Şimdi Ara

Ps Vita Homebrew Rehberi (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
39
Favori
42.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Direkt olarak 3.73 ü kırdım versiyon düşürmeye gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar selam, vitami sattigim icin son gelismelerden haberdar degilim. tekrar alana deginde sorulariniza yanit veremem saniyorum bu sebeple om atan arkadaslardan ozur dilerim. tekrar alipta buralara gelene dek esen kalin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetinodinson

arkadaslar selam, vitami sattigim icin son gelismelerden haberdar degilim. tekrar alana deginde sorulariniza yanit veremem saniyorum bu sebeple om atan arkadaslardan ozur dilerim. tekrar alipta buralara gelene dek esen kalin...
    Seni tekrar aramızda görmmek dileğiyle verdiğin bilgiler için teşekkürler hocam
  • Merhaba

Bir sorun yasiyorum cozemedim , 256 gb sd2vita kullaniyorum , sistem kullanimi 100 gb yaklasti , sd carti pc ye taktigimda kullanimi 140 gb gibi gorunuyor , kapasite bilmedigim bir sebepten dolayi bu sekilde dolu olarak gorunuyor , sistem kullanimi olarak gorunen alani nasil serbest bkrakirim.

Bu sorunu birkez daha yasadim neden olustugunuda bilmiuorum sd carti tekrar duzenliyerek astim fakat ayni sorun oyun yukledikce tekrar yasandi ,

Resimleri ekledim

Selamlar

Ps Vita Homebrew Rehberi

Ps Vita Homebrew Rehberi

• BIGB0SS kullanıcısına yanıt
    ben psp oyunları yükleyince sistem olarak göteriyor psp oyunlarını. sizde psp oyunları yüklemiş olabilirsiniz?
  • FİFA 19-20 yukleyebilen var mı? Mod olarak falan farketmez. İspanyol forumlarında çok görüyorum ama bir türlü yapamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rds kullanıcısına yanıt
    Vay be hocam

• Vitashell ile muduro versiyon düşürmeyi yapamadım yahu. Moduroyu vitaya nasıl atacağım? Cihazı kırdım.. 3.73

• quote:

Orijinalden alıntı: ResoluteQS

FİFA 19-20 yukleyebilen var mı? Mod olarak falan farketmez. İspanyol forumlarında çok görüyorum ama bir türlü yapamadım
    Merhaba dostum ben bunu indirdim ve kullanıyorum menü ingilizce fakat spiker ispanyolca transferler ve formalar gayet güzel olmuş deneyebilirsin.

https://drive.google.com/file/d/109QfKXiFb_rNuUMSRGyAAYTRt-FSxwFY/vie

• thiler kullanıcısına yanıt
    merhaba 3.73 ü kırma işlemleri nasıl gerçekleşiyor bir rehberi var mı? bulamadım da yardımcı olursanız sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

merhaba 3.73 ü kırma işlemleri nasıl gerçekleşiyor bir rehberi var mı? bulamadım da yardımcı olursanız sevinirim..
    3.69 veya 3.71 kırılma işlemlerini 3,73 üzerine yaptım , değişik bir yol izlemedim fakat , cihaz her kapandığında 10snlik kırma işlemini yapman gerekiyor
  • merhaba arkadaşlar, bugün 2. el ps vita slim kırık cihazı aldım sürüm 3.65 32 gb hafıza kartı var fakat neredeyse boş yer yok, evde samsung 128 sd kart var bunu bu cihazda kullanmak istiyorum, 32 gb cihazda yer alan sd kartın tüm içeriğini bilgisayara kopyalasam, sonra 128 sd kartı bilgisayara takıp tüm kalsörleri bu sd kartın içine atıp cihaza taksam çalışır mı? ve sorun çıkar mı? ne tavsiye edersiniz acaba ?
  • 16 GB ezik bir kartım var ama 4 bin küsür oyun yükledim tam bir retro makinesi oldu

Capcom cps1
    Capcom cps2
    Final Burn Alpha
    Mega Drive
    Super Nintendo
    Neo Geo

• Benim cihaz da birisi güncellenmiş sanırım. Evden kurcalamışlar 3.73 olmuş Trinity açıyorum kendini yeniden kapatıyor. Sd2 var oyunlar girmeden yeniden kırma şansım olur mu ki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bazı homebrew oyunları açmaya çalıştığımda siyah ekran gelip tekrar ana ekrana geri dönüyor ve oyunlar açılmıyor. Nedendir fikri olan var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coaxem -- 3 Mayıs 2020; 1:34:59 >
  • Bu dosyalar hala çalışıyor değil mi? 3.67 vitamın fw si. Bunu kırmam mümkün mü?

Birde vita memory cardları uyguna nereden bulabilirim? 199 tlye satılıyor 8gb olanı hepsiburadada. Bunu almam uygun mudur sizce?

Biraz araştırınca gördüm microsd adaptörü alırsam uygun işlemleri yaptıktan sonra micro sd kartı kullanabilirim değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi margornn -- 18 Mayıs 2020; 20:32:26 >
  • margornn M kullanıcısına yanıt
    Up

• quote:

Orijinalden alıntı: margornn

Bu dosyalar hala çalışıyor değil mi? 3.67 vitamın fw si. Bunu kırmam mümkün mü?

Birde vita memory cardları uyguna nereden bulabilirim? 199 tlye satılıyor 8gb olanı hepsiburadada. Bunu almam uygun mudur sizce?

Biraz araştırınca gördüm microsd adaptörü alırsam uygun işlemleri yaptıktan sonra micro sd kartı kullanabilirim değil mi?
    1)https://vita.hacks.guide/ adresindeki yönergeleri takip ederek cfw kurabilirsiniz. Ben geçen hafta 3.73 versiyonlu vita'mı kırdım.

2) 200 lira çok fazla Sahibinden veya Letgo gibi bir siteye bakmanızı tavsiye ederim. Oradan daha uyguna bulabilirsiniz. Eğer elinizde mevcut bir hafıza kartı (veya 2000 serisi Vita) varsa onunla devam etmenizi öneririm.

3) sd2vita adaptörü ile micro sd kart kullanabilirsiniz. 1. maddede verdiğim sitede nasıl yapacağınıza dair bir anlatım var ancak elimde sd2vita adaptörü olmadığı için denemedim. Bu adaptörü eğer bekleyebilirseniz aliexpress üzerinden almanızı tavsiye ederim. Yaklaşık 1.5$'a satılıyor. Türkiye'de 60 liradan ucuza görmedim.
  • Herkese Selamlar
    Tozlu raftan psp 2000 ve Vita yı indirip şarja taktım.
    Vita 3.68 için kalıcı JB çıktımı yoksa her seferinde hack işlemi yapmamız gerekiyor hala?.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usonay -- 30 Haziran 2020; 10:52:54 >
  • vitaya baya bir uygulama yükleyince çorba yaptım ve fabrika ayarlarına döndürüp tekrar kıracağım sorum şu, 3.68 sürümdeyim 3.73e güncelleyip o şekilde kırmamın bir avantajı veya dezavantajı varmıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arslan0058 -- 24 Temmuz 2020; 22:59:0 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.