Şimdi Ara

PSP2, Ticari Teknikler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanırım güzel pazarlama teknikleri buldum. Bunları sizinle paylaşmak isterim.

Öncelikle, psp2-'nin GPU'su bu oyunları açabilir, shader 4.0~1.0ghzx4 işlemci- Knight, Silkroad gibi MMORPG oyunlarını el konsollarına taşımak, bu oyunların bağımlılarına yapılacak olan en iyi şeydir. Bilirim ki ne abilerim var cafeye gidip KO oynayan.

Şimdi onlara böyle bir şey olduğunu söylesek, eminim onlar da isterler dolmuşta, seyahatte-veya ne biliyim, burgerde olabilir - oynamak isterler. Özellikle bi mob'a dokunarak saldırmak zevkli olur. Tabi pvp'de zorlar mı orasını da Sony düşünsün. Hareket algılayıcılarını mı çalıştırır, bilmem.

Açıkçası Sony'de çalışsaydım bu fikri sunardım. Gidip MMORPG oyunlarının sahipleriyle konuşur, fiyatta anlaşıp bunları psp2,ngp'ye taşırdım. Multiplayer,3G bakımından lag sorunu olacağını zannetmiyorum.

Biraz çalışma yaptım paintte acemice

Bu metin2'den:

PSP2, Ticari Teknikler

Bu Knighttan:

PSP2, Ticari Teknikler

Bu da son olarak SRO'dan:

PSP2, Ticari Teknikler

Resimler acemi çalışması oldu ama sonuçta temsili

RPG,diablo3

Başka bir yönden arkadaşla okulda konuşurken, diablo 3'ün de NGP'ye gelebileceğini düşündük. Canavara saldırmak için dokunmak, arkadaki pad yardımıyla yerden eşyayı almak, gibi çok zevkli aktiviteler olabilir. Bununla da bir çalışma yaptım. Acemice yine

PSP2, Ticari Teknikler

Resimde diablo 3'ün aslında psp2'ye çok yakışacak bir oyun olduğunu göstermek istedim. Açıkçası bir canavara tıklamak zor olabilir. Bunun için arka pad'i kullanabiliriz.
     PSP2, Ticari Teknikler

Bir de son olarak Half Life 2'nin ngp'ye çıkarsa nasıl olur diye göstereyim. Havoc fizik motorunu destekliyormuş, NGP. Keşke Crysis2'yi de NGP'de görsek. Aslında, CryEngine 3'ü destekliyormuş. Yani oyun yapılabilir, ki yapılır da sanıyorum.HL2:

PSP2, Ticari Teknikler

Başka el yapımı NGP oyunlarınızı bana ss ile atın da şu konuyu coşturalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avatar78 -- 23 Mart 2011; 21:37:42 >

• up up...
  • Sony mmorpg oyunlari 3g bağlantı desteği sayesinde zaten kullanacaktır merakın olmasın.
  • Aslında gerçekten kuvvetli bir konsol bu NGP. İyi bir optimizasyonla çok satar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Party Starter

Sony mmorpg oyunlari 3g bağlantı desteği sayesinde zaten kullanacaktır merakın olmasın.

ben pek zannetmiyorum böyle bir açıklama gelmedi. Neden ps3'e gelmedi ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

quote:

Orijinalden alıntı: Party Starter

Sony mmorpg oyunlari 3g bağlantı desteği sayesinde zaten kullanacaktır merakın olmasın.

ben pek zannetmiyorum böyle bir açıklama gelmedi. Neden ps3'e gelmedi ki?

Açıklama yapıldı 3g bağlantısının mmo oyunlar için kullanılabileceğini.
  • Ben Knight, Cabal veya Sro gibi oyunlar için açıklama geleceğini zannetmiyorum. Farklı sektörleri birleştirmek çok pis para getirir ama gerçekten zor olacağını sanıyorum.
  • Bu npg psp2'mi oluyor?
  • O oyunların çıkması imkansız.Her gün güncelleme yapılıyor,güncellemeler de pc platformuna göre yapılıyor.Ama bu konsola özel mmorpg yapılabilir tabi neden olmasın.
  • Bende knight silkroad çıkar demiyorum ztn.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hougras

Bu npg psp2'mi oluyor?

evet hocam, next generation portable.

-Yani bu konsola özel değil de, pc ve psp2 platformunu bir arada tutmak zor bir iş ama yapılabilir bence. Adamlar uğraşmıyor ki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismetdai

O oyunların çıkması imkansız.Her gün güncelleme yapılıyor,güncellemeler de pc platformuna göre yapılıyor.Ama bu konsola özel mmorpg yapılabilir tabi neden olmasın.

inş öyle olur ama psp2 kullanıcısının çoğalması lazım kaliteli bir yapım için ayrıca çıktığında da yolculuklarda giderken oynayabileceğimizi sanmıyorum haliyle bir de wireless gerek yine evde oynayacağız yani pek pratik değil gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chromer

quote:

O oyunların çıkması imkansız.Her gün güncelleme yapılıyor,güncellemeler de pc platformuna göre yapılıyor.Ama bu konsola özel mmorpg yapılabilir tabi neden olmasın.

inş öyle olur ama psp2 kullanıcısının çoğalması lazım kaliteli bir yapım için ayrıca çıktığında da yolculuklarda giderken oynayabileceğimizi sanmıyorum haliyle bir de wireless gerek yine evde oynayacağız yani pek pratik değil gibi

oynayabileceğiz. 3G var.
  • up up.
  • Dostum sen Psp2 nin yapımcısı falanmısın adam çoktan düşünmüş seçtiği oyunlara bak ko , metin2 işin mi yok ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: :NeFeS:

Dostum sen Psp2 nin yapımcısı falanmısın adam çoktan düşünmüş seçtiği oyunlara bak ko , metin2 işin mi yok ya

ne demek istiyorsun işin yok mu derken? Fan yapımı şeyler düşünmüyoruz. Olabilir, yapılabilir demek istiyorum. Zaten Sony de mmo geleceğini duyurdu. Gelirse ne kadar satış rekorları kıracağını tahmin etmiyorsun demek.
  • quote:

quote:

quote:

oynayabileceğiz. 3G var.

Bu çok iyi bir haber işte:)

• quote:

quote:

quote:

quote:

oynayabileceğiz. 3G var.

Bu çok iyi bir haber işte:)

Evet yav. Geçen gün arkadaşın psp'yi arabada açtım. Yolculuk boyunca single player oynamak bile sarıyor.

• psp2 nin çözünürlüğü hakkında bir bilgi var mı acaba?
  • quote:

psp2 nin çözünürlüğü hakkında bir bilgi var mı acaba?

quote:

psp2 nin çözünürlüğü hakkında bir bilgi var mı acaba?

bakın hocam şu resimlere. Bi de ilk mesajın en altında bi engadget linki var. Ordan ilk video-uncharted-'ı izleyiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_47262986/mpage_1/f_/key_//tm.htm

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.