Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dream54 , GreenWhite. Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.207
Cevap
1.564
Favori
3.788.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
79. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 12461247124812491250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • UC Lost legacy aldım. Uzun zamandır oynamak istiyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkesta

Online yaris oyunu isteyen varsa konsoldaki en iyi seceneginiz GTS. Cok iyi indirim gordu dusunenler kacirmasin, gamepad ile de rahat oynaniyor.

F1 mi bumu karar veremiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

Project cars 30₺

Need for speed rivals 21₺

Hangisi alinir beyler ? İkisi cok farkli fakat beni eğlendirsin yeter istegim bu.

Bu ikisinden daha iyi yarış oyunları mevcut ama illa bunlardan birini alacaksan, simulasyon seviyorsan project cars, arcade seviyorsan rivals alabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 189 liraya spot kutulu alinir mi beyler yoksa digital normal surum mu alayim kutulu olan deluxe tek hesabima aldigim icin oyunu satamam ikinci el oldugu zaman cd satilir mi kolay ac origins icin konusuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Sunay Yağız

quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

O zaman yapacak birşey yok son mermiyi en sona saklamıştım bugün kullandım. 1 aylık alacaksın çare yok

Bir sorum daha var ozaman, gözüme ilişti biyerde yazmışlar ki bu indirim plus lar için 2 gün önceden başladı 2 gün sonra herkese bu indirimler gelicek. Doğru mudur?

Böyle olacağını ps storeda indirime giren oyunların açıklamalar kısmında da yazıyor ama iki gün sonra Sony yamuk yapıp o indirim oranları plus içindi plus olmayanlara %5-10 daha pahalı derse bilemem
    Fakat böyke birşey yapmazlar diye düşünüyorum, yaparlarsa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

quote:

Orijinalden alıntı: Darwin7

quote:

quote:

Merak ettim call of duty yi alan oldumu acaba içinizden ?

Ben alamadim cunku pahali. 170lerde iyi olurdu. Yilsonuna bakacaz artik. Diger oyunlarda bana gore birsey yok.

Durumumuz aynı tamamen

Horizon ve mgs ps4 yokken youtubedan izledim. Oyunun finalini biliyorum..bloodborne arkadastan aldim begenmedim geri verdim. Last of ve uncharted bitirdim. Pes 18 lite ucretsiz aldim isimi goruyor. Nfs iyi degil deniliyor. Star wars alayim dedim o da kotu cikmis. Gran turismo icin direksiyon lazim o da yok. Nba cok pahali bence. Fifa 18 gerek yok pes zaten belese geldi.

Cod tek secenekti. 215 verecegime pcye 135e alirim. 80 lira az degil.

Konsolu satma vaktiniz çoktan gelmiş desenize

• Endo psn deki indirimler tr den daha pahalı şaşırdım valla

• quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben alamadim cunku pahali. 170lerde iyi olurdu. Yilsonuna bakacaz artik. Diger oyunlarda bana gore birsey yok.

Durumumuz aynı tamamen

Horizon ve mgs ps4 yokken youtubedan izledim. Oyunun finalini biliyorum..bloodborne arkadastan aldim begenmedim geri verdim. Last of ve uncharted bitirdim. Pes 18 lite ucretsiz aldim isimi goruyor. Nfs iyi degil deniliyor. Star wars alayim dedim o da kotu cikmis. Gran turismo icin direksiyon lazim o da yok. Nba cok pahali bence. Fifa 18 gerek yok pes zaten belese geldi.

Bimden 600 liraya aldim 500gb slim sifirini.

Oyun yok hocam mesele bu. Kafam sadece gran turismoya gidiyor. Baska da birsey yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ps4ever

Bence gts. F1 2016 ya cok izenmistim demo dan sonra vazgectim. Direksiyonsuz cok zor. Ama gts gamepad le bile cok zevkli ve ayni zamanda tambir simulasyon. Aracin arkayimilimlik birakisini bile hissedip kontrol edebiliyorsunuz. E tabi ki direksiyonla cok daha iyidir de gamepad le simulasyon keyfi sadece sport. 300 tl ye aldigim pc2 yi bile acmiyorum onun yaninda. Ha pc2 de kusursuz bi oyun ama direksiyonsuz gercekten imkansiz. Rotax lisansi olan adamim daha tam bi yaris bitirmisligim yok pc2 de.

Anladım hocam aslında oyunlar içinde en iyi indirim buna geldi bı düşüneyim alırım olmadı. Multi zevkli olur hep FPS hep FPS nereye kadar

• Gta 5 sec hesap isteyenle ortak alabiliriz oyunu.

• İndirimler hayalkırıklığı oldu benim için.

Persona 5
    Dragon Dogma
    Witcher GOTY
    Final Fantasy 15

Bunları alacaktım. Toplamda 270 lira ediyor. Aynı oyunların Almanya fiyatı 90 Euro, 415 lira yani. Yaklaşık 35% indirim var. Fiyatlar asgari ücret kıyasına göre Türkiye için hala çok yüksek. Bir yandan aynı oyunların kutulu versiyonu Amerika'da, TR'den daha ucuz. Sony'nin fiyat politikasını bizim gibi ülkeler için tekrar gözden geçirmesi lazım. Euro'nun 3 olarak sabitlenmesi bile bizi kurtarmıyor bence. Sadece geçen ay Psn'de 450 TL'lik alışveriş yapmış biri olarak söylüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panjandrum -- 21 Kasım 2017; 13:6:51 >
  • Sniper elite 4 standart sürümle deluxe sürümü arasında ne fark var arkadaşlar. Açıklamalarında belirtmemişler. Online oynamayacağım. Dlc ler delux sürümdemi season pass tamı oluyor?

• Evil Within 2 ve Wolfenstein 2, single bitir sil oyunlar olduğundan ilkbahar/yaz indirimlerinde 60-70TL civarına düşmelerini beklicem. Beklemek istemeyen için dahi 100 TL gayet güzel fiyat. Topu topu 1 ay önce çıkmış, kendi türünde yılın en iyi oyunu olan AAA oyunlar kardeşlikle 50 TL'ye alınabiliyor. "sitiğmde oyunlar çoğğ ucuzz yhaaa, gonsolda oyunlara o gadar bara verilir mi laeee" diye kulaktan dolma bilgilerle ortalıkta gezen, cahil cühela çoluk çocuk için kahreden örnekler...

Horizon Zero Dawn birkaç hafta önceki indirimlerde 85 TL'ydi. Bu indirimlerde 95 olması saçma olmuş. Zaten birkaç ay sonra Frozen DLC'si dahil olan GOTY Edition'ı çıkar, ilkbahar/yaz indirimlerinde GOTY Edition 75-80'e falan düşer. O da bekleyecek biraz daha...

Uncharted Lost Legacy ve Final Fantasy XV için 60TL bence çok uygun.

GT7 Prologue için 110 TL zaten olması gereken fiyattı. 100 TL'nin altına düşerse indirim gelmiş denebilir.

Oynamamış olan varsa Bloodborne GOTY için 53TL diyor. Türü seviyorsanız 1 saniye dahi beklenmeden alınmalı.

Persona 5 zaten heryerde Game Of The Year adayı. Her çıkan Mario'ya Zelda'ya 10 10 10 verme saçmalığı olmasa, çoğu yerden ödülüde alırdı. Gerçi oyun yayıncılarına kendini satmayan, doğru düzgün oyun sitelerinden GOTY ödlünü alcaktır. 100 saat üstü bir oynanışı var. Türe iyi kötü aşina olanlar kesinlikle ve kesinlikle kaçırmamalı. Her saniyesinden keyif adlığım, sadece bu yıl değil son zamanlarda oynadığım en iyi oyundur...

Ben Lost Legacy, FFXV, Dragons Dogma ve Gravity Rush ile Black Friday'i kapıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 21 Kasım 2017; 13:29:37 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

quote:

quote:

quote:

quote:

Durumumuz aynı tamamen

Bimden 600 liraya aldim 500gb slim sifirini.

Oyun yok hocam mesele bu. Kafam sadece gran turismoya gidiyor. Baska da birsey yok.

Şu bimde 279 a xbox satılır bize denk gelmez, 600 e ps4 satılır bize denk gelmez. Bize anca indirimli Le Cola ile Dost yoğurt denk gelir

• Arkadaşlar Uncharted Lost Legacy'nin oynanış süresi ne kadar? Hikaye modu Uncharted 3 veya 4 kadar sürüyor mu?
  • G29 direksiyonla oynamak için Spintires Mudrunner almak istiyorum. Sizce indirim gelirmi arkadaşlar?

• Beyler hepimiz yıl sonu diyoruz fakat Sony, yıl sonunda kur'u dikkate alırsa oyun fiyatlar ciddi artışa uğrar.

Önümüzdeki yıl 400 tl bandında oyunlar görürsek şaşırmayın :)
  • Siteden PS Store'ye erişemiyorum çöktü galiba yavaş ciğerini söktünüz sitenin
  • quote:

Orijinalden alıntı: süvari

Sniper elite 4 standart sürümle deluxe sürümü arasında ne fark var arkadaşlar. Açıklamalarında belirtmemişler. Online oynamayacağım. Dlc ler delux sürümdemi season pass tamı oluyor?

bende bunun cevabını bekliyorum.
  • Persona' yı gözden düşüren cut scene tekrarları oldu. 10 düşman dolu odada herkesi 2-3dk da alabilecekken cut sceneler yüzünden 15-20dk sürüyor. Sürekli aynı cut scene tekrar edip aynı hareketleri yapıyor olmamız da bir yerden sonra bezdiriyor.
  • 
Sayfa: önceki 12461247124812491250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.