Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1662. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.027
Cevap
166
Favori
1.050.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16601661166216631664
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Peki siz hiçmi oynayamadınız yoksa belirli bir bölümden sonramı kalıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ryalp

Peki siz hiçmi oynayamadınız yoksa belirli bir bölümden sonramı kalıyor

Örneğin Fifa hangi blacklist veya whitelist uygulamasını yüklersen yükle açılmıyor cihazla uyumlu değil diyor, Uncharted galiba 3. bölüm idi bir kağıdı ışığa tutma gerekiyor bunun için de kamerayı ışığa tutuyorsun orada takılıyordu orayı geçebilmek için homebrew patch yapmış insanlar aslında tam oradan başlayan save dosyaları da mevcut demek istediğim oyundan oyuna değişiyor ve ben sorun yaşayacağımı duyduğum oyunu hiç PS TV'de denemiyorum bile ha bu arada aklıma gelmişken Whisperin Willows ve Clara diye korku oyunları var bunlar bir, iki kez açıldı sonra bir daha çalışmadı bununla ilgili konu açtım sanırım GBAtemp'te başkaları da bizde de aynı şekilde oldu dediler Vita'da sorunsuz çalışıyor.

Mesela Killzone oyununda Vita'da bıçakla saldırma tek okla oluyor aynı Uncharted'da olduğu gibi PS TV'ye bunu sanki analogla yapmak çok kolaymış gibi çift ok yapmışlar yani bir ok yukarı diğeri aşağı çıkıyor ama kimi zaman sol yukarı kimi zaman sağ dolayısıyla kullanmak imkansız oluyor ve bu imkansızlık PS TV'ye DS4 dahi bağlı iken devam ediyor çünkü DS4'te DS3'ün aksine bir dokunmatik alan var yere düşen düşmanı sorgularken her zaman sola ok çıkıyor direk gırtlaklıyorsun ama çift ok çıkınca touch surface bile kar etmiyor ama oyunda çok ufak bir detay bıçak kullanmak diğer oyunlar gibi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 19 Ocak 2019; 3:16:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    ben fifa oynamak için istiyordum
    hiç iyi olmadı bu
    Fifa 14 sorunsuz oynuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

ben fifa oynamak için istiyordum
    hiç iyi olmadı bu

Sıkılmadın mı PSP FİFA'larından PES'lerinden ne farkı var ki, sadece görüntü kalitesi iyi bir de ekrana dokunarak pas verebiliyorsun? Ben toplasan ancak 10 dakika oynamışımdır.

Koy adrenalini PSP FİFA'sını oyna.

hocam ben eski oyunları oynayamıyorum
    o çözünürlük beni bunaltıyor
    vitada ki fifa daha iyi sonuçta
    mesela psp için çıkan pesleri bile zor oynuyorum
    ben futbol hastasıyım sabahlara kadar oynuyorum sıkılmak ne kelime
  • quote:

hocam ben eski oyunları oynayamıyorum
    o çözünürlük beni bunaltıyor
    vitada ki fifa daha iyi sonuçta
    mesela psp için çıkan pesleri bile zor oynuyorum
    ben futbol hastasıyım sabahlara kadar oynuyorum sıkılmak ne kelime

Vita'nın klasik 3 boyutlu FİFA, PES dışında 3 tip futbolu daha var tabi aynı şey değil ama birini ben oldukça eğlenceli budlum Active Soccer 2 DX bak bir youtube'dan istersen.

• 2. el PSP aldım ama tatmin etmedi. Genelde emülatör oyunları oynadım. Bir de Vita edinmek isterim. Nereden almalı acaba...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 18 Ocak 2019; 23:29:3 >
    XanthiN kullanıcısına yanıt
    onu gördüm hocam
    şuan oceanhorn bitirmeye çalışıyorum bitmiyor oyun

@XanthiN
    donanumhaber tabiki
    letgo ve sahibinden de bulunur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahsur kalan adam -- 18 Ocak 2019; 23:31:1 >
  • quote:

onu gördüm hocam
    şuan oceanhorn bitirmeye çalışıyorum bitmiyor oyun

@XanthiN
    donanumhaber tabiki
    letgo ve sahibinden de bulunur

Oceanhorn Vita'ya gelen 2018'deki Stardew Valley beraber en harika oyun. Keşke bir de Animal Crossing gelseydi, o da çok keyifliymiş.

Aynı yedeği kurdum Whispering Willos oyunu bu kez çalıştı PS TV'de refood'un bir parmağı olabilir belki.

Avengers'ı dün bitirmiştim bugün de Jurassic Park'ı bitirdim.

Bu ne yahu, aşık oldum bu oyuna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 20 Ocak 2019; 18:45:03 >
  • dungeon hunter 5 psvita için çıkmış
    az önce pkgj uygulamasında gördüm refood eklentisi gerektiriyor onuda kurdum ama hata alıyorum oyunu açarken
  • quote:

dungeon hunter 5 psvita için çıkmış
    az önce pkgj uygulamasında gördüm refood eklentisi gerektiriyor onuda kurdum ama hata alıyorum oyunu açarken

Online oyun bulut tabanlı yeni çıkan bir şey yok dostum.

link burada
    https://www.reddit.com/r/vita/comments/8yinb7/dungeon_hunter_v_psvita_debut_trailer/

yeni çıkacak oyunları buradan takip edebilirsiniz kanal çok güzel

https://www.youtube.com/user/Retro8bit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 20 Ocak 2019; 18:56:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

quote:

dungeon hunter 5 psvita için çıkmış

Online oyun bulut tabanlı yeni çıkan bir şey yok dostum.

link burada
    https://www.reddit.com/r/vita/comments/8yinb7/dungeon_hunter_v_psvita_debut_trailer/

yeni çıkacak oyunları buradan takip edebilirsiniz kanal çok güzel

https://www.youtube.com/user/Retro8bit

Alıntıları Göster
    evet öyle imiş
    bir an sevindim ama
  • Tam iki buçuk saat kalkmadan Riddle Corpses oynadım, iyi ki PS TV'de oynuyorum da çiş molası vermek zorunda kalıyorum yoksa Vita'da başlamış olsam elimde cihazla giderim tuvalete.

• quote:

Tam iki buçuk saat kalkmadan Riddle Corpses oynadım, iyi ki PS TV'de oynuyorum da çiş molası vermek zorunda kalıyorum yoksa Vita'da başlamış olsam elimde cihazla giderim tuvalete.

Hocam ucuza bi pstv bulamadım gitti ya

• quote:

quote:

Tam iki buçuk saat kalkmadan Riddle Corpses oynadım, iyi ki PS TV'de oynuyorum da çiş molası vermek zorunda kalıyorum yoksa Vita'da başlamış olsam elimde cihazla giderim tuvalete.

Hocam ucuza bi pstv bulamadım gitti ya

Alıntıları Göster
    İki ay kadar önce buradan bir arkadaş arıyordu ben Yazıcıoğlu'nda buldum ona haber verdim sıfır cihazı 200'e aldı, yine bulursam bilgilendiririm İstanbul'da mısın?

• Swapper oyunundaki bulmacalı teleport aksiyonuna hayran kalmıştım, Velocty 2x oyununa bir bakıp yedek alımıştım çıktığında, aynı mekanik bunda hıza dayanan bir yapı ile mevcut imiş, ki ben hızlı olmasını daha çok severim.

Eve gidince denemek için sabırsızlanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 21 Ocak 2019; 14:55:56 >
  • quote:

İki ay kadar önce buradan bir arkadaş arıyordu ben Yazıcıoğlu'nda buldum ona haber verdim sıfır cihazı 200'e aldı, yine bulursam bilgilendiririm İstanbul'da mısın?

Valla iyi fiyat
    İstanbul da değilim maalesef

Evet o kişi bendim çok teşekkürler. Sayende psvita tv sahibi oldum 250 tl ye hemde sıfır cihazdı hocam ps vita sıfır da bulabilirmiyiz acaba

• Beyler benim bir sorunum var Ps vitamin şarzı fulle iken %72 idi %13 düşünce kapanıyordu. Çinden yeni batarya aldım %55 doluluk ile geldi yeni pili taktım fakat ilk gün %83 te full sarz gösteriyordu bugün.%79 da full gösteriyor sarz yine %13 te bitiyor. Ben çözemedim bu sorunu golden abyss oynadım 2.5 saat da kapandı ekran parlaklığı sıfır ses orta Wifi kapalı bluetooth kapalı herşey kapalı yardım edebilrimiainiz?

• 
Sayfa: önceki 16601661166216631664
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.