Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.025
Cevap
166
Favori
1.050.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 32 olur diyorum 256 mblık rami olan ps3de bile bad company 2 32 kişi destekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

32 olur diyorum 256 mblık rami olan ps3de bile bad company 2 32 kişi destekli

bence 32 desteklemez, vita'daki ram ile ps3'teki farklı ramler. Taş çatlasa 16 destekler diyorum, 12 kişi oynarız gibime geliyor. 32 olmaz yav, mantıksız geliyor
  • Arkadaşlar 3G ile online multiplayer desteğinin olmadığını PSVita lansmanında röportaj yapan elemanlar söylüyor. İnanmayanlar aşağıda verdiğim linkteki videoyu izlesinler. Tabiki İngilizce bilmeniz şart.

Link:http://cdn.static.viddler.com/flash/simple_publisher.swf?key=e5461aba&ref=
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkCSO

Arkadaşlar 3G ile online multiplayer desteğinin olmadığını PSVita lansmanında röportaj yapan elemanlar söylüyor. İnanmayanlar aşağıda verdiğim linkteki videoyu izlesinler. Tabiki İngilizce bilmeniz şart.

Link:http://cdn.static.viddler.com/flash/simple_publisher.swf?key=e5461aba&ref=

dostum o pek sorun değil de, wi-fi'yla multiplayer desteği kesin olacak değil mi? Yani 12 kişi tahminen sağlar eğer olursa. videoyu izliyorum hemen
  • Evet. Evinizde, iş yerinizde veya kablosuz yayın yapan tüm ortamlarda Wi-Fi ile online multiplayer oyunları oynanabilecek. Multiplayer oyunların toplamda kaç oyuncuya kadar destek vereceği henüz belli değil. Bunlar oyundan oyuna değişim gösterir.
  • quote:

Evet. Evinizde, iş yerinizde veya kablosuz yayın yapan tüm ortamlarda Wi-Fi ile online multiplayer oyunları oynanabilecek. Multiplayer oyunların toplamda kaç oyuncuya kadar destek vereceği henüz belli değil. Bunlar oyundan oyuna değişim gösterir.

ben sınırı merak ediyorum. Mobil bir cihazda 32 kişiği desteği gelmesi pek mümkün değil gibi, 16 veya 12'nin mümkün olabileceğini düşünüyorum.

-video'yu izledi sonuna kadar da orayı yakalayamadım. Cihaz arkadan baya uzun görünüyor. Hafif olması güzel bir yanı tabi.

-battlefield 3 gameplay'lerini izleyince vita'dan soğuyorum bu arada
  • Ses ile kontrol edebilme?

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-PS_Vitada_VOICE_RECOGNITION_GAMING_Ozelligi-16813.htm

-kinect'deki bu kullanıma bayılmıştım, vita'ya gelmez bence. Gelirse... Gelirse... neyse ümitlenmeyeyim çok

orjinali bu. Vita'ya uyarlanırsa güzel olabilir, "vita, git uncharted'ı aç oğlum."

"vita, git dh'ye gir"
  • ilk resistance 3 gameplay'i, gerçekten fps'yi yaşadım orada. Grafikler sağlam gözüküyor.

0:55'de başlıyor. Aydınlatma ve gölgelendirme müthiş olmuş, fps bakış açısı güzel olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avatar78 -- 22 Haziran 2011; 1:19:19 >
  • avatar78 ne o en son gördüğümde pek sıcak bakmıyordun bu konsola şimdi fan club açmışsın
  • fanboy olmamak bu hocam işte, cihazı bazen seviyorum, bazen sevmiyorum.

-ayrıca konuyu açalı 2-3 hafta oluyor

-Ersin Çakı, bsc editörü konumuza geldi sorularımızı cevapladı ya, mutlu oldum biraz. Demek TurkCSO oymuş he...
  • kilzoneu 32 kişilik haritada oynıcaz diyorum başka bişiy demiyorum bu alet çok güçlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

kilzoneu 32 kişilik haritada oynıcaz diyorum başka bişiy demiyorum bu alet çok güçlü

öyle bir şey olursa nah şuraya yazıyorum, bilgisayarımı satmaya girişirim.
  • konunun hareketlendiğini görmek güzel arkadaşlar içiniz rahat olsun bu çok güçlü bir cihaz bazı arkadaşların dediği gibi bence minimum 16 kişi destekler multiplayerda aslında cihaza 4G koyabilirlerdi ve ilerleyen yıllarda 4G ile oynayabilirdik multiplayerda ev dışında zevkli olurdu yolda falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan151

konunun hareketlendiğini görmek güzel arkadaşlar içiniz rahat olsun bu çok güçlü bir cihaz bazı arkadaşların dediği gibi bence minimum 16 kişi destekler multiplayerda aslında cihaza 4G koyabilirlerdi ve ilerleyen yıllarda 4G ile oynayabilirdik multiplayerda ev dışında zevkli olurdu yolda falan

dostum cihaza 4G koysalardı fiyat artardı sanırım, o yüzden koymamışlardır belki de. Ben şu mobil modemleri düşünüyorum, acaba onlardan multiplayer oynayabilir miyiz ki?

-bu arada az sonra resistance vita'nın ss'sini koyacağım, çok etkilendim videodan.

-minimum 16 derken, sen de mi max 32 diyorsun? Ya olmaz öyle şey bence...
  • Resistance Vita görselleri:

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

• quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

quote:

Evet. Evinizde, iş yerinizde veya kablosuz yayın yapan tüm ortamlarda Wi-Fi ile online multiplayer oyunları oynanabilecek. Multiplayer oyunların toplamda kaç oyuncuya kadar destek vereceği henüz belli değil. Bunlar oyundan oyuna değişim gösterir.

ben sınırı merak ediyorum. Mobil bir cihazda 32 kişiği desteği gelmesi pek mümkün değil gibi, 16 veya 12'nin mümkün olabileceğini düşünüyorum.

-video'yu izledi sonuna kadar da orayı yakalayamadım. Cihaz arkadan baya uzun görünüyor. Hafif olması güzel bir yanı tabi.

PC için mi?Vita'dan soğuyup PC'ye mi bağlanıyorsun yani?:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

quote:

quote:

Hayır hayır, öyle değil. Yani battlefield 3'ün pc için videolarını görünce, insanın vita'da oyun oynayası kalmıyor. Baksana çok daha iyisi varken azı istemezsin tabi. Grafikler ekstrem kalitede iyi battlefield 3'ün ki, vita'ya ps3 kalitesinde çıkarsa, çıkamaz işte
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

quote:

quote:

Hayır hayır, öyle değil. Yani battlefield 3'ün pc için videolarını görünce, insanın vita'da oyun oynayası kalmıyor. Baksana çok daha iyisi varken azı istemezsin tabi. Grafikler ekstrem kalitede iyi battlefield 3'ün ki, vita'ya ps3 kalitesinde çıkarsa, çıkamaz işte

ben güveniyorum bu alete pcyi yenilerken bu aletide alcam pcnin yüzüne bakmam demiyorum ama beni en az pc kadar esir alacağı kesin sonra eve kapancaz zaten napalım sony yapmış oynamayalım mı...bu aletede güvenin arkadaşlar sony boş iş yapmaz hiç bir zaman,ps3den sonrada akıllandılar zaten sadece cpu götürmüyor artık biliyorlar bu alet ps3 gibi zor çözülen bir alet olmayacak kolayca çözülüp çok iyi oyunlar yapılacak
  • büyük konuştun hocam bakalım battlefield 3 vita'da nasıl görünecek?

-bence felaket gibi olacak çünkü o kadar ağır bir grafik tasarlıyorlar ki, grafiği kısmaya kalkarlarsa iğrenç bir hale gelecek. ps3'te bf3 sunumu yeterli gibiydi, pc'de daha iyiydi tabi.
  • Hocam sen bu cihazı çok küçümsüyorsun.Hiç virtua tennis 4 gameplay videosunu gördün mü?:D
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.