten eger monitor derseniz size benq v2210 önerebilirim
  • Geçen bir haber gördüm pek emin değilim amerikalı hacker'ın biri ps3 bu orjinal oyunları algılamasını sağlayan programı kırmış dediler ama doğrumu?? (bende bilmem bunları kusura bakmayın)
  • Ps3 de cihazın üzürindeki açma ve cd çıkarma tuşlarını kilitlemek mümkünmüdür?1 yaşında oğlum var ve işlten eve geldiğimde ps3 ü açık buluyorum.Oynarkende gelip kapatıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper83us

Ps3 de cihazın üzürindeki açma ve cd çıkarma tuşlarını kilitlemek mümkünmüdür?1 yaşında oğlum var ve işlten eve geldiğimde ps3 ü açık buluyorum.Oynarkende gelip kapatıyor.

Öle birşey mümkün değildir bence. En iyisi yüksek bi yere koyun ps'yi. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KRL11

quote:

Orijinalden alıntı: sniper83us

Ps3 de cihazın üzürindeki açma ve cd çıkarma tuşlarını kilitlemek mümkünmüdür?1 yaşında oğlum var ve işlten eve geldiğimde ps3 ü açık buluyorum.Oynarkende gelip kapatıyor.

Öle birşey mümkün değildir bence. En iyisi yüksek bi yere koyun ps'yi. :)

Digitürk plus da ve tvimde var bu özellik.Ps3 ü biraz kurcaladım ama bulamadım.

• öyle bir özellik yok ama program ile olrmu onu bilemem
  • doğru arkadaşım yaklaşık 2 aydır yapılıyor..
  • PS3 kırılma olayını soran arkadaşlar yaklaşık 2 aydır yapılıyor yok değil var yani..bu kadar :) gerisi yasak :)
  • jailbreak nedir ne işe yarar kopya oyun çalıstırırmı arkadaşlar
  • arkadaşlar benım cıhazda 1.2 versiyon yuklu versıyonu guncellersem ne gıbı faydasını gorurum
  • Arkadaşlar benim 3-4 sene önce aldığım 40gb kalın kasa ps3 üm var internete nasıl bağlancam?
  • teşekkürler paylaşım için
  • arkadaşlar pm atamıyorum gsm no onayla diyor.forum donanıma mail attım cvp gelmedi.yardımcı olurmusunuz
  • çok iyi konu çokta faydalı ama şu plus üyeliğini nasıl yapacağımızı ve nasıl 1 ay boyunca sony nin verdiği haktan yararlanıp oyun indirebileceğimizi bi türlü anlatan bi yer göremedim...

şu plus hakkında bilgide verilse tam süper olacak
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.