Şimdi Ara

PS3 Alınır Mı? (2015 Mayıs)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim daha önce bir konsol deneyimim olmadı. Bu yüzden PS4 ya da PS3 almak istiyorum. Aslında PS4 almak istiyordum ama oyunlarını almak maddi açıdan cidden zorlar beni. Bu yüzden PS3'ü de düşünmeye başladım. Ama PS4'ün yakında PS3 oyunlarını da oynatabileceği söylentisi doğru çıkarsa çok koyar bana. Bütçe 750 TL, temmuza kadar sabretsem PS4 alacak kadar param olur ama oyunlarına para kalmaz. Yerimde olsanız ne yapardınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C Sandoz -- 28 Mayıs 2015; 20:31:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ps3 kullanmis biri olarak ps4 derim.cogu oyun remastered versiyonla ps4 uyarlandi bile.oyunlar artik pahali degil.kardeslikle 30 tl ye the order oynuyorum hem de turkce.bitince takasliycam.25 tlye drive club oynuyorum.bence pahali muhabbeti psn kardeslikle beraber tarih oldu

• Bu kardeşlik olayını araştırmıştım ama çok anlamamıştım. Kardeşlikle aldığımız oyunlar sonsuza dek bizim mi oluyor? Ve kardeşlik yapılacak kişi nasıl bulunuyor? Çevremde PS4 kullanan var ama PSN Plus kullanan yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C Sandoz -- 28 Mayıs 2015; 20:47:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okur-Yazar

Bu kardeşlik olayını araştırmıştım ama çok anlamamıştım. Kardeşlikle aldığımız oyunlar sonsuza dek bizim mi oluyor? Ve kardeşlik yapılacak kişi nasıl bulunuyor? Çevremde PS4 kullanan var ama PSN Plus kullanan yok.

Güvenilir kisilerle yaparsan oyun sonsuza dek senin.oyunu alacagin zaman kardesin kimse sözlesirsin.satmicaz diye .hic bir sikinti cikmaz.gta 5 icin millet boyle yapiyor. Diger oyunlar bitirince tekrar oynanmiyor. Ayrica Online multi takilmicaksan Psn plus gereksiz.zaten kardeslikle aldigin oyunun maili ve sifresi giris icin yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: acar85

quote:

Bu kardeşlik olayını araştırmıştım ama çok anlamamıştım. Kardeşlikle aldığımız oyunlar sonsuza dek bizim mi oluyor? Ve kardeşlik yapılacak kişi nasıl bulunuyor? Çevremde PS4 kullanan var ama PSN Plus kullanan yok.

Güvenilir kisilerle yaparsan oyun sonsuza dek senin.oyunu alacagin zaman kardesin kimse sözlesirsin.satmicaz diye .hic bir sikinti cikmaz.gta 5 icin millet boyle yapiyor. Diger oyunlar bitirince tekrar oynanmiyor. Ayrica Online multi takilmicaksan Psn plus gereksiz.zaten kardeslikle aldigin oyunun maili ve sifresi giris icin yeterli

Bu kardeşlik olayını İnternet'ten tanıştığım rastgele biri ile yaptım diyelim, bu kişi bana sormadan oyunu tek başına satabilir veya oyunu silebilir mi?

• Evet.detayli rehber forumda mevcut dostum

• quote:

Evet.detayli rehber forumda mevcut dostum

Az önce tekrar okudum rehberi, az çok anladım sanırım. Ama bir sorum daha var, benim PSN Plus kullanan arkadaşım olmadığı için muhtemelen kardeşlik yöntemiyle oyun alamayacağım. Az önce PSN Plus online oynamayacaksan gereksiz dediniz, şimdi bu ortaklaşa oyun alma olayı PSN Plus kullanmadan da oluyor mu?

• quote:

quote:

Az önce tekrar okudum rehberi, az çok anladım sanırım. Ama bir sorum daha var, benim PSN Plus kullanan arkadaşım olmadığı için muhtemelen kardeşlik yöntemiyle oyun alamayacağım. Az önce PSN Plus online oynamayacaksan gereksiz dediniz, şimdi bu ortaklaşa oyun alma olayı PSN Plus kullanmadan da oluyor mu?

Evet

• quote:

quote:

quote:

Evet

PS4 için sabretmeye karar verdim, sorularımı cevapladığınız için çok teşekkürler.

• Ps4te kardeşlik güzel sistem de o kadar verinin indirilme süresini be akkyi ne yapacağız. Öte yandan primary secondary olayı da var ps4te ki ana hesabımdan oyun oynamayacaksam hiç oynamam daha iyi. Şimdi eksileyebilirsiniz.

• Sabrettigine kesinlikle deyecektir bende 9 ay önce aldim.Almadan önce ps4 mü ps3 mü alayim diyordum ama iyiki ps4 almisim.Riske girmeye gerek yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle PS 4 almalısın.. PS 3 alırsan çok pişman olursun buraya yazıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuomir

Ps4te kardeşlik güzel sistem de o kadar verinin indirilme süresini be akkyi ne yapacağız. Öte yandan primary secondary olayı da var ps4te ki ana hesabımdan oyun oynamayacaksam hiç oynamam daha iyi. Şimdi eksileyebilirsiniz.

Dostum ben oyunun single kismiyla ilgileniyorum.ana hikayeyi oynarim sonra bi daha oynamam.belki aylar sonra ozler tekrar oynarim.gta 5 gibi. Oteki yandan 3mbit hizim varken bir gunde the order ile drive club yuzde 30 civarinda inmisti. Zaten oynamak icin tamaminin inmesini beklemek gerekmiyor. 7gb indikten sonra bi kac bolum oynadim.bi iki saatimi aldi.zaten gunluk 2 saat anca vaktim oluyor. Yani kisacasi bu sistem benim gibi single takilanlar icin ilac ilac

• Yeni kpnu açmadan bende burdan sorumu sorayım ben ps1 ps2 kullandı önceden sonra pc geçtim şimdi tekrar konsola geçmeyi düşünüyorum ve sadece gta 5 online için ps3 almak istiyorum 400 tl ye de buldum sizce mantıklımı yapıyorum birde 2 hafta sonra hollandaya gidicem orda fiyatlar nasıldır ordan mı yoksa burdan 400 tlik olanı mı alayım

• Pek takip edemiyorum ama uncharted serini bir red dead redemption vs oynanması gereken oyunları oynamamak hiç görmemek baya kötü olur ama şöyle durum var eğer fazla oyun oynamıyorsan zaman kısıtlığından dolayı ps4 al çünkü ps3 oyun havuzundaki oynanması gereken oyunları oynamak için bence yaz tatilindeki işsiz liseli falan olmak gerekiyor ki zevkini ala ala sindire sindire oynansın

• PS3 rahatlıkla alınır, PS4'ü almak için oyunların tam yerleşmesini ve slim versiyonunun çıkmasını beklemek daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikideli13 -- 16 Haziran 2015; 0:11:20 >
  • Aslinda mantikli bi yurtdışına çıkayım ordan bakıp alım o zaman

• Ps3 320 gb kırık 2. Orj kol+ move set kac para eder sizce?

• Bu saatten sonra alınmaz şahsen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.