Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1322. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
39.025
Cevap
166
Favori
1.050.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13201321132213231324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tavsiyem neogaf yerine reddit de acin, reddit deki kitle Borderlands 2'yi vita'ya getirilmesinde cok buyuk katkilari var.http://www.reddit.com/r/Vita. BlueMaxima nickli mod'a ulasirsaniz yardimci olacaktir. kendisinin youtube kanalida var sadece vita ile ilgilihttps://www.youtube.com/user/BlueMaximaC099.
  • youtube linki

vitaya yine 4 oyun var. idare eder oyunlar.
  • Stick It To the Man vita için 13tl ye düşmüş aldım.Oyun eğlenceli iyi vakit geçirtiyor.Bu arada The Walking Dead: Season 2, Ep. 5, No Going Back vita için ne zaman çıkıyor.Ps3 için bugün çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Potato_GLaDOS -- 27 Ağustos 2014; 19:34:09 >
  • Muazzam indirimler gelmiş PSN'e..
    Disgaea 3, Atalier Serisi, Demon Gaze filan pek çok JRPG yarı fiyatına; kaçırmayın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zoefox

tavsiyem neogaf yerine reddit de acin, reddit deki kitle Borderlands 2'yi vita'ya getirilmesinde cok buyuk katkilari var.http://www.reddit.com/r/Vita. BlueMaxima nickli mod'a ulasirsaniz yardimci olacaktir. kendisinin youtube kanalida var sadece vita ile ilgilihttps://www.youtube.com/user/BlueMaximaC099.

Reddit, n4g gibi platformlara ve tum Vita forumlarina konular acilacak ancak bir NeoGaf eksik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kopgamer
    Muazzam indirimler gelmiş PSN'e..

quote:

Muazzam indirimler

quote:

Muazzam
     @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

Just sayin...
  • muazzam mı hocam
  • Hmm TR PSN için muazzam demek lazım.. :D
    Özellikle takip ettiğimden, yurtdışında ne kadar indirime girse de bizimkinde girmiyordu çünkü..

Edit: Ayrıca ben de shopto'dan almıştım oyunu ama kart tak çıkar istemediğimden dijitale geçtim.. Özellikle aleti ilk açtığında, kart takılı oyunu okumasına gıcık kapmaya başladım da..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kopgamer -- 28 Ağustos 2014; 13:55:08 >
  • kopgamer kullanıcısına yanıt
    Aslında indirim oranları güzel de artık oyunların normal fiyatı uçuk olduğundan indirimle ancak import etme fiyatına geliyor :) TR PSN halleri...
  • Vitaya yoğunlaşıcam tatile gectik.
    Şunları söyleyebilirim :)
    Lanet alet, ölsün vita, ölmüş ya la bu,
    Oyun yok, hani oyun,aaa lar yok , bbb ler gone, fk of ;) anlayana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • salvo kullanıcısına yanıt
    802 ratings... puanlama sistemi tum avrupa dahil sanirim bolge bolge ayirmis olamazlar turkiye'de o kadar satmasinin mumkunati yok niche bir srpg'nin...

yeni oyunu, disgaea 4 18 tl fazla odeyerek aldim lol
  • Neyse Sword Art Online filan görüp, bir dahakine ne alsam diye düşünmeye başladım.. RPG'lerin arkası gelir inşallah..

Şimdi Disgaea D2 bekliyorum vitaya!!! Belki de bir MH..
  • 4. kez vita aldım arkadaşlar :D PSN ID: tekno-hardware eklerseniz sevinirim.

• Arkadaşlar 2 gündür psn giriş yapmak istediğimde NW-2285-7 hata kodunu alıyorum. Bunun çözümü var mıdır. İnternette araştırdım hiçbirşey bulamadım
  • Beyler Ps Vita facebook uygulaması falan kullanışlı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeknoHardware

4. kez vita aldım arkadaşlar :D PSN ID: tekno-hardware eklerseniz sevinirim.

Ne oldu kardeş 4. Vitadamı nihai karara vardın şaka bir yana neden 4. kez vita aldınız???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheDC kullanıcısına yanıt
    Vita'nın sosyal uygulamaları iyi değil ben beğenmiyorum internet tarayıcısı yavaş klavye zor

• bana usb kablosu lazım şuan kullandıgım durumu çok kötü uygun fiyata neden bulabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknolojist_44

Vita'nın sosyal uygulamaları iyi değil ben beğenmiyorum internet tarayıcısı yavaş klavye zor

Hadi be
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

quote:

Orijinalden alıntı: TeknoHardware

4. kez vita aldım arkadaşlar :D PSN ID: tekno-hardware eklerseniz sevinirim.

Ne oldu kardeş 4. Vitadamı nihai karara vardın şaka bir yana neden 4. kez vita aldınız???

Psnden eklede partide anlatirim tekno-hardware psn id

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13201321132213231324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.