Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1593. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.025
Cevap
166
Favori
1.050.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15911592159315941595
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MERHABA ARKADAŞLAR
    satılık golden abyss
    takas da olabilir
  • "Time Recoil" çıktı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 1 Şubat 2018; 22:4:50 >
  • PS Vita Şubat 2018 PS Plus Oyunları:

* Grand Kingdom
    * Exiles End

https://blog.eu.playstation.com/2018/01/31/knack-and-rime-are-your-playstation-plus-games-for-february/

-----

Grand Kingdom

Exile's End

• Merhaba arkadaslar vita da yeniyim . Acaba ps4 deki gibi dijital oyun alisveris imkani sunuyormu konsol ?

• arkadaşlar Vita almayı düşünüyorum Psp oyunlarının hepsini çalıştırıyormu bu alet asıl istegim zamanında Psp alamamdan dolayı Psp arşivi ni oynamak istiyorum almışken Vita alıp Vita ya çıkanlardan da faydalanırım diyorum birde ps4 ün var kızım tv yi işgal ettiğinde remoteplay dan faydalanayım diyorum yoksa 150 ye Psp mi alsam

• kralexx42 kullanıcısına yanıt
    PSP’deki güzel oyunların çoğu var. En güzellerini Vita’ya getirdiler.

• oguz olabilir kullanıcısına yanıt
    Evet sunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralexx42

arkadaşlar Vita almayı düşünüyorum Psp oyunlarının hepsini çalıştırıyormu bu alet asıl istegim zamanında Psp alamamdan dolayı Psp arşivi ni oynamak istiyorum almışken Vita alıp Vita ya çıkanlardan da faydalanırım diyorum birde ps4 ün var kızım tv yi işgal ettiğinde remoteplay dan faydalanayım diyorum yoksa 150 ye Psp mi alsam

Remote play her oyunda güzel olmuyor, ama bazı oyunlar vitayı düşünüp özel key map lar eklemiş o oyunlar genelde çok iyi gidiyor vita ile.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Getirdiler derken store dan mı alıyoruz hocam psvita ya port mu ettiler Yani 2 analog çalışıyormu

Ps Vita ya gelen Psp oyunlarının bir listesi varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralexx42 -- 4 Şubat 2018; 21:43:56 >
  • Pcoyuncy P kullanıcısına yanıt
    Hocam online olarak sıkıntı oluyormu mesela bf1

Gayet iyi bir modeme sahibim bu arada ev ağı önemliymiş bu remote işinde galiba

Evet PSN Store'dan alıyorsun. Port değil, PSP'deki gibi oynanıyor. Oynanış aynı, tek fark Vita'da daha akıcı ve güzel çalışıyorlar.
    Şuradan PSN'deki PS Vita için olan PSP oyunlarına bakabilirsin.

https://store.playstation.com/tr-tr/grid/STORE-MSF75508-PLATFORMPSP/1

Şuradaki liste güncel midir bilmiyorum ama Vita'daki PSP oyunlarının listesi:

https://blog.us.playstation.com/2012/02/09/how-to-download-psp-titles-to-ps-vita/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 4 Şubat 2018; 22:2:57 >
    Teşekkür ederim hocam

• 3.60 versiyonlu bir cihaz alırsanız bazı patchlenmiş PSP oyunlarında 2.joystick'i kamera niyetine kullanabilirsiniz mesela GTA serisi,Tom Clancys serisi gibi..

Tüm PSP ve PS1 oyunlarını oynayabilirsiniz..Vitaya fazla çıkan güzel oyun yok.

3.60'a özel SD Kart adaptörleri var 512 GB'a kadar destekliyor mesela ben 256 GB kullanıyorum herşeye yetiyor fazla fazlada yer kalıyor.PSVita normal hafıza kartları pahalı ve gereksiz.

• Suan vita daki oyunlar online oynaniyormu destek varmi . Oynaniyorsa plus uyeligi gerekiyormu

• oguz olabilir kullanıcısına yanıt
    Plus gerekmiyor.
  • UNCHARTED GOLDEN ABYSS(KUTULU) 50 tl
    RİDEGE RAGERS (KUTUSU YOK ) 30 TL

ikisini alana 75 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yerel oyun kulübü -- 6 Şubat 2018; 13:26:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralexx42

Hocam online olarak sıkıntı oluyormu mesela bf1

Gayet iyi bir modeme sahibim bu arada ev ağı önemliymiş bu remote işinde galiba

Pek onlinedan keyif alamadım ben arada atlama yapıyor bende.

Tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 15911592159315941595
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.