Şimdi Ara

PS3\PS4 The Last of Us Multiplayer Topluluğu. GÜNCEL (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.356
Cevap
29
Favori
73.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar last of us ın multiplayeriyle çok geç tanıştım ama yine de oynanabilirlik durumu benim için gayet iyi. Yalnız bir sorum olacak: Hikayesini oynarken yaptığım dinleyici modunu multiplayerde açmak için ne yapmam gerekiyor? Bir türlü bulamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 psn: lurtz_uruk_ali

Uzun zamandır oynuyorum. Yerini hiçbir oyun alamadı ekleyin oynayalım.

• Parti var dediler geldik : ))))
  • Aktif oynayanlar , son zamanlarda oyunda bir yavaşlık sezdinizmi? Diğer konuyada yazdım bir arkadaşta aynı sorunun olduğunu söyledi . Merak ediyorum herkesdemi var bu oyundaki yavaşlık sorunu .
  • Arkadaslar ps4 de oyunda online bolumde rakip bulmuyor neden olabilir plus uyegilim var bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: YuRYTR

Arkadaslar ps4 de oyunda online bolumde rakip bulmuyor neden olabilir plus uyegilim var bu arada

Hocam biraz beklemeniz gerekiyor. Bazen anında bazen ise geç buluyor.
  • Ben genel anlamda bir sorun olduğunu düşünüyorum . Mesela dün akşam oyun aramaya bıraktım ardından John Wick izledim ( 1 saat 40 dakika ) film bitti hala oyun bulmadı , gittim yemek yedim biraz sohbet ettim ( yarım saat ) yine oyun bulmadı . Yani ne diyeyim arkadaş 2 saatten fazla süre oyun bulmadı sorun bendemi yoksa oyundamı bilemiyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: inciteen

Ben genel anlamda bir sorun olduğunu düşünüyorum . Mesela dün akşam oyun aramaya bıraktım ardından John Wick izledim ( 1 saat 40 dakika ) film bitti hala oyun bulmadı , gittim yemek yedim biraz sohbet ettim ( yarım saat ) yine oyun bulmadı . Yani ne diyeyim arkadaş 2 saatten fazla süre oyun bulmadı sorun bendemi yoksa oyundamı bilemiyorum .

Aramayı tazele. Yoksa sabaha kadar bulmaz.
  • destannn ekleyin beyler. Oyun hala muhteşem

• Arkadaşlar multiplayer kısmına tıklıyorum tıkladığım zaman haritalar indirmen lazım diyo daha önce dediğinde indirmiştim. Açtığı psn sayfasında da indirili görünüyor ama oyuna girmiyor. Yaşayan veya çözen var mı? Denedikçe aynı hiç değişmiyor

• Oyun efsane oldu.
  • 3 gün oldun ps3te mp ye giremiyorum bağlanıyor yazan yerde doldurma barı sonlara yakın takılıyor kalıyor diğer oyunlarda online sorunu yok bu oyunda var
  • Oyun iyi hoş da şu bağlantı olayı insanı oyundan soğutuyor oyun süper bir oyun multi baya sarıyor tam oyuna başlıcam pat kurucu ile bağlantın sona erdi diye oyundan atıyor.
  • DieAnotherDayz kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sıkıntı vardı. Kablolu olarak bağlantı sağlayınca düzeldi.

• destannn kullanıcısına yanıt
    Ben de wifi üzerinden oynuyorum oynacağım zaman kablolu deniyim o zaman
  • Oyunun multisi süper oynamayan arkadaşlara tavsiye ederim biraz sabırlı olsunlar zamanla alışırsınız ben de ilk başta çok zorlandım sürekli ölüyordum keyif almıyordum şimdi zevk alıyorum oyundan
  • DieAnotherDayz kullanıcısına yanıt
    Ekle hocam oynarız.
    Id: destannn

• ps4:dadans77
    EKLEYEBİLİRSİNİZ
  • SELAM EKLEDİM SİZİ
    TEŞEKKÜRLER.
  • destannn kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam ekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.