Şimdi Ara

PS2 slim e hdd den oynama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• google a youtube a freemcboot yaz arat..simdi derler aciklama yapmadin..arat iste zaten var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 12 Kasım 2020; 22:33:42 >
  • Tmm pspsexer bakayım ben o zaman
  • Ben bir baktım yavaş mı çalışıyor hdd oyunlar ? Bazı forumlarda öyle yazmışlar
  • Usb hdd den oynarsın. Oda yavaş olur ve bazı oyunlarda uyumluluk sorunu çıkarır. Özellikle dual layer dvd ve cd li oyunlarda. Çipliyse cihaz usb den boot desteği varsa fmcb ve opl siz de olur

En iyi ps2 keyfi ps2 fat + dms serisi çip + network adaptör + hdd ile olur. Toxic os çok başarılı.
  • Cihaz çipli ince kasa 750004 6b oluyor mu? Cihazım modbo çipe sahip. Boot desteği nedir bu arada?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-93B72EA89 -- 13 Kasım 2020; 15:13:20 >
  • Modbo çiplerin bazılarında usb boot desteği var çipin özelliklerini bir araştırın

O özellik yoksa da mühim değil. Fmcb ve opl kurup oynarsın. Senin ps2 de fmcb olur
  • Peki opl oyunlarda sorun çıkartır mı?

• cipin iyi cihazi acarken kolda yuvarlak ve ucgen e bas menu gelecek.ps2 lerin usb si 1.1 oldugundan yavas calisir videolarda ama oyunlar da fena degildir en iyi yol kalin kasa.
  • Usb en yavaşı galiba . Pspsexer letgoda fmcb li memory kart ve 32 gb usb flash belleği 85 liraya buldum.Flash belleğin içerisine 10 oyun atılıyormuş uygun mu sence?
  • degil bu karti sen de yaparsin..orjinal kart bul ya da siyah renkli cakmalardan youtube a freemcboot kurulum yaz seyret karti alsan bile oyunlari yuklemeyi ogrenmen gerekecek cok basit sayilmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 13 Kasım 2020; 23:22:3 >
  • Kart var USB flash bellek yok bu iş biraz zora benziyor
  • dikkatli izlersen cozersin.
  • Bende slim kasa ps2 var okuyucu gözü sorunluydu başka bi arkadaşımın cihazında uLaunch elf ile freemcboot oluşturdum 2 hafıza kartı kullanıyorum biri 8mb orjinal diğeri 128mb çinden aldığım 128lik için save kullanıyorum 8mblık kart içinse sadece freemcboot ve opl var youtubede video izleyerek yaptım aslında çok basit yani baka baka yapabilirsin. altta paylaştığım videoları izleyerek yaptım bende birisi freemcboot yükleme diğer videoda usbye nasıl oyun atarsın son video ise opl nasıl yapılır ve oyunların üstüne geldiğinde arka plan resmi nasıl yapılır hepsi mevcut. ben usb hdd ile oynuyorum herhangi bir takılma yaşamıyorum

her hangi kafana takılan bişeyde pm atabilirsin

• Benimkisi daha bozulmadı biraz zor okuyor artık ondan hdd ye geçmek istedim teşekkürler kafamda takılan bir şey olursa PM atarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psfat

Usb hdd den oynarsın. Oda yavaş olur ve bazı oyunlarda uyumluluk sorunu çıkarır. Özellikle dual layer dvd ve cd li oyunlarda. Çipliyse cihaz usb den boot desteği varsa fmcb ve opl siz de olur

En iyi ps2 keyfi ps2 fat + dms serisi çip + network adaptör + hdd ile olur. Toxic os çok başarılı.

toxic os freemcboot+opl'ye gore nasil herhangi bir fark oluyor mu performans veya stabilite acisindan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BloodyMonday -- 27 Kasım 2020; 15:51:15 >
  • pspsexer kullanıcısına yanıt
    PS2 slim e hdd den oynama

Pspsexer üçgen ve yuvarlağa basınca bu çıktı karşıma

• bu modbo cip menusu buradaki boot mode u 1 yaparsan hafiza kartindan 2 yaparsan harddiskten acilir cihaz bu menu varsa freemcboot a uygundur
  • RASPBERRY İLE PC İLE KOCA ARCADE CİHAZLARA PARA DÖKENLERİN GÖZÜ BOZUK ÇİPLİ PS2 KASASINA USB BELLEĞİ TAKINCA BU İŞİN NE KADAR UCUZA YAPILDIĞINI BİLDİKLERİNİ SANMIYORUM.

50 LİRALIK BİR OYUN CANAVARI.
  • Arkadaşlar bir PS1, PS2 ve PS3 alıp internetten oyunları indirip cihazlarda tüm oyunları oynamak istiyorum.Böyle bir şey mümkün mü, mümkünse tavsiyeleriniz varmı.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.