Şimdi Ara

PS3\PS4 The Last of Us Multiplayer Topluluğu. GÜNCEL (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.356
Cevap
29
Favori
73.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ps3 multisi nasıl arkadaşlar? Kalabalık mı?
  • Ps4 name:HeyoEm
    Ekleyin oynayalim arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Psn : ulash1985 ekleyin kapisalim.

• PS4 ID: richardbozkurt multiplayer oynuyorum ekleyin arkadaslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufgulcemal

Arkadaşlar multiplayer kısmına tıklıyorum tıkladığım zaman haritalar indirmen lazım diyo daha önce dediğinde indirmiştim. Açtığı psn sayfasında da indirili görünüyor ama oyuna girmiyor. Yaşayan veya çözen var mı? Denedikçe aynı hiç değişmiyor

dostum bu problemi çözebildin mi, aynısı bende de var? oyunum kutulu, hem tr hesap ile hemde us hesap ile aynı problemi yaşıyorum.
  • kenanbal kullanıcısına yanıt
    Başka bir hesaptan oyuna girip haritaları indirin hocam düzeliyor. Bana da sağolsun buradan bir arkadaş yardımcı olmuştu, anıyorum kendisini :)

• Oyunun multisi çok güzelde, durduk yere oyundan atıyor, bazen yükleniyorda kalıyor, bazende rakip bulamıyor. Çok güzel ama bir o kadarda sorunlu multiplayer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese selamlar. Multide çok sıkıntı yaşıyorum. Oyun sırasında bağlantı gitmiş gibi fiş işareti çıkıyor. Tam aksiyon sırasında oluyor ve bir süre sonra düzeliyor. Sonra tekrar oluyor. Netten araştırdım port açtım olmadı, dmz denedim olmadı, wodafone arıza kaydı oluşturdum olmadı. Ne yapıcağımı şaşırdım. Kablo ile bağlıyım modeme ama sürekli kopuyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Modemde sorun olabilir mi böyle birşey yaşayan modemden kaynaklandığını bulan oldu mu?
  • Devil Hunter D kullanıcısına yanıt
    Diğer aletlerden internet kullanma.
  • Hala Oynayan varmi bilmiyorum ama 2 arkadaşiz ps4 : QuadTURK joker resmi var

• Beni de ekleyebilirmisiniz psn id : CreepingDeathPs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34FlyCam -- 15 Ekim 2016; 18:27:16 >
  • HORT !

Hala oynayan varsa PSN : musfili

Yeni başladım geç keşfettim.
  • Merhaba ben de oynuyorum bu oyunu. Psn yi sonra yazacağım şuan aklımda değil.

Artık tanıdık insanlarla oynama kararı aldım çünkü tanımadığım kişilerle oynadığım için kanser oluyorum. Ayrıca mikrofon ve kulaklık kullananlar önceliğimdir. Adamla iletişime geçmeye çalışıyorum hiçbir reaksiyon vermiyor (ingilizcem de var)

Takım iyiyse ben de iyiyim takım kötüyse ise çok kötüyüm. Genelde destek ekipmanı ile oynuyorum yani takıma katkım da fazladır :D
  • Beyler “supfro” nikim, ekleyin denk gelirse oynarız, mic kullanmıyorum çünkü takımdakiler acayip adamlar oluyor genelde, ps nin kulaklığı duruyor türk olursa kullanırız, akşam ve gece girerim yaş 36 gündüz çocuk hanım mesai derken geçip gidiyor zaten, cs go geçmişimiz olduğu için ortalama üstü oyuncuyum takım iyi olursa yıkılmamız zor olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba
    Last of us multiplayer bağlanamıyorum. Aşağıdaki hatayı veriyor. Ps tuşuna falanda basmama rağmen çözemedim bir türlü

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.