Şimdi Ara

Xbox 360 Slim 250 GB Fw 3.0, 2 Gamepad ve Orj. Oyunlar - Fiyat Düştü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Elazığ
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeterince vakit ayıramadığım konsolumu(3 aydır evde yatıyor) S3 almak için satıyorum arkadaşlar. 2010 yılının sonunda alındı ve 2012 Hazirana kadar orjinal oyunla kullanıldı sadece,daha sonra Firmware attırıldı korsan için. Yanında 2 kol ve bu kollar için 2 tane şarjlı batarya mevcuttur,kollardan eski olanının sağ analoğu arızalıdır 10 liralık masrafı vardır. Orjinal oyunlar FIFA 11, Forza Motorsport 3, XBL Arcade ve Fat kasalarla beraber gelen oyun paketidir, ayrıca bir çok backup oyunda verilecektir. Ayriyeten satın aldığım VGA monitörlerle kullanmak için vga kablosunu ve normal hoparlörler için ses kablosunu da veriyorum,bunun dışında orjinal kutuda ne çıkmışsa onlar da mevcuttur. Kendi kutusu yoktur, her alette olan ufak tefek çizikler vardır. Takas yok lütfen mesaj atmayınız sadece nakit istiyorum, isteyene farkını ödemek şartıyla GET açılır. İstediğim fiyat 530 Liradır, pazarlık düşünmüyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-konsol-xbox-360-slim-250-gb-fw-3.0-2-gamepad-ve-orj-oyunlar-111329214/detay/

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamitkursun -- 16 Ocak 2013; 11:52:46 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.