Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: birol özsoy Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 15 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı, 11 Mobil Kullanıcı ( 11 Mobil Cihaz )
53.959
Cevap
1.132
Favori
3.018.428
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> PSN ve Arcade >> Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    152 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tamerasker

Peki deluxe edition almamda bir fayda var mı base oyun ile arasında 40 tl fark var

İçeriğini hatırlamıyorum fakat ekstralarına bakıp değip değmeyeceğine siz karar verin sizin paranız sonuçta o paraya başka oyun da alabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

hem sizi hemde sizin gibi yeni ps4 alarak aramiza katilan arkadaşlar için bir bilgilendirme yapayim. bahsedilen 2günlük plus olayi her konsol için sadece 7kere yapilabilen değerli bir şeydir doğru kullanmak lazim. tr psn için kullanmaya kesinlikle gerek yok. kart bilgilerimizi girdigimiz zamn 14gunluk deneme plus alinabiliyor. 2gunluk plusi turk kartlarinin gecmediği us psn gibi yerlerde plus indirimlerinden faydalanmak için kullaniniz.

|
    |
    esC# kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cevaplar için teşekkürler o zaman ayrı ayrı hesaplarda alayım

|
    |
    Bahsedilenler: WPL , Routine

Witcher 3 GOTY
    Dishonored 2
    Dragon Age Inquistion
    Uncharted Collection
    Uncharted 4
    Uncharted Kayıp Miras
    Wolfenstein II
    Shadow of War akşama alıyorum.

Far Cry4+Primal 71 TL'ye, Bloodborne GOTY 54 TL'ye, Ratchet & Clank 42 TL'ye değer mi bilmiyorum, hiçbir fikrim yok kararsızım. Horizon Zero Dawn'ı kesinlikle almak istiyorum ama sanki bu fiyattan daha da aşağı düşmüştü geçende. Ve GOTY olursa ileride GOTY sürümünü almak daha mantıklı olabilir belki

2006 Model Üyeİnşaat MühendisiFantastik/Bilim Kurgu EdebiyatFenerbahçe

Steam Link - PSN : KalduinTR - 1000 Kitap Link
  • Yüzbaşı
    461 Mesaj

Aslında cok dogru bir noktaya değindiniz o zaman tr Psn üzerinden ben kart bilgisi girdiğimde 14 günlük plus üyeliği her kart bilgisi girdiğimde farklı farklı hesaplar için geçerli oluyor mu yoksa 14 günlük plus üyeliği bir konsol için 1 kere mi yoksa hesap bazlı mı?

|
    |
    byvolcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

her hesapda yanlizca 1 kere alabilirsiniz ama yeni hesap acip tekrar alabilirsiniz. yani her hesap açtihinizda 1 hakkiniz var.

|
    |
    esC# kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: kurtaran_ali

quote:

Orijinalden alıntı: dewr

quote:

İndirimler hayal kırıklığı.

Ne bekliyorsunuzki ? 30 tl zam geldi gecen seneden bu yana.. gecen sene 79 tldi bu sene 104 tl den baslio 2017 ortalarinda cikan oyunlar.. bu kurda gayet avantaj.. begendigi oyunlar olanlar varsa bence simdiden alsinlar vergilendirme geldigi zaman en az yuzde 20 daha pahali olacak bide ötv caktimi ooo mis tadindan yenmez

Bedava dağıtacaklar onu bekliyorum. Hay Allah'ım. Seçenekler az arkadaşım onu diyorum. Battlefield Horizon daha önce gördüğü dip fiyatların üzerinde. Vs vs vs. Direk balıklama her mesaja atlamayin. Oyunları daha önce oynamayan özellikle yeni oyunlar için bekleyen varsa Ac, Wolfenstein, GT Sports alsın gitsin. Hala GTA V oynamayan varsa hikayesi için bile değer.

BF den bekledigi ölücülüğü bulamayan forumdaş sana kolay gelsin hayat zor sana

• Binbaşı
    1492 Mesaj
    Plus üyelik yıllık 135tl idi kaldırıldı mı ben mi göremiyorum mobilden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lymph -- 21 Kasım 2017; 11:2:35 >
    |
    |

quote:

quote:

quote:

İndirimler hayal kırıklığı.

Ne bekliyorsunuzki ? 30 tl zam geldi gecen seneden bu yana.. gecen sene 79 tldi bu sene 104 tl den baslio 2017 ortalarinda cikan oyunlar.. bu kurda gayet avantaj.. begendigi oyunlar olanlar varsa bence simdiden alsinlar vergilendirme geldigi zaman en az yuzde 20 daha pahali olacak bide ötv caktimi ooo mis tadindan yenmez

Bedava dağıtacaklar onu bekliyorum. Hay Allah'ım. Seçenekler az arkadaşım onu diyorum. Battlefield Horizon daha önce gördüğü dip fiyatların üzerinde. Vs vs vs. Direk balıklama her mesaja atlamayin. Oyunları daha önce oynamayan özellikle yeni oyunlar için bekleyen varsa Ac, Wolfenstein, GT Sports alsın gitsin. Hala GTA V oynamayan varsa hikayesi için bile değer.

BF den bekledigi ölücülüğü bulamayan forumdaş sana kolay gelsin hayat zor sana

Evet evet haklısınız. Başka mesajlara bulaşır mısınız hadi işinize

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    346 Mesaj

Horizon kutulu 89 liraya var aslında fakat ps4 3 oyunlu bundle dan cıkan kutuyu gönderiyorlarmıs üzerinde satılamaz ibaresi bulunan, ne kadar sağlıklı olur bilemem

|
    |
    Fortescue kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    179 Mesaj

Teşekkür ederim cevabınız için.

|
    |
    Bahsedilenler: eonmg , snakefatih kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Fortescue

S.çtım maaşın yarısı gidecek

Witcher 3 GOTY
    Dishonored 2
    Dragon Age Inquistion
    Uncharted Collection
    Uncharted 4
    Uncharted Kayıp Miras
    Wolfenstein II
    Shadow of War akşama alıyorum.

Far Cry4+Primal 71 TL'ye, Bloodborne GOTY 54 TL'ye, Ratchet & Clank 42 TL'ye değer mi bilmiyorum, hiçbir fikrim yok kararsızım. Horizon Zero Dawn'ı kesinlikle almak istiyorum ama sanki bu fiyattan daha da aşağı düşmüştü geçende. Ve GOTY olursa ileride GOTY sürümünü almak daha mantıklı olabilir belki

Shadow of war vasat bir oyun. Onun yerine The Evil Within 2 tavsiye ederim. Dragon Age yerine ise Bloodborne Goty tavsiye ederim. Ratchet & Clank ise çok keyifli bir oyundur. Insomniac Games harika bir iş çıkarmış.
    Horizon Zero Dawn için ise söyleyecek bir şey yok zaten. Nerdeyse her kategoride adaylığı var. Ancak bütçeyi zorluyorsa en azından bir ay bekletilebilir. Yıl başında da indirime girecektir. Far Cry 4 + Primal ise para israfı olur.

|
    |

• Teğmen
    224 Mesaj
    Battlefield 1 düşünüyorum almaya değermi.server durumları vs nasıl.gta5, fifa vs var.gt sport düşünüyordum fakat eski gt oyunları gibi tutmadı sanırım.
    |
    |

hocam nacizane tavsiyem şuan oynamiyacaginiz oyunu almayin. indirim tuzagina düşmeyin. 10 tane oyun alip mecbur bekleteceksiz oynamk icin. paraniza yazik. zaten hemn hemen hepsi herzman indirime giren oyunlar. mesala drake collection gecen ay 54liraydi simdi 52 olmuş. şuan oyniyabileceginiz 2-3 oyunu almak en doğru şey olacakdir. zaten yilbasi zamani ayni indirmler gelcekdir. ocak sonu gibide sömestir indirimleri var. yani kisaca her ay indirm var

|
    |
    Fortescue kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: aydnksvl

Arkadaşlar gran turismo yada nfs payback ikilisinden hangisini almalıyım sizce

İkisi farklı türde oyun. Biri arcade, diğeri simülasyon. Arcade seviyorsanız, yani gaza basayım, başka şeylere karışmayayım, araba gitsin diye düşünüyorsanız Nfs Payback alın. Eğer araba sürdüğünüzü hissetmek istiyorsanız Gran Turismo Sport alın.

Simülasyon herkese hitap etmez, ona alışmak zordur. Araçları kontrol etmek beceri ister.

Ama alıştığınızda bir daha arcade oynamak istemezsiniz.

Nfs Payback offline açısından Gt Sport'tan daha iyi. Gt Sport offline açısından çöp. Ama online açısından Gt Sport harika. Ben son zamanlarda sadece Gt Sport oynuyorum.

bu oyunların indirimleri iyi;
    Wolfenstein 2,The Evil Within 2,Fifa,Nba,Gran Turismo Sport,Uncharted Kayıp Miras,Bloodborne Goty
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Sic Parvis Magna

AC Origins alıcaktım büyük hüsrana uğradım 140-150 liraya civarına iner diye tahmin etmiştim 188 lira düşmüş vay arkadaş ya
    AMD Ryzen 5 3600X / Gigabyte B450M SH2 / Corsair Vengeance Lpx 16GB (8x2) / Asus GeForce RTX2060 ROG Strix OC 6GB GDDR6 / Corsair Carbide Series Delta RGB / Corsair VS550 / Samsung 860 Evo 1TB (500GBx2) / SteelSeries Rival 110 / Logitech G213 / Corsair HS50 / MSI 23.6" OPTIX G24C4 1ms 144hz / PS4 PRO / Sony 55XF9005 55" / Logitech Z20

• Yüzbaşı
    488 Mesaj
    grand turismo normal ile deluxe arasında ki fark araçlar ve kredi dışında nedir?

deluxe mu alayım yoksa normal mı?
    Gt ile nfs aldım.

|
    |
    1597 Mesaj
    Arkadaşlar Tekken almayı düşünüyorum. Standart oyun ps+ ile 104.5 TL ve season pass 51.79 TL, ikisi toplamda 156.29 TL'ye geliyor. Tekken Deluxe sürümü ise 161.40 TL. 5 TL'lik fark önemli değil ama deluxe ile standart oyun+season pass kombinesi arasındaki fark nedir? Sizce hangisini almalıyım.

|
    |
SEO
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.