Şimdi Ara

Ps3 için Headset (7.1) (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.712
Cevap
7
Favori
83.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: clabnick

quote:

Orijinalden alıntı: excalibre

quote:

arkadaşlar tronix de backordered görünüyor ama bugün almış oldugum kulaklık suan fedexte :) yani alın direk sizde affetmeyin :)
    tahimini varış süresi 6 şubat 2012 08:00 yazıyor hadi hayırlısı

vay be bende alıcaktım ama backordered gözüktüğü için vazgeçtim kaça mal oldu hocam acaba

ben kaçgündür bekliyorum backordered gorunuyor dıye ama arkadas sayesinde stok oldugunu öğrendim ve aldım hemen
    207 tl ye geldi dostum.
    Adres bilgilerinde aman sakın türkçe karakter kullanma :) ben yaptım o hatayı maılımı anlık kontrol eden bırı olmasam gecikme olucaktı fedexe verilmesi konusunda

caddesi-apartmani-sokak-mahallesi daire 58/58 şeklinde girdim sorun olmaz sanırım

• bu kulaklık ps3 ile uyum sağlar mı?
  • Arkadaslar fedexin sitesinden takip numaramla baktim az once urunum paristeymis. Yalniz new yourkta iken su sekil bir aciklama yazmislar ayrintilar kismina 'fedex ofisinde zarar gordu ' bu nedemek simdi ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaslar fedexin sitesinden takip numaramla baktim az once urunum paristeymis. Yalniz new yourkta iken su sekil bir aciklama yazmislar ayrintilar kismina 'fedex ofisinde zarar gordu ' bu nedemek simdi ??

bende de yazıyordu ama hiçbirşey çıkmadı sen gelince iyice kontrol et ama ambalaj çok iyi birşey olma ihtimali neredeyse sıfır
  • quote:

Orijinalden alıntı: prenskaan

quote:

Arkadaslar fedexin sitesinden takip numaramla baktim az once urunum paristeymis. Yalniz new yourkta iken su sekil bir aciklama yazmislar ayrintilar kismina 'fedex ofisinde zarar gordu ' bu nedemek simdi ??

bende de yazıyordu ama hiçbirşey çıkmadı sen gelince iyice kontrol et ama ambalaj çok iyi birşey olma ihtimali neredeyse sıfır

Urun guzelce kargo kutusuna koyuyorlarsa problem yok ama urun kutulu diye birseye koymadilarsa problem olabilir :s
  • Backordered tekrar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt35

bu kulaklık ps3 ile uyum sağlar mı?

uyumlu değil dostum.Elındekı kulaklık orjınal djlerın kullandıgı kulaklık serılerınden harıkadır yanı
  • an itibariyle işyerime kulaklığım geldi çok güzel kargolanmış arkadaşlar , kulaklığın kutusu başka büyük bir kutuya yerleştirilmiş boşluklar havalı poşet ile kaplanmış zarar gelme olasılığı 0 yani , deneme için akşamı bekleyeceğim mecburen , alan arkadaşlara tekrar hayırlı olsun .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebixa

an itibariyle işyerime kulaklığım geldi çok güzel kargolanmış arkadaşlar , kulaklığın kutusu başka büyük bir kutuya yerleştirilmiş boşluklar havalı poşet ile kaplanmış zarar gelme olasılığı 0 yani , deneme için akşamı bekleyeceğim mecburen , alan arkadaşlara tekrar hayırlı olsun .

hayırlı olsun sonunda geldi seninkisi he iyi :) kutulama sisteminin iyi olması güzelmiş.benimkiside pazartesi gelir heralde
  • kulaklık malesef elimde değil. almayı düşünüyordum iyi de bir fiyatı var ama ps3 ağırlıklı kullanacağımdan uyumunu sormak istedim muhtemelen de sadece müzik dinlemek için almam kulaklığı.
  • Ben de cuma gunu aksam 6 da siparis vermistim tronixten. An itibari ile pariste kargom umarim duzgun bir sekilde elime gecer. Sanirim sali gunu elimde olur
  • Arkadaslar an itibari ile kulakligim geldi urunu cok iyi bir sekilde sarmislar kutulamislar. Aksam test edip buraya yazarim.
    Alanlara hayirli olsun.

• Kulaklığı nezaman almıştınız, kaç günde geldiğini merak ediyorum. Cuma gününe yetişebilecekse bugün almayı düşünüyorum. Birde sitede " Backordered " gözüküyor. Fakat bazı arkadaşlar yazıya bakma siparişi verdiğinde direk yolluyorlar yazmış. Konuyla ilgili bilgi paylaşabilirseniz sevinirim.
  • quote:

Bu çeviri hatası arkadaşım, google translate mi yapmışlar bilmem artık :) Ben de gördüm, sonra ingilizce sitedeki kelimelerin anlamına baktım, zarar görmekle alakası yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhdr84

Kulaklığı nezaman almıştınız, kaç günde geldiğini merak ediyorum. Cuma gününe yetişebilecekse bugün almayı düşünüyorum. Birde sitede " Backordered " gözüküyor. Fakat bazı arkadaşlar yazıya bakma siparişi verdiğinde direk yolluyorlar yazmış. Konuyla ilgili bilgi paylaşabilirseniz sevinirim.

Dostum ben ayin 2 sinde sabah 9 da aldim 6 subat saat 13:00 de elime geldi. Arada pazr olmasaydi 5 subatta bendeydi pazar gunu araya girdigi icin 1 gun farketti. Bugun alsam cuma sende en gec

• quote:

quote:

Kulaklığı nezaman almıştınız, kaç günde geldiğini merak ediyorum. Cuma gününe yetişebilecekse bugün almayı düşünüyorum. Birde sitede " Backordered " gözüküyor. Fakat bazı arkadaşlar yazıya bakma siparişi verdiğinde direk yolluyorlar yazmış. Konuyla ilgili bilgi paylaşabilirseniz sevinirim.

Dostum ben ayin 2 sinde sabah 9 da aldim 6 subat saat 13:00 de elime geldi. Arada pazr olmasaydi 5 subatta bendeydi pazar gunu araya girdigi icin 1 gun farketti. Bugun alsam cuma sende en gec

Backordered olayına ne diyorsun peki yani sipariş versem ürün varmıdır ellerinde bunu çözemedim...

• Mail atsana ben oyle yaptim.cevap olarak var elimizde dediler alirsaniz hemen godeririz diye cevap attilar bende hemen aldim bu rada turkiye saatine gore 21:00 ile 24:00 arasi cevapliyorlar mailleri haberin olsun
  • yaaa benim hemen siparişi vermem lazımki cuma ya yetişsin. akşam maili beklersem heralde sonraki haftaya kalır. ne yapsam bilemedim şimdi daha öncedende böyle yazarken sipariş veren arkadaşlar urunun hemen kargoya verıldıgını yazmıslar. banada sansızlık olup 1 hafta beklemeyim veya daha uzun..
  • Evet arkadaşlar şu an itibariyle ürünü satın aldım. Bakalım ürün nezaman gelecek. birde not falan yazmadım. Bu ürünü nasıl takip ediyoruz nerede olduğunu vs. ?
  • quote:

Evet arkadaşlar şu an itibariyle ürünü satın aldım. Bakalım ürün nezaman gelecek. birde not falan yazmadım. Bu ürünü nasıl takip ediyoruz nerede olduğunu vs. ?

Hayırlı olsun. Tronixten aldın sanırım. Ürün kargoya verildikten sonra sana bir mail gelecek, takip numarasını içeren. Onunla adım adım saat saat nerede olduğunu takip edebilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.