Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1321. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ali_ihsan21
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.027
Cevap
166
Favori
1.050.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13191320132113221323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12:50'den sonrasını izleyin. TR PSN ve PS Plus'ın Türkiye için etkilerini anlatıyorlar.

TR PSN kullanmak ve satışlar direk olarak etki yapıyormuş Türkiye açısından.

bu tür bilgileri direk kaynağından doğru şekilde öğrenmek her zaman için daha iyi olacaktır.

• Adamlar destek istiyor fakat insanlar nasıl oyun alacak diye düşünmüyor.Sen dijital bir oyunu 210 tl den satarsan avucunu yalarsın..Türkiye deki şartları görmezden gelip bizi Avrupa ülkeleri ile aynı şartlara koyuyorlar.210tl Türkiye de asgari ücretle çalışan bir insan için büyük bir para.Bu ülkede insanlar 500tl ye ev kirası ödüyor be 210tl oyuna mı verecek.
  • Katılıyorum, birde diğer ülkelere bir çok farklı destek ve uygulama sunulurken bizden fazla ücret ödediğimiz halde diğer imkanlardan yararlanamamız psn konusunda ayrımcılık yapıldığını gösteriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zengin İngiltere'de bile herkes ABD ile fiyat farkından şikayet ederken, Türkiye gibi fakir ülkeler çoktan arada kaynayıp gidiyor. Kimsenin umrunda değil, bunlar da küçük tepe kralları olarak bir faydaları olduğunu sanıyor sektöre. Burada yapılan ek zamları unutmamak lazım. Bana açıklasınlar neden 30£/40€ fiyatlı FFX bizde 129tl oldu birden, o zaman belki bir tam fiyatlı oyun daha almayı düşünürüm hayat boyu TR PS Store'dan. O zamana kadar ya düzeltsinler bu rezaleti ya kapatıp gitsinler, hiç umrumda değil Türkçe oyun desteği falan artık.

PAL diskini teslimat dahil 140 liraya aldığım, bir günde elime ulaşan Diablo III, store'da 210 lira. Daha ne diyeyim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvo -- 25 Ağustos 2014; 17:19:26 >
  • nerde ucuzsa ordan alin, region lock sinirlamasi gibi sacma bir olay yok nintendo gibi, cok kasmayin destek icin...

neyse

bu SAO iyi satti sanirim kime gorsem friend list'imde kimi gorsem diablo ya da sao oynuyorlar. umarim namco'nun cebini doldurcak kadar iyi satmistir da, digimon lokalizasyon duyurulur.
  • Dont Starve 2 Eylül'de geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sisyphus kullanıcısına yanıt
    Bu arada Don't Starve cross-buy'mış, yani Plus ile geldiğinde aldıysanız Vita'ya ücretsiz indirebilirsiniz. Klei jesti :)

• quote:

Orijinalden alıntı: salvo

Bu arada Don't Starve cross-buy'mış, yani Plus ile geldiğinde aldıysanız Vita'ya ücretsiz indirebilirsiniz. Klei jesti :)

Ben cross buy değil diye biliyorum

http://www.playstationlifestyle.net/2014/06/06/dont-starve-giant-edition-ps-vita-wont-include-cross-buy/

• Pardon ps bloga baktım cross buy yapmışlar

• Dont Starvenin multisi var mı?

• @kopgamer Skill tree inanılmaz ayrıntılı değil ama oyunda çok sayıda silah/zırh bulunmakta. Her silahın oynanış şekli de birbirinden farklı olduğu için gayet eğlenceli bir oyun olmuş. Uzun soluklu arpg arayanlar kaçırmasın minimum 100 saat gömebilirsiniz rahatlıkla.

Sword Art'ın satışları özellikle Amerikada çok iyi gibi görünüyor(review sayısına bakıldığında sanırım şimdiden 1300 civarındaymış), çeviriler birazcık baştan savma, Namco iyi para kaldırdı diye düşünüyorum.

Digimona gelince karakter tasarımlarının SMTyi andırdığını farkettiniz mi? Nedeni tasarımların Suzuhito Yasuda tarafından yapılıyor oluşu (Devil Survivor). Ben geleceğini tahmin ediyorum, getirmemeleri durumunda Namco Bandaiye laflar hazırladım ama buradan paylaşmam doğru olmayabilir :)
  • Hala umudu olan var mı ya şu cihaza? Kullanıcıyı iyice keriz yerine koydular.

• Benim hala umudum var.

• Hayırlı bir iş için NeoGaf üyeliği olan birine ihtiyacımız var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skaty. -- 27 Ağustos 2014; 1:56:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skaty.

Hayırlı bir iş için NeoGaf üyeliğini olan birine ihtiyacımız var.

http://www.****.com/forum/projeler/''join-the-revolution''/
  • Merhaba arkadaslar yeri burasi mi bilmiyorum fakat vita basliginda en aktif konu bu oldugu icin buraya yaziyorum. Store da satilan psp oyunlari mevcut, bu oyunlar vita da calisiyor mu acaba ?
    Cevap icin simdiden tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Merhaba arkadaslar yeri burasi mi bilmiyorum fakat vita basliginda en aktif konu bu oldugu icin buraya yaziyorum. Store da satilan psp oyunlari mevcut, bu oyunlar vita da calisiyor mu acaba ?
    Cevap icin simdiden tesekkurler.

Calisiyor.

• Skaty. S kullanıcısına yanıt
    neymis o hayirli is, biraz acsan belki yardimci olabilirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SturdyHead

Hala umudu olan var mı ya şu cihaza? Kullanıcıyı iyice keriz yerine koydular.

Gtanın pspye geldiği tarih ile pspnin çıkış tarihi arasındaki yıl farkına bak.benim umudum var

• quote:

Orijinalden alıntı: Zoefox

neymis o hayirli is, biraz acsan belki yardimci olabilirim...

"Join The Revolution" adında bir girişimde bulunuyoruz. Detaylara buradan ulaşabilirsin:http://goo.gl/vq9ZxL
  • 
Sayfa: önceki 13191320132113221323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.