Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.024
Cevap
166
Favori
1.050.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deagle100

Ekle dostum çıktığı anda çıktığı yerden alacağım.:)

ekledim
  • sonunda 3. sayfayı gördük hayırlı uğurlu olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan151

sonunda 3. sayfayı gördük hayırlı uğurlu olsun

hayranıyız vita'nın
  • Arkadaşlar bu cihaz için PES çıkacak mı? Diğer oyunlar da önemli tabi ki, ama cihazı satın alıp almamamda kilit nokta bu olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: yattara11

Arkadaşlar bu cihaz için PES çıkacak mı? Diğer oyunlar da önemli tabi ki, ama cihazı satın alıp almamamda kilit nokta bu olacak

FIFA 12 çıkıcak bildiğim kadarıyla ve bu oyunun çıkması bile yeter yani PES çok gerilerde kaldı artık hem kötü oyun yapıyo hemde teknoloji olarak geride bu sene vitaya destek vermeyebilirde
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan151

quote:

Orijinalden alıntı: yattara11

Arkadaşlar bu cihaz için PES çıkacak mı? Diğer oyunlar da önemli tabi ki, ama cihazı satın alıp almamamda kilit nokta bu olacak

FIFA 12 çıkıcak bildiğim kadarıyla ve bu oyunun çıkması bile yeter yani PES çok gerilerde kaldı artık hem kötü oyun yapıyo hemde teknoloji olarak geride bu sene vitaya destek vermeyebilirde

fifa 12 aynı grafiklerle gelmezse çok üzülürüm, vita'yı çok güçsüz sanıyor oyun yapımcıları.

-pes de gelebilir, malum psp'ye pes serisi geldi.
  • beyler bakın ne buldum, 2 ay önce açtığım psp 2 ticari fikirler konusu, inceleyin bi

http://forum.donanimhaber.com/m_47705611/mpage_1/f_/key_//tm.htm#47705611
  • yok artık fifa 12nin ps3 çıktığı gibi psp vitaya çıkacağını sanmıyorum konsolu tanımaları gerek önce
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

yok artık fifa 12nin ps3 çıktığı gibi psp vitaya çıkacağını sanmıyorum konsolu tanımaları gerek önce

işte onu diyorum hocam, konsolu 3. parti firmalar çok iyi tanıyabilse aslında çok güçlü olduğunu anlayabilirler. biz arkadaşta x1550 ile pes11 oynadıysak, fifa 12 ps3'ten biraz az bir grafikle oynayabiliriz sanıyorum. Düşünsenize, her fifa'cının elinde bir vita olur artık
  • quote:

yok artık fifa 12nin ps3 çıktığı gibi psp vitaya çıkacağını sanmıyorum konsolu tanımaları gerek önce

çıkar hocam çıkar sonuçta aletin ekranı 5" ve çözünürlüğü normalde az olsa da ekrana göre iyi. zaten psp'ye ps2'deki fifa'lar çıkıyor, psvita'ya da ps3'teki fifayı çatır çatır yaparlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

quote:

çıkar hocam çıkar sonuçta aletin ekranı 5" ve çözünürlüğü normalde az olsa da ekrana göre iyi. zaten psp'ye ps2'deki fifa'lar çıkıyor, psvita'ya da ps3'teki fifayı çatır çatır yaparlar.

yaparlar da yapmazlar gibime geliyor. Bu ps2'deki en iyi grafikli oyunun god of war olması gibi, cihazın tam gücünü kullanmayı bilmiyor üçüncü parti firmaları sanırım.

-olursa da tadundan yenmez
  • sanmıyorumki ps vita ps3 gibi çözülmesi zor bir konsol olsun bence sony dersini almıştır zaten üçüncü partiden beklenen destek gelirse bu cihaz nintendonun el konsollarını geçebilir satış olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

quote:

yaparlar da yapmazlar gibime geliyor. Bu ps2'deki en iyi grafikli oyunun god of war olması gibi, cihazın tam gücünü kullanmayı bilmiyor üçüncü parti firmaları sanırım.

-olursa da tadundan yenmez

fifa 12 değilde 14 muhtemelen aynı grafiklerde gelirr çünkü daha aleti çözmeleri gerek dediğim gibi
  • Zaten bakılırsa ben aleti ilk çıktığı zaman alamayacağım, biraz pahalı olacak gibi. Bakarız artık video'lara yorumlara falan böyle keyifle
  • beyler yeni bir trajedi duydum, bsc'deki yeni editör Ersin Çakı, vita'da multiplayer desteğinin olmayacağını söylüyor, haber tam şu:

PSVita’da 3G ile online multiplayer oyunlar oynanabilecek mi?
    -Hayır. Teknik olarak 3G standartları düşük bant genişliğine sahiptirler. Bu yüzden istenilen veri hızı sağlanamadığı için çevirimiçi oyunlarda düzgün bir oyun deneyiminden söz etmek mümkün değildir.

epic fail diyorum buna. Eğer gerçekten online multiplayer oynanamayacaksa, ben yokum diyebilirim. Nasıl olur ya? Little big planet ve wipeout için duyuruldu ama multiplayer !
  • 3G ile yok denmiş.Bence zaten gereksiz 3G modeli...
  • quote:

3G ile yok denmiş.Bence zaten gereksiz 3G modeli...

3g ile yok denmiş de, vita'da hiç multiplayer oyun oynayamayacak mıyız yani? psp'de oynanıyordu ama. Ya çok üzüldüm şimdi, hevesim giderek azalıyor...
  • quote:

quote:

3g ile yok denmiş de, vita'da hiç multiplayer oyun oynayamayacak mıyız yani? psp'de oynanıyordu ama. Ya çok üzüldüm şimdi, hevesim giderek azalıyor...

merak etme 3gile olmaz denmiş yoksa herkes evinde oynayabilicek
  • quote:

quote:

quote:

merak etme 3gile olmaz denmiş yoksa herkes evinde oynayabilicek

Evet işte dediğim bu hocam moralini bozamana,soğumana gerek yok...3g modelde de diğerinde de oynanabilecek mp.Ama wifi ile 3G üzerinden değil.3G modele de zaten PSVita'da hiç gerek yok.
  • oh yav, şimdi normale döndüm Peki bu multiplayer oyunlarda sizce en son kaç kişilik mp desteği olur? wipeout'ta 7 denmişti. 768mb ram olduğunu varsayalım.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.