Şimdi Ara

PS3 almak isteyen

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    başlığı ps3 almak isteyen arkadaşlara yardımcı olmak için açtım
    ben bu satıcıdan 6 tane canon s3 aldım vede hepsi sorunsuz gumruksuz kapıma kadar geldi.
    aha buda linki
    http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ih=019&sspagename=STRK%3AMEWA%3AIT&viewitem=&item=290081824807&rd=1&rd=1
    satıcı degeri 50 euro olarak bildiriyor ve hediye olarak işaretliyor boylece gumruge takılmıyor
    eğer almak isteyen varsa buyursun
    acık artırma bu gece 00.06 da bitiyor
    accık artırma 422.91 +86 euro nakliyeden kapanmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 27fatih -- 11 Şubat 2007; 0:08:41 >

• quote:

Orjinalden alıntı: 27fatih

merhabalar
    başlığı ps3 almak isteyen arkadaşlara yardımcı olmak için açtım
    ben bu satıcıdan 6 tane canon s3 aldım vede hepsi sorunsuz gumruksuz kapıma kadar geldi.
    aha buda linki
    http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ih=019&sspagename=STRK%3AMEWA%3AIT&viewitem=&item=290081824807&rd=1&rd=1
    satıcı degeri 50 euro olarak bildiriyor ve hediye olarak işaretliyor boylece gumruge takılmıyor
    eğer almak isteyen varsa buyursun
    acık artırma bu gece 00.06 da bitiyor

fatih paylaşımın için tşk ederim ama ps3 türkiyeye resmi çıkış yapmadan önce herkes sony nin
    kıskacında örmek gittigidiyor.com ve bugün bir dükkana uğradım sahibi diyorki ilk kez sanayi bakanlığından müfettiş geldi ps3 ile ilgili bence bu tarz yönlendirmeler yapmayalım avrupada çıktığı anda burada çok büyük bir kampanya başlayacak kısmetse buraya üye bir kuruluşla görüştüm bugün kısmetse ps3 çıksın diyorum.
    o yüzden şu anda birtakım linkler vererek hem ps3 forumumuzu hemde satıcıları mağdur etmeyelim.
    tekrar paylaşımın için tşk ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamerr -- 10 Şubat 2007; 23:19:26 >
  • hemalhemsat.com uzerinde ps3'ler satiliyor, gittigidiyor'da yasaklanmis olmasi bir sey ifade etmiyor ki su an icin..
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheGuardian

hemalhemsat.com uzerinde ps3'ler satiliyor, gittigidiyor'da yasaklanmis olmasi bir sey ifade etmiyor ki su an icin..

ben genel anlamda kullandım dostum,şu an için sony tuttuğunu öpüyor
    düşünebiliyormusun tahtakaledeki dükkana sanayi bakanlığından müfettiş geliyor ve ürünler için bandrol istiyor bunu yazmak istedim.bahsettiğin site bir anda küt diye kapatılır uyarıldıysa ve hala aldırış etmeden satıyorsa
  • Eğer gümrükte paketi açarlarsa tehlike olabilir ne olursa oslun:Zaten kargoyla 900YTL'ye falan geliyor.Burada da ondan biraz daha pahalı.Ama daha garanti.Ya da resmi çıkışıyla garantili bir PS3 almak daha mantıklı....
  • ayrıca arkadaşlar bilgi sahibi olmanız açısından yazıyorum
    sanırım 360 çok kısa zamanda resmi olarak ülkemize gelecek.ms tüm türk gümrüklerine 360 la ilgili birim fiyat vermiş ve bu rakamın altına kesinlikle kaçak sınıfına girer demiş hatta ve hatta bu ürünü artık kimse bizden başka türkiyeye sokup satamayacak tarzında yazı geçmiş.son parti 360 lar baya baya gümrüklerde beklemişti ve birtakım artı paralarla yurda girebilmişti bence ms te artık sony gibi birtakım yaptırımlara başlıyor ee sonuçta resmi getirecekse tabiki mal kendi malı istediği düdüğü çalacak.360ı türkiyeye getiren şahıslarla görüşmem sonucu(isim yada firma ismi vermem etik kaçmaz burada)bu son parti olabilir dediler bundan sonrası partiler için ms makınalara direkt el koyabilirmiş gümrükte
  • Makineye el koyamaz öyle bir hakkı yok.Gümrüğü ödendikten sonra istediğiniz makineyi getirtirsiniz.En kötü ihtimal makineleri fiyatından ödemek zorunda.Siz 100 tane xbox 360 getirteceksiniz.Toplam atıyorum 30.000 euro para bağlıyacaksınız.MS çıkıp bu makineler benim olmaz dicek el koyacak.Akıl almaz böyle bir olayı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: myfranco

Makineye el koyamaz öyle bir hakkı yok.Gümrüğü ödendikten sonra istediğiniz makineyi getirtirsiniz.En kötü ihtimal makineleri fiyatından ödemek zorunda.Siz 100 tane xbox 360 getirteceksiniz.Toplam atıyorum 30.000 euro para bağlıyacaksınız.MS çıkıp bu makineler benim olmaz dicek el koyacak.Akıl almaz böyle bir olayı.

valla dostum ms bu firmayı kötülemek açısından söylemiyorum ama biliyorsun geçen dönemde bill gates türkiyeye geldi ve başbakanla uzun vadeli bir projeye adım attılar ve ilk ayağı tüm kamu kurumlarında bilgi sistemi olarak revizyona gidildi konumuzla ne ilgisi var diyeceksin yani ms devlet gücünüde arkasına çok rahat şekilde alabilir hee dediğini olabilir belki el koyamaz ama şunu yapabilir ülkeye toplu 360 girişini direkt engelleyebilir ki konuştuğum arkadaş zaten bu noktaya değindi toptan içeri sokmamız artık çok zor dedi
    3-5 tane getirmelerlede zaten bu işin ticareti olmaz biliyorsun astarı daha pahalıya gelir
  • Yae öyle şeymi olur.Adam üzerinde 50USD yazınca gümrük hemen kabul edecek mi ? Önce faturayı sonrada ödeme dekontunu soruyor adamlar. Bunlar olmasa emsal bedeli üzerinden tonla vergi alıyorlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: theraptorx

Yae öyle şeymi olur.Adam üzerinde 50USD yazınca gümrük hemen kabul edecek mi ? Önce faturayı sonrada ödeme dekontunu soruyor adamlar. Bunlar olmasa emsal bedeli üzerinden tonla vergi alıyorlar.

bende bunu söyledim zaten
  • yaza fiyatı ne olur bu makınanın ve istanbulda platon bilgisayardan mı layım yoksa başka yerden mi
  • +1
    quote:

Orjinalden alıntı: solidfb

Eğer gümrükte paketi açarlarsa tehlike olabilir ne olursa oslun:Zaten kargoyla 900YTL'ye falan geliyor.Burada da ondan biraz daha pahalı.Ama daha garanti.Ya da resmi çıkışıyla garantili bir PS3 almak daha mantıklı....
  • Yaza dogrusu yok, Mart'in 23'unde (Mart sonu diyelim) PS3'ler Turkiye'ye geliyor. Fiyatlari kutulu temel paket halinde (60gb'ligin) 1200 YTL civari olacak. Simdi yurtdisindan gelenleri almak istesen 1100 YTL'ye 2. kol + 1 - 2 oyunlu sistemler bulabilirsin. Platon bilgisayar neresi bilmiyorum ama forumlari arastirirsan (bu forumda da satan arkadaslar var), PS3 ariyorum basligi acarsan vs istedigini bulursun..
  • Fıyat bence cok ıyı umarım bu fıyat tan gelır bu fıyat bılgısını nereden aldım dostum =?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.