Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1664. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.027
Cevap
166
Favori
1.050.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16621663166416651666
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Jailbreak'i kendim de yaparım fakat SX OS lisansını al, aparatları gelmesini bekle yurtdışından, uzun iş. Dün aldım konsolu, bugünde uçağım var İzmir'e dönüyorum. Orada İstanbul'da ki kadar yaygın değil özellikle SX OS'lu Nintendo Switch. Mecbur aldım. Kega Games'ten almasaydım alamazdım ya da 3-4 ay ertelerdim. İstanbul'a 3-4 aya döneceğim çünkü. 2 gün önce de Forum İstanbul'da MediaMarkt, Teknosa, Vatan ve D&R'a baktım. Teknosa 2750 TL, MediaMarkt ve D&R 2800 TL, Vatan'da ise yoktu.Olanlardan da hiç biri jailbreak yapılabilen versiyon değildi.Teknosa,MediaMarkt ve D&R' da ki tüm cihazların koduna baktım.Eğer kırılabilen versiyon olsa alır ve kendim ReinX CWF kurardım. Ama içimde ukte kalırdı, çünkü SX OS gibi sürekli yazılım desteği devam eden ve edecek olan ücreti mukabilinde lisanslı bir CWF istiyordum ve aşağı yukarı aynı paraya denk gelecekti. Lisanslı ve en iyi CWF'yi kullanayım dedim. He diyebilirsiniz ki Amazon.com, Amazon.com.tr den veya internetten daha ucuza(2400 TL-2600 TL arası) alabilirdiniz diyebilirsiniz fakat cihazın jailbreak yapılan sürüm olmama ihtimali kuvvetle muhtemel. Zaten aldığım konsolu da kontrol ettim, kırılabilen son versiyonlardan biri. Eski elde kalmış, beklemiş konsol değil. 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ButcherofBlaviken -- 24 Ocak 2019; 11:47:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf kırık olduğu için bu kadar fiyat farkı verilir mi aynı cihaza benim aklıma yatmıyor, ben geçtiğimiz hafta Yazıcıoğlu'nda sordum Switch 1800 tl idi.

Yarın evde yapabileceğin çok daha kolay bir hack olmayacağının bir garantisi yok ki.

Öte yandan mesele ne kadar meraklısı olduğunda bitiyor, o kadar çok oyun var ki Vita'da halen oynamak için sırada bekleyen Switch macerası benim için balayında kuma getirmek gibi birşey olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ButcherofBlaviken kullanıcısına yanıt
    Sırf meraktan soruyorum. Kırılabilen versiyonlar hangileri bilgimiz olsun.

• Switch e bu paralar gercekten inanilmaz.Aletin ekrani bile full hd degil.Donanimin zayifligi ve oyunlarin ucretinden dolayi 1000 tl ye almamistim,3000 tl nedir ya?Nintendo fani falan degilseniz ps vita cok daha mantikli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Sırf kırık olduğu için bu kadar fiyat farkı verilir mi aynı cihaza benim aklıma yatmıyor, ben geçtiğimiz hafta Yazıcıoğlu'nda sordum Switch 1800 tl idi.

Yarın evde yapabileceğin çok daha kolay bir hack olmayacağının bir garantisi yok ki.

Öte yandan mesele ne kadar meraklısı olduğunda bitiyor, o kadar çok oyun var ki Vita'da halen oynamak için sırada bekleyen Switch macerası benim için balayında kuma getirmek gibi birşey olur.
    ikinci el 10 dk'da kırılan vitaları içinde cfw var diye 100-200 lira pahalıya satıyorlar ya :D Türk insanı...
  • kafayı yedim ya
    disney infinity oyunu illa dock istiyor Türkiye de ne sıfır satan var nede ikinci el amazondan parayı bayılacaz mecbur
  • Temiz ps vita slim kırılan versionu satan varsa irtibata geçerse sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    Hocam disney infinity yi ps4 e teknosanın stok boşaltma zamanında 20tl ye aldım. Oynadım bitirdim ve gerçekten vakit kaybı emin olun. Rafta duran figürleri daha faydalı. Ana görev birkaç tane var ve onları yapmanız için önce inanılmaz sıkıcı ve tekrsr eden yan görevleri yapmanızı istiyor. Toplasanız 5 saat ancak sürüyor ve ne hikaye ne başka birşey. 3.0 gerçekten güzel ama 2.0 rezil. Ayrıca vitada da inanılmaz performans sorunları var.

• quote:

Orijinalden alıntı: satuk_bugra

Hocam disney infinity yi ps4 e teknosanın stok boşaltma zamanında 20tl ye aldım. Oynadım bitirdim ve gerçekten vakit kaybı emin olun. Rafta duran figürleri daha faydalı. Ana görev birkaç tane var ve onları yapmanız için önce inanılmaz sıkıcı ve tekrsr eden yan görevleri yapmanızı istiyor. Toplasanız 5 saat ancak sürüyor ve ne hikaye ne başka birşey. 3.0 gerçekten güzel ama 2.0 rezil. Ayrıca vitada da inanılmaz performans sorunları var.
    Valla bana nedense tam vitalık oyun gibi gelmişti
    Benim de öyle çok büyük beklentilerim yoktu açıkçası
    İyi oldu bu dedikleriniz bende pcde yada ps3te oynarım artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Temiz ps vita slim kırılan versionu satan varsa irtibata geçerse sevinirim.
    Haberiniz olsun kırılamayan Vita yok 3.70 en günceli onun hacki dahi bugün yarın yayınlanacak.

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Onu bilmiyordum ben en son 3.68 kırıldı diye biliyordum. Peki 3.69 alsam kırıldımı. Çok fazla 3.69 slim var almadım kırılmıyor diye 3.70 alsam nezaman kırılabilir bilgi varmı acaba teşekkürler

• quote:

Onu bilmiyordum ben en son 3.68 kırıldı diye biliyordum. Peki 3.69 alsam kırıldımı. Çok fazla 3.69 slim var almadım kırılmıyor diye 3.70 alsam nezaman kırılabilir bilgi varmı acaba teşekkürler
    Şu an itibariyle yayınlanmadı ama flow 3.70'e güncellemenizde sakınca yok çok yakında paylaşacağım dedi. Bugün güncellerseniz elbet şu an korsan oynayamazsınız.

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    3.69 alsam hack çıkmadı değilmi. Cevabınıza göre 3.69 alacağım.

• quote:

3.69 alsam hack çıkmadı değilmi. Cevabınıza göre 3.69 alacağım.
    Hayır 3.69 da henüz çıkmadı.

• Vita coştu 3 boyutlu survival horror geliyor Night Cry.

Bu ay en az 3 bomba oyun var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pkgj marketten arada bir yeni oyun varmı diye kontrol ediyorum tarihlere göre sıralayıp ama uzun süredir son oyunlar aynı acaba yeni oyunmu çıkmıyor doğru düzgün yoksa pkgj marketmi eklemiyor (güncel sürümünün kullanıyorum)
  • arslan0058 kullanıcısına yanıt
    refesh yapman gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: arslan0058

Pkgj marketten arada bir yeni oyun varmı diye kontrol ediyorum tarihlere göre sıralayıp ama uzun süredir son oyunlar aynı acaba yeni oyunmu çıkmıyor doğru düzgün yoksa pkgj marketmi eklemiyor (güncel sürümünün kullanıyorum)
    Daha dün yüklenen oyunlar var, güncelleme olduğunda tweet atıyorlar bu hesaptan

https://twitter.com/NoPayStation

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kullanici32 K kullanıcısına yanıt
    Resresh diyince hata veriyordu simdi silip tekrar yukledim resreshledim yeni oyunlar geldi tesekkurler

• ben bir kaç kez henkaku kurmayı denedim 3. denemede yükledi. bilgisayar arka planda içerik yöneticisini kapatmıştım.
  • 
Sayfa: önceki 16621663166416651666
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.