Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: eltürco Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
76.185
Cevap
1.562
Favori
3.786.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
43. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 12471248124912501251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: unsatisfied

189 liraya spot kutulu alinir mi beyler yoksa digital normal surum mu alayim kutulu olan deluxe tek hesabima aldigim icin oyunu satamam ikinci el oldugu zaman cd satilir mi kolay ac origins icin konusuyorum

fikir lütfen arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • panjandrum P kullanıcısına yanıt
    Bizim gibi ulkeler derken? Dunyanin en gelismis 17. Ulkesiyiz biz.

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayforFun

euro 4.65 çok gelişmişiz maşallah, originde milletin 10 euro = 10 tl ye aldığı oyunu 4.5 kat fazla para alıyoruz, baya gelişmişiz, origin indirim yaptığı halde gram işe yaramıyor kur yüzünden

• zedge08 kullanıcısına yanıt
    İlk 3 seri 10 saatte bitirdim. Uncharted 4 20 saat sürdü. Lost Legacy 10-12 saat sürüyor. Bu kişiye göre değişir :) birde oyun zorluğuda arttırıyor oyunun süresini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zedge08

Arkadaşlar Uncharted Lost Legacy'nin oynanış süresi ne kadar? Hikaye modu Uncharted 3 veya 4 kadar sürüyor mu?

8 saat sürüyor biliyorum.oynanışa göre 6-10 arası kısaca.bu fiyata değer
  • Battlefield 1 i 2 kere alıp satmama rağmen yine alasım geliyor.Bunun dışında uncharted lost legacy alınabilir.

Fifa hala çok pahalı almak isterdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayforFun

Ahahahahhaha bak bu iyiydi

• Wwe 2k18 alinacaktir. Sec hak icin hesabi uzun süre satmayacak en azindan yeni oyun cikana kadar elinde tutacak kisiler pm üzerinden ulasabilir.

• bloodborne zormuş dark souls gibi öldükçe başa dönüyormuşsun

• quote:

Orijinalden alıntı: zedge08

Arkadaşlar Uncharted Lost Legacy'nin oynanış süresi ne kadar? Hikaye modu Uncharted 3 veya 4 kadar sürüyor mu?

Daha dün gece yeni bitirdim oyunu,Zor moddda 7-8 saat sürdü. Zaten DLC olarak gelicekti ayrı olarak çıkardılar oyunu.Bu paraya değer kısacası bu indirimi kaçırma al dostum.

• Fifa 18 alacak arkadaslar varsa beraber alabiliriz. Sec hakkı bnde kalacak sekilde. Pm lütfen

• Ohooo Uncharted Lost Legacy 6-10 saat arasında bitiyorsa size Horizon’u öneririm ben çok rahat 50 saat game play süresi var ve görevler hiç birbirini tekrar etmiyor.

• Dolar 3.95 i geçmiş diye ağlıyorlar. Dolar beni ilgilendiren bir durum değil. Ben Osmanlı sikkesi kullanıyorum.

- alıntı

• quote:

Orijinalden alıntı: ceh.meh

Ohooo Uncharted Lost Legacy 6-10 saat arasında bitiyorsa size Horizon’u öneririm ben çok rahat 50 saat game play süresi var ve görevler hiç birbirini tekrar etmiyor.

bu horizonun dlcsinide verseler su goty falan ciksa guzel olacakta dlcye ayri para

• İndirimler kaç gün sürüyor.

• Wrc 7
    Dirt 4
    South Park

Bu indirimlerde gozume kestirdigim oyunlar. Dirt ve WRC black fridayden once indirimdeydi zaten indirim bitmeden alayim. Sec haklari isteyen varsa ulasabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 21 Kasım 2017; 13:47:2 >
  • O değilde elim bi AC:Origins’a gidiyor bi NFS:Payback ikisinden birini almak istiyorum,ağırlık Ac’den yana ama şöyle de birşey var spot’dan kutulu alıp oynayıp bitirip nfs ile takas etmekte var.Yanlız AC baya uzun soluklu olmuş diyorlar %100 bitirmek için en az bir 1-1,5 ay geçer herhalde. Kararsız kaldım baya bir.

• beyler sayfalardır bazı arkadaşlar bloodborne ile ilgili ölünce başa done meselesını yazıyor ben de oynamadım, oyunu bıtırmıs bırı acıklarsa pek makbule gecer :) ben de alıcam ona gore yanı 10 15 dak ılerleyıp öldün bi daha olayı varsa sinir yapar adamda.
  • bu indirimler ne biliyim biraz sıradan geldi ya bunlar güncelennecek mi yoksa hep böyle mi gidecek açıkcası 30tl alındaki oyunlar daha çok ilgimi çekti benim yeni oyunlarla pek işim olmadığı için :D
  • Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Cuma gününe kadar olsa gerek

• 
Sayfa: önceki 12471248124912501251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.