Şimdi Ara

Ps3 için Headset (7.1) (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.713
Cevap
7
Favori
83.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmetcan1588

quote:

Orijinalden alıntı: shadow99tr

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcan1588

arkadaşlar sony teknik servisinlen konuştum bana dediler usb donglenin tam kulaklıgın ununde olması lazım dedi başka bi bozukluğu olmaz dedi [bscfp=]

Alakası yok hocam benim ps3 ile aramda yaklaşık 2 oda var 7mtlik hdmi kablo ile tvye bagladım internet o oda da oldugu için hiç sorunsuz kullanıyorum..

neden oluyo ozaman adamda diyo kulaklıkta sorun olmaz diye

Alıntıları Göster
    220tlden isteyen varsa satabilirim arkadaslar hepsisonyden alınma faturası kitapçıkları kutusu herseyi duruyor 1,5 ay önce kanyon hepsisonyden aldım pc alacağım icin satıyorum İstanbul ici elden teslim edilir isteyene kargoda yapabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 1 Şubat 2012; 14:22:11 >

• Tronixe kayi olamiyorum yout acount a tikliyorum sing in cikiyor sing up yok anlamadim gitti :s
  • Arkadaşlar, ben kendi kulaklığımı GG üzerinden satıyorum. İlgilenenler için link: http:// urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/sony-wireless-stereo-7-1-headset-kulaklik-52059725
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknoinsan

Arkadaşlar, ben kendi kulaklığımı GG üzerinden satıyorum. İlgilenenler için link: http:// urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/sony-wireless-stereo-7-1-headset-kulaklik-52059725

Dostum o fiyattan daha uyguna sifir var neden 2. El alsin insanlar. He hani sony turkiye garantili olur tamam olur ama oda yurtdisi urunu
  • Backorder gorunuyor ama yinede verdim siparisi trinixden. Siperis nosu var ama paymentten baktimda odeme gecmisimde bu yapmis oldugum odemem gorunmuyor analmadim gitti birde bir mail geldi onu yazicam buraya nedemek yaSarsiniz lutfen :)
  • Your order from tronixweb.com (58181) has been updated.

Current status: Preparation for Shipping Today

Thank you,
    tronixweb.com

Gelen sonraki mail bu atkadaslat altta link var tiklayinca siparis detaylarini goruyorum ama kendim elle order dn girince siparis nosunu goruyorum ama detaylarini goremiyorum anlamadim gitti :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: clabnick

Your order from tronixweb.com (58181) has been updated.

Thank you,
    tronixweb.com

Gelen sonraki mail bu atkadaslat altta link var tiklayinca siparis detaylarini goruyorum ama kendim elle order dn girince siparis nosunu goruyorum ama detaylarini goremiyorum anlamadim gitti :)

Siparişin bugün gönderilmek üzere hazırlanıyormuş. Gönderilince sana fedexten takip numarası gönderecekler, onunla takip edeceksin nerede olduğunu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Thank you,
    tronixweb.com

Siparişin bugün gönderilmek üzere hazırlanıyormuş. Gönderilince sana fedexten takip numarası gönderecekler, onunla takip edeceksin nerede olduğunu...

aynen türkiye ye kadar fedex daha sonra mng kargo sana ulaşmasını saglıycak hayırlı olsun pişman olmıycaksın emin ol

• quote:

Orijinalden alıntı: prenskaan

quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Thank you,
    tronixweb.com

aynen türkiye ye kadar fedex daha sonra mng kargo sana ulaşmasını saglıycak hayırlı olsun pişman olmıycaksın emin ol

Eyvallah dostum nezamandir almaya niyetliydim bugune kismetmis ama anlamadigim neden sitede backordered gorunuyor ?

• hayırlı olsun dostum benim sipariş paris te şuan bir kaç güne kadar elime geçer diye tahmin ediyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebixa

hayırlı olsun dostum benim sipariş paris te şuan bir kaç güne kadar elime geçer diye tahmin ediyorum :)

Birkaç gün değil, yarın sende.
  • Sagol dostum vallahi banada bir gelse kargo bilgileride benimee icim rahatlasa :)

Bu arada herhangi bir mail atmadim fatura tutar gosterimi ile ilgili
    Gercek kart ile odeme yaptim
    Bilginize
  • Ellerinde urun yokki dostum
  • arkadaşlar tronix de backordered görünüyor ama bugün almış oldugum kulaklık suan fedexte :) yani alın direk sizde affetmeyin :)
    tahimini varış süresi 6 şubat 2012 08:00 yazıyor hadi hayırlısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clabnick -- 2 Şubat 2012; 23:20:28 >
  • quote:

arkadaşlar tronix de backordered görünüyor ama bugün almış oldugum kulaklık suan fedexte :) yani alın direk sizde affetmeyin :)

al da sen de kurtul forum ahalisi de. bi gün içinde aynı konuya kaç kere yazdın? post kasacağına bi mesajını editleyerek gidebilirsin dostum.
  • Bu kulaklıkla Skyrim oynayan varmı?.

Sürekli ses gidip geliyor, sadece Skyrim de yapıyor bunu
  • quote:

arkadaşlar tronix de backordered görünüyor ama bugün almış oldugum kulaklık suan fedexte :) yani alın direk sizde affetmeyin :)

vay be bende alıcaktım ama backordered gözüktüğü için vazgeçtim kaça mal oldu hocam acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: excalibre

quote:

vay be bende alıcaktım ama backordered gözüktüğü için vazgeçtim kaça mal oldu hocam acaba

ben kaçgündür bekliyorum backordered gorunuyor dıye ama arkadas sayesinde stok oldugunu öğrendim ve aldım hemen
    207 tl ye geldi dostum.
    Adres bilgilerinde aman sakın türkçe karakter kullanma :) ben yaptım o hatayı maılımı anlık kontrol eden bırı olmasam gecikme olucaktı fedexe verilmesi konusunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clabnick -- 3 Şubat 2012; 9:04:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt35

quote:

al da sen de kurtul forum ahalisi de. bi gün içinde aynı konuya kaç kere yazdın? post kasacağına bi mesajını editleyerek gidebilirsin dostum.

hehe işim gücüm yok post kasmayı düşünücem :) neyse yorum yok sende sagol diyip boş muhabbeti kapamalıyım tşkler.
  • Tronix de backordered kalkmış ben yeğene aldım.

Detaylar içeride bekliyorum. Her türlü konuda yardımcı olurum.

http://forum.donanimhaber.com/m_56279568/mpage_4/f_/key_//tm.htm#57325230
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.