Şimdi Ara

Ps Vita Homebrew Rehberi (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
39
Favori
43.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Simple account switcher uygulamasi vardi ben onunla halletmistim psn olayini

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkese merhaba sd2vita aparat aldım. Kurulum için ne yapmam gerekiyor. Biraz forumlara filan bakındım ama birşey bulamadım. Hoş çok fazla vakit ayıramadım ama kısa yolunu yada bir link filan bilen varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkaysonat kullanıcısına yanıt
    rehberde zaten sd2vita bolumu var. ctrl f yapsaniz bu kadar yorulmazdiniz.
  • selam, bende psvita var ve henkakku yuklu. 2 yıl once falan yuklemiştim. versiyon sanırım 3.61 olması lazım.
    buna sadece PSP oyunları yukleyebiliyorum.
    yeni cıkan henkaku versiyonunu kursam PS Vita oyunlarını da yukleyebiliyor muyum?
  • amonephis kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl çözdün sorunu bende aynı sorunu yaşıyorum şuanda yardımcı olursan çok sevinirim.

• berkaysonat kullanıcısına yanıt
    Pluginlerle ilgili bir sorundu galiba hocam tüm pluginleri kaldırıp rehberin önerdiği 5 plugini tekrar yükledim düzeldi

• Beyler benim ps vita arada sırada donuyor yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. Hatta oyun indirdikten sonra tam kurulum aşamasında kitleniyor kalıyor yeniden başlattığımda oyunu tekrardan indirnek zorunda kalıyorum. Çözümü nedir ?

• Arkadaşlar selamlar.

Rehberde anlatılanları harfiyen yaptım. Plugin'leri de yükledim ancak PKGj'den birşey indirmeye çalıştığımda C0-9250-6 hatası alıyorum.

Plugin'leri kurduğum yer ur:0:tai/ idi. İlk denemede çalıştıramayınca üçgene basarak ur0:tai/plugins/ e kur dedim. Bu arada sağ üstte bulunan ux0: ve ur0: seçeneklerinden ur0: ın üzerinde yeşil renk var. Sanırım ur0: seçilmiş oluyor. Her iki denememde de C0-9250-6 hatasından kurtulamadım.

Konu içinde yakın zamanda bir arkadaşımız pluginleri tekrar kurduğunu söylemiş fakat söylediğini yaptığımda sorunu gideremedim.

Yardımcı olabilecek var mı acaba?

• C0-9250-6 sorununu şöyle çözdüm:

h-encore içinden config.txt yi reset yaptım. Sonrasında pluginlerden nopsmdrm ve NoNpDrm'i ux0'ın içine kurdurdum. Şu anda bir kurulum dosyasını indiriyorum. Bakalım sonuç ne olacak...

• Virtua Tennis 4 denemesi başarılı...

• Herkese merhabalar;

daha önce hencore yüklemiş olduğum cihazımı resetlemek istedim. Ancak şuanda bilgisayara bağlamak istediğimde sistemi göüncelleme mi istiyor. 3.73 süürümüne yükseltmek istiyor . Sorum şu bu sürümü kırmak mümkün müdür? Ona göre güncelleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkaysonat

Herkese merhabalar;

daha önce hencore yüklemiş olduğum cihazımı resetlemek istedim. Ancak şuanda bilgisayara bağlamak istediğimde sistemi göüncelleme mi istiyor. 3.73 süürümüne yükseltmek istiyor . Sorum şu bu sürümü kırmak mümkün müdür? Ona göre güncelleyeceğim.

Benim cihazım şu anda 3.73 ve hatta cihazımı 3.73 yaptıktan sonra aklıma bu konu geldi. Cihazı güncelledikten sonra yazılımı yükledim. Yalnız şöyle bir sıkıntı var, cihaz kapatılıp açıldıktan sonra oyunlar çalışmıyor. h-encore'a girip vitashell'i indirince sorun ortadan kalkıyor.

Bilgisayara bağlanma konusunda ise en başından beri ben de sıkıntı çekiyorum. Bir türlü bağlanamadım. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cetinodinson

Hocam öncelikle bu güzel rehber için tüm samimiyetimle teşekkür ederim. Çok değerli bir rehber hazırlamışsınız, süper olmuş.

Cihazım 3.72 idi sonrasında 3.73 yaptım ve bu versiyonda iken kırma işlemini yaptım. Bilgisayardan vita'ya bağlanma aşamasında biraz sıkıntı yaşadım onu da vitashell'den FTP ayarı yaparak çözdüm.

Sorum şu; SD2Vita adaptörünü aldım. Şimdi 120 gig sd kart siparişi vereceğim. Rehberdeki anlatımınızda (7-4. Bölüm) tekrar eden basamaklar var. Aynen anlattığınız şekilde mi olacak yoksa gözden kaçan ufak tefek hatalar olabilir mi? Size zahmet kontrol edebilir misiniz?

Eğer yapabilirsem yani sd2vita kullanımına geçersem, içinde mevcut olan 16 gig ile birlikte mi kullanacağım yoksa 16'ya artık ihtiyaç duymayacak mıyım?

Ve son sorum; vita yı kırmak için kullandığımız h-encore yazılımı şu anda 16 gig'lik kartın içinde mi? Eğer öyle ise h-encore'u sd kartın içine almamız gerekiyor doğru mu anladım?

İkinci son sorum; vitayı kapatıp açınca encore içinden vitashell'i tekrar kurmam gerekiyor. Bu hep böyle mi olmak zorunda?

Cevaplar için şimdiden çok teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: cetinodinson

Hocam bilgisayar ile vita arasında kablo üzerinden bağlantı kurmada sorun yaşıyorum. WinSCP gibi bir ftp programı ile vitaya bağlansam ve ux0: ın içeriğini bilgisayara alsam ve o aldıklarımı micro sd kartın içine kopyalasam aynı şey olur mu?

Birde şöyle bir video buldum, hemen hemen sizin işlem basamakları ile aynı şeyi anlatıyor. Birkaç fark var arada... Ne dersiniz?

https://www.youtube.com/watch?v=-DkQ74Mtq9A

• rds kullanıcısına yanıt
    Ben bağlanabiliyordum resetledikten sonra güncelleme ister hale geldi. Bi güncelliyim o zaman 😂

• Beyler ps vitaya elektronikçile çarşısında daha yüksek mah değerinde batarya taktırsam sorun olur mu yoksa orjinali mi kullanmak gerekli internetten baktım orjinal bataryası yok. Ali expresste var sadece

• arkadaşlar vita icin sd kart kullanmak icin içinde orijinal memory kart olmak zorunda mu hep. kırıp sd kartı gösterdikten sonra çıkartırsak sorun oluyor mu.

• beyler kırık vita aldım. pkgj falan var oyunlar iniyor. psp emü yapıyor. bunda internetten online oynama var mı? versiyon güncellemeden bunun yolu varsa yazmanızı rica ediyorum. bir de yararlı aplikasyonlar emülatörleri nerden bulabilirim.
  • Arkadaslar 3.65 kirik cihazi m var tek sorunu 32gb kart icine yuklu hersey ama bana yetmiyor elimde 128gb kart var onu ona nasil tasiyacagim yardimci olursaniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: themre2

selam, bende psvita var ve henkakku yuklu. 2 yıl once falan yuklemiştim. versiyon sanırım 3.61 olması lazım.
    buna sadece PSP oyunları yukleyebiliyorum.
    yeni cıkan henkaku versiyonunu kursam PS Vita oyunlarını da yukleyebiliyor muyum?
    Geç oldu ama
    Refood eklentisini kurun hepsi çalışır versiyon farketmeksizin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.