Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.025
Cevap
166
Favori
1.050.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla bana da öyle geliyor. Geliştiricilere hdmi portu vermişler ama. Sony...

-Neyse, bi yolunu bulur bağlarız tv'ye
  • Benzer bir portta benim laptopda var hem hdmi hem usb olarak kullanabiliyorsun

yakında resmini koyarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mckhan

Benzer bir portta benim laptopda var hem hdmi hem usb olarak kullanabiliyorsun

yakında resmini koyarım

bir dakika, hem hdmi hem usb nasıl olabilir ki? Mini usb'ler görüntü aktarımı için kullanılabiliyor diye biliyorum ama buradaki mini-usb de değil gibi.

Hocam aklım iyice karıştı. Bir de hd televizyona bağlıyormuşuz... Boşuna heveslenmeyeyim, dlna destekleyen tv'lere bağlanacak bence tek.
  • Bence o sağdaki yuva Vita'nın kendi oyunlarının ve bizim içlerine istediğimiz medyayı atarak kullanacağımız kart yuvası . Kapağına bakarsanız PSP'deki kart yuvasının kapağına çok benziyor . Soldakide çok çok büyük ihtimalle şarj ve veri aktarımı için mini usb girişidir . HDMI şansının olacağını sanmıyorum ki ben Sony olsam koymazdım , PS3 satışını felaket baltalar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nefdron

Bence o sağdaki yuva Vita'nın kendi oyunlarının ve bizim içlerine istediğimiz medyayı atarak kullanacağımız kart yuvası . Kapağına bakarsanız PSP'deki kart yuvasının kapağına çok benziyor . Soldakide çok çok büyük ihtimalle şarj ve veri aktarımı için mini usb girişidir . HDMI şansının olacağını sanmıyorum ki ben Sony olsam koymazdım , PS3 satışını felaket baltalar .

aslında mini-usb'lerden görüntü aktarımı var.

-hdmi konusuna gelirsek, ps3 satışını baltalamak için değilmiş. Fiyat fazla olduğundan koymamışlar. Bir bakıma haklılar, 250€'ya kadar gerilemiş fiyat, çok güzel.
  • Beyler sevindirici haberlerim var. Brezilya'da yapılan vita tanıtımında öne çıkan bir kare buldum bsc'den. Bakın ne gördüm:

gördüğünüz gibi DLNA desteği var. Tahmin ettiğim gibi tv'ye görüntü aktarımı(kablosuz) kesinleşti. Haydı hayırlısı.

-Ayrıcadan beni pek ilgilendirmese de skype desteği devam edecekmiş.

kaynak bsc:http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Playstation_Vitada_Skype_Olacak_Mi-16698.htm

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avatar78 -- 17 Haziran 2011; 23:38:43 >
  • cihazın çıkmasına 3-5 ay bişey kaldı konu hala yokları oynuyor birde samsung galaxy s2 konusuna bakın değişik bu türk milleti
  • MW3 ps3 deki versiyonuna (multi olarak) yakın gelirse, ciddi anlamda bu alet yok satabilir. (uncharted,kz,futbol oyunlarını da katarsak multi olayı çok daha ciddi bir etmen olacaktır.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan151

cihazın çıkmasına 3-5 ay bişey kaldı konu hala yokları oynuyor birde samsung galaxy s2 konusuna bakın değişik bu türk milleti

Türk insanı telefon peşinde, bilmiyorlar ki psp değişti, telefondan daha iyi... Biz tartışalım. Bu dlna olayı hakkında ne diyorsun?

@mertt, valla mw3'teki ps3 sunumu harikaydı. Ona benzer olabilir mi bilmiyorum ama, modern warfare 2 çoğu sistemde oynattı, çok fazla güce ihtiyacı yok. Bu da bana vita'da güzel görünebileceğini düşündürüyor.

-pes,fifa... Bunda tam grafik alınmasın, gerçekten. Her liseli gencin elinde bir vita görmek istemiyorum çünkü şundan korkarım :

Panpa vita'da maç atak mı?

-Öte yandan ben de az çok pes hayranıyım. Oyun çıksa alırım ama herkesin elinde de görmek istemem vita'yı.
  • ya biliyorum garip gelicek ama ben bu dlna işine sıcak bakmıyorum açıkçası kesinlikle bu cihaz ps3 ten çok farklı şeyler sunmalı bence ayrıca sanmıyorum herkes almaz herkese hitap etmez ps3 dedinmi akan suları durdururlar xbox 360 ı yerin dibine sokarlar ama el konsolu oldumu şöyle bir burun kıvırıyor insanlar soğuk duruyolar
  • quote:

ya biliyorum garip gelicek ama ben bu dlna işine sıcak bakmıyorum açıkçası kesinlikle bu cihaz ps3 ten çok farklı şeyler sunmalı bence ayrıca sanmıyorum herkes almaz herkese hitap etmez ps3 dedinmi akan suları durdururlar xbox 360 ı yerin dibine sokarlar ama el konsolu oldumu şöyle bir burun kıvırıyor insanlar soğuk duruyolar

ona katılıyorum. Ama arkadaşlarıma vita'yı sevdirttim. Hatta alacak 3 kişi yaptım, psp'den iğreniyorlardı.

-Diğer sınıftan arkadaşlar da şunu diyor çoğunlukla, ne işin var psp ile al bi ps3 coştur. Böylelerine sövesim geliyor, inceleme yapmadan bilgisizlikle ps3 al demeleri. Sen taşırsın ps3'ü sırtında x360'ı yerden yere vuruyorlar, neymiş ona hiç oyun çıkmıyormuş... Bu sözlerin kaynağını bulmak lazım

-hocam ben yatıyorum, yarın devam ederiz sohbete. Hadi iyi geceler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

quote:

ya biliyorum garip gelicek ama ben bu dlna işine sıcak bakmıyorum açıkçası kesinlikle bu cihaz ps3 ten çok farklı şeyler sunmalı bence ayrıca sanmıyorum herkes almaz herkese hitap etmez ps3 dedinmi akan suları durdururlar xbox 360 ı yerin dibine sokarlar ama el konsolu oldumu şöyle bir burun kıvırıyor insanlar soğuk duruyolar

ona katılıyorum. Ama arkadaşlarıma vita'yı sevdirttim. Hatta alacak 3 kişi yaptım, psp'den iğreniyorlardı.

-Diğer sınıftan arkadaşlar da şunu diyor çoğunlukla, ne işin var psp ile al bi ps3 coştur. Böylelerine sövesim geliyor, inceleme yapmadan bilgisizlikle ps3 al demeleri. Sen taşırsın ps3'ü sırtında x360'ı yerden yere vuruyorlar, neymiş ona hiç oyun çıkmıyormuş... Bu sözlerin kaynağını bulmak lazım

-hocam ben yatıyorum, yarın devam ederiz sohbete. Hadi iyi geceler.

doğru diyorsun yarın devam ederiz artık iyi geceler sanada.
  • günaydın
  • beyler şöyle bir video buldum, adam ps vita'nın o out yerlerinin kabını açıyor, hdmi yok gibi ama? Anlayamadım pek

• bende şöyle birşey buldum geliştiricilere dağıtılacak modelde hdmi dan durum led göstergesine kadar bulunurken kullanıcılara dağıtılacak olan modelde eksiklikler var açıkçası canımı çok sıktı bu

ilk resim geliştiricilere dağıtılacak olan model ikinci ise bizim satın alabileceğimiz model tabiki sony tarafından henüz bi açıklama yok bu durumla ilgili ama böyle olmaz inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan151 -- 19 Haziran 2011; 14:44:12 >
  • Dokunmatik özellikleri ve hareket sensörü ilgi çekici fakat fiyatı 1000 tlden aşağı olmaz gibime geliyor.
  • Cihazı sırf modnation racers ve multiplayeri için bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

Beyler sevindirici haberlerim var. Brezilya'da yapılan vita tanıtımında öne çıkan bir kare buldum bsc'den. Bakın ne gördüm:

gördüğünüz gibi DLNA desteği var. Tahmin ettiğim gibi tv'ye görüntü aktarımı(kablosuz) kesinleşti. Haydı hayırlısı.

-Ayrıcadan beni pek ilgilendirmese de skype desteği devam edecekmiş.

kaynak bsc:http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Playstation_Vitada_Skype_Olacak_Mi-16698.htm

DLNA da olmasa zaten eleştirileri toplardı.
  • @Chidori, İşte, ben eleştri toplamıştım

-Bugün dh 3ds grubunun kurucusuyla tartışık, bana fanboyu dedi. Sonra biraz daha konuşup dost olduk. Etkilendim kendimden, baya anlayışlı davrandım.

@editkey, o oyunun grafiklerini sevmedim ben yav. Bu arada, wipeout 2048 için 7 kişilik multiplayer desteği olduğunu duymuştum. Umarım diğer oyunlarda bu daha fazla olur.
  • Ekle dostum çıktığı anda çıktığı yerden alacağım.:)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.