Şimdi Ara

PS3 delileri için optimum Gran Turismo sistemi! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
4.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bose'u hafife almayın arkadaşlar. Benim kullandığım bir şey değiller ama duyduğum okuduklarıma göre bunu söylüyorum. Yanılıyorda olabilirim...

Yakın bir akrabam geçenlerde Amerika'ya gitmişti. O da teknolojik ürünlere meraklı.

Bir gün diyor ses sistemleri satan bir mağazaya girdik. Biraz sohbetten sonra satıcı size bir şey dinleteceğim dedi. Bizi bir odaya aldı. Karşıda kocaman ahşap kolonlar vs..Koydu bir müzik cd'si. O kadar hoş ve güzel bir ses çıkıyordu ki. Nedir bu aletler? dedim. O büyük kolonların yanına gitti. Bir düğmeye bastı. Birden o ahşap kolanlar kalktı duvara girdi. Altından ufacık bose hoparlörler çıktı. Biz de ağzımız açık baka kaldık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: vamp

Aslında bose un fiyatındaki sorun şurdan kaynaklanıyor. Küçük boyutlarına rağmen güzel ses vermesi. 1000$ fiyat etiketine bahsedilen bose hoparlörlerden çok daha iyi ses çıkışı ve kalitesini verebilen hoparlör sistemleri bulunabilir. Çünkü bir ürünün boyu ne kadar küçülürse fiyatıda o kadar artar. Ben olsam bose un hoparlörlerine 1000$ vermezdim. Sonuçta ps3 ten çıkan ses bir önceki yazımdada yazdığım gibi sabittir. ps3 sesi çözer dış sistemlere aktarır. Digital amfilerde kalitesine göre bu sesi çözer işler ve dış hoparlörlere verir. İŞte bu noktada yüzlerce kişinin tercihine göre hoparlör seçeneği mevcuttur. Ses algısı kişiden kişiye en çok değişkenlik gösteren kavramlardan birisidr.. Bence Müzik sistemlerinde sabit bir sistemde takılmamak lazım

Genel olarak müzik sistemleri ve hoparlör konusunda bakarsak, z5500 bose'un eş değerdeli ürünleri kadar kaliteli olamıyor, bose da ayrı bir ses olayı var.

• g 25 yetio bana
  • vay be, zamanında böyle bir inceleme yapmışım.
    belki arkadaşlara yardımcı olur, eski de olsa üst sıralara taşıyalım
  • Yanlış anlamayın ama ne kadarda param olsa böyle bir sistem yaratmam. Gerçeğe ne kadar yakın olursa olsun, GERÇEK değil. Gerçeğin yerinide tutamaz. Araba almak daha mantıklı... Tercih meselesi tabi.

Şimdi beni PS konusundan Otomobil konusuna aforoz ederler...
  • full hd var ama GT5 çıksın tüplü tv de bile oynarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: canozgur

Yanlış anlamayın ama ne kadarda param olsa böyle bir sistem yaratmam. Gerçeğe ne kadar yakın olursa olsun, GERÇEK değil. Gerçeğin yerinide tutamaz. Araba almak daha mantıklı... Tercih meselesi tabi.

Şimdi beni PS konusundan Otomobil konusuna aforoz ederler...

ehm emin ol ki şu sisteme harcadığın parayla alacağın külüstürün kahrını çekmek istemezsin
    daha bunun yakıtı var, mtv'si var, eksoz muayenesi var, var oğlu var...
    bu sistemde co2 emisyonun bile 0

• koltuk güzelmiş walla gt5 çıktığında almayı düşenebilirim. merak ettiğim gümrükten nasıl geçirebildiğin?
  • bukadar parayı arabaya harcasam bir daha GT'nin yüzüne bile bakmam herhalde :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.