Şimdi Ara

[PS3] FİFA 13 DH ELITE LEAGUE [TURNUVA] 8. 9. 10. 11. HAFTA FİKSTÜRÜ EKLENDİ !! (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
700
Cevap
1
Favori
11.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

napoli 3-0 cska
  • quote:

Orijinalden alıntı: shit happens

Valencia 2 - porto 1

porto 3 - schalke 0

bir tek lazio maçım kaldı.

Online ım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GHoST_FaCe

Benim ha panik yapmayın.
  • BLACKTOWER_1981, insomnia_can bu akşam 21:30 da evde olacağım.

müsait misiniz akşam için ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkansevinc -- 23 Mayıs 2013; 8:27:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylönen

5. HAFTA
    -----------
    Napoli v Cska Moskow

Valencia v Fiorentina

Lazio v Porto

Sevilla v bayer leverkusen
    ---------------------------------

7. HAFTA
    -----------
    Lazio v Sevilla

Arkadaşlar oynanmamış 5 tane maç var 2 maça düşmeden fikstür gelmeyecek lütfen herkes biraz daha ilgili olsun rakipleriyle iletişime geçsin kimseye hükmen vermek istemiyorum.

Valencia forumdan ban lanmis ... PsN den ekledim ama arkadasla bir turlu denk gwlemedim dun maca kadar onlindim kendiisi girmedi... Bugunde 4-5 te evde olucam aksam 7 ye kadar 2 saatlik bi zamanim var o arada girer insallah :)

• Dün akşam bekledim ama gelemedin sanırım şuan müsaitim uygunsan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Dün akşam bekledim ama gelemedin sanırım şuan müsaitim uygunsan.

Bu gece yapalım ben 9 dan sonra evde olacağım akşam. @BlacK_TowerR
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkansevinc

quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Dün akşam bekledim ama gelemedin sanırım şuan müsaitim uygunsan.

Bu gece yapalım ben 9 dan sonra evde olacağım akşam. @BlacK_TowerR

12 de evde olucam hocam uygun olursan yapalım olmazsan yarın aksam diledigin saatte yapalım yarın aksam full uygun olacagım.
  • Fikstür açıklansın artık o 4 maç içinde bir süre verilsin yarın akşam 12 son gibi mesela yapılmazsa da hükmen sayılsınlar.Sonuçta turnuva kurallarında bu yazıyordu girilirken bu kuralı kabul etti herkes kimsenin itiraz etmeye hakkı yok bence maçlarını tamamlayanlara haksızlık oluyor çünkü
  • haftaya memlekete gidecem arkadaşlar hadi hızlanın lutfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kragger

Fikstür açıklansın artık o 4 maç içinde bir süre verilsin yarın akşam 12 son gibi mesela yapılmazsa da hükmen sayılsınlar.Sonuçta turnuva kurallarında bu yazıyordu girilirken bu kuralı kabul etti herkes kimsenin itiraz etmeye hakkı yok bence maçlarını tamamlayanlara haksızlık oluyor çünkü

emredersin paşam açıklıyorum hemen.
  • quote:

quote:

Fikstür açıklansın artık o 4 maç içinde bir süre verilsin yarın akşam 12 son gibi mesela yapılmazsa da hükmen sayılsınlar.Sonuçta turnuva kurallarında bu yazıyordu girilirken bu kuralı kabul etti herkes kimsenin itiraz etmeye hakkı yok bence maçlarını tamamlayanlara haksızlık oluyor çünkü

Bu mesajdan bu sonuca mı ulaştın? 5 günde 3 maç yapmayanlara da böyle cevaplar vermeni bekilyorum
  • Arkadaslar normalde hiç aksatmam maçlarımı fakat son 2 gündür vardiyamda oluşan sıkıntıdan dolayı son 2 maçımı henüz yapamadım dün porto ile 24:00 için anlaşmıştık bekledim bekledim gelemedi.Sevilla ile saatlerimiz uyuşmadı o evde ben yokum o yok ben varım gibi terslikler oldu.En geç yarına hepsi tamamlanmış olur maçlarımın turnuvadaki arkadaslar bu durumdan etkilendiyse affola.Ha zaman bitti derse ersin hükmen verebilir.

• quote:

quote:

quote:

Bu mesajdan bu sonuca mı ulaştın? 5 günde 3 maç yapmayanlara da böyle cevaplar vermeni bekilyorum

sakin ol biraz insanların işi çıkabilir aksayabilir gereken mesajları ben zaten herkese atıyorum ortamı germeye gerek yok 2 gün sonra seninde bi işin çıkıp maçların aksayabilir devamlı birşeyleri öğretmeye kalkar gibi emir kipli akıl vermelere kalkmassan iyi olur saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylönen -- 23 Mayıs 2013; 16:30:51 >

• Güncel Puan tablosu ;
    -------------------------
     [PS3] FİFA 13 DH ELITE LEAGUE [TURNUVA] 8. 9. 10. 11. HAFTA FİKSTÜRÜ EKLENDİ !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylönen -- 23 Mayıs 2013; 18:23:38 >
  • Ersin 11. haftada Lazio yok iki Napoli maçı var.

• quote:

Güncel Puan tablosu ;
    -------------------------

8. 9. 10. 11. Hafta fikstürü;
    -------------------------------

8. 9. 10. ve 11. HAFTA MAÇLARI İÇİN SON TARİH 26.05.2013 PAZAR GECESİDİR

bir terslik var...

8. ve 11. haftalarda benfica ile oynuyorum...!!!

• evet fikstür sitesi kafayı yemilş durumda ilk defa böyle bir problem görüyorum kimse maç yapmasın problemi çözmeye çalışıcam.
  • 11.ci haftada bende yokum karışıklık olmuş sanırım kolay değil sonuçta :)

Bu arada mac yapacagım kişiler bana online olduklarında özel mesaj atarsa hemen online olma şansım olur. Basarılar herkese

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.