Şimdi Ara

[PS3] FİFA 13 DH ELITE LEAGUE [TURNUVA] 8. 9. 10. 11. HAFTA FİKSTÜRÜ EKLENDİ !! (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
701
Cevap
1
Favori
11.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım 11.haftada sorun var sadece
  • Arkadaşlar ilk defa başıma böyle bir olay geldi Fixturelist.com sitesinde böyle bir hata oluştu kontrol ettim 7. haftadan sonra bütün fikstür allak bullak olmuş durumda

Puan durumu sabit devam edicek ve devamlı güncellenicek fikstür olayındada ligin ilk devresinde kalan maçlarımız fikstürsüz bir şekilde müsait olan rakiplerimizle kalan maçlarımızı oynıycaz ligin 2. yarısında tekrar sorunsuz bir şekilde fikstüre dönebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylönen -- 23 Mayıs 2013; 18:22:15 >
  • Fixtürsüz buldugumuz rakiplemi yapacagız.

• 7. Hafta

Valencia 4 - 1 Fiorentina

• ben bi sorun göremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylönen

Arkadaşlar ilk defa başıma böyle bir olay geldi Fixturelist.com sitesinde böyle bir hata oluştu kontrol ettim 7. haftadan sonra bütün fikstür allak bullak olmuş durumda

Puan durumu sabit devam edicek ve devamlı güncellenicek fikstür olayındada ligin ilk devresinde kalan maçlarımız fikstürsüz bir şekilde müsait olan rakiplerimizle kalan maçlarımızı oynıycaz ligin 2. yarısında tekrar sorunsuz bir şekilde fikstüre dönebiliriz

en iyisi olmuş bence böyle..bulduğumuzla oynayalım ilk yarı için..

• quote:

Orijinalden alıntı: Insomnia86

ben bi sorun göremedim

sorun 8. haftadan itibaren başlıyordu can sildim fikstürü gerçi ilk sayfada duruyor bir bak anlarsın ilk defa fixturelistin ben böyle bir salaklık yaptığını gördüm hele ilerleyen haftalar dahada komedi
  • Valencia 4-1 Liverpool

2-1den sonra 4-2-4 e dönünce farkı yedik arkadaş güzel oynuyor iyi press yapıyor Bugün 2-3 maç daha yapabilirim buradayım psnde online değilim buradan haber verirseniz gelirim
  • Arkadaşlar karışıklık için herkesten özür dilerim malesef fixturelist'in sapıtmasına denk geldik sonuç olarak herkes ligin ilk yarısında kiminle eksik maçı kaldıysa müsait olanlarla maçını yapıp buraya skoru yazar bende güncellerim sonrada ligin 2. yarısında istersek tekrar fikstüre döneriz
  • Fikstürün neresinde sıkıntı var ben çözemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freev

Fikstürün neresinde sıkıntı var ben çözemedim.

Fiksture bak napoli 2 kere mac yapiyor sonra cska ile benfica 2 kere karsilasiyor lazio ve schalke bazi haftalarda yoklar bu ilerleyen haftalarda daha kotulesiyor duzelir sandim ama duzelmiyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: freev

Fikstürün neresinde sıkıntı var ben çözemedim.

Fiksture bak napoli 2 kere mac yapiyor sonra cska ile benfica 2 kere karsilasiyor lazio ve schalke bazi haftalarda yoklar bu ilerleyen haftalarda daha kotulesiyor duzelir sandim ama duzelmiyor.

üstad bende napoli ile oynamıştım? 11. hafta napoli zenit cıkmış
  • Sezon sonuna kadar bu sekil gitmez inş.Artı tabloyu nasıl güncelleyeceksin ?

• Aynen şimdi farkettim baya saçmalamış fixturelist
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Sezon sonuna kadar bu sekil gitmez inş.Artı tabloyu nasıl güncelleyeceksin ?

ilk yarıyı kendimiz bitirdikten sonra zaten yeni bir lig açınca fikstür otomatikman düzelmiş olucak

ben burda oynanılan maçları yeni lige aktarıcam böylelikle değişen hiçbirşey olmamış olucak 2. yarıya tertemiz bir şekilde başlamış olucaz
  • quote:

quote:

ilk yarıyı kendimiz bitirdikten sonra zaten yeni bir lig açınca fikstür otomatikman düzelmiş olucak

ben burda oynanılan maçları yeni lige aktarıcam böylelikle değişen hiçbirşey olmamış olucak 2. yarıya tertemiz bir şekilde başlamış olucaz

kendimiz mi yapıyoz yani ilk yarı

• quote:

Orijinalden alıntı: GHoST_FaCe

quote:

quote:

kendimiz mi yapıyoz yani ilk yarı

ilk yarı bitene kadar fikstür yok kardeşim kalan rakiplerinden bulduğunla yap sonra ilk yarı bitince geçicez 2. yarıda fikstüre

• Sevilla 0-2 B.Leverkusen
  • Malaga'yla maçı olan arkadaşlar yazabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.