Şimdi Ara

PS EXPERİENCE|ANA KONU|PANEL SAATLERİ ANA SAYFADA! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
762
Cevap
2
Favori
22.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İşte bilgi sızdırırsan direk şutluyorlar bilgi sızdıran kişiye para cezası bilmem ne mahkemelik oluyor o göze alırım diyorsan:)

benim asıl merak ettiğim oyunu yapan ekip değil de, oyunla alakası olmayan başka görevleri olan ekibe oyunu hediye ediyorlar mıdır? sonuçta o firmanın çalışanlarından birisin mutlaka verirler diye düşünüyorum :)
  • Allah sağlıklı ömürler versin hocam, akıp geçiyor işte zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PSX 2017 konferansında Uncharted bundle duyurabilirler arkadaşlar 10.yılı olmuş oyunun. 19 Kasım 2007 yılında ilk oyun çıkmış.

PS EXPERİENCE|ANA KONU|PANEL SAATLERİ ANA SAYFADA!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 17 Kasım 2017; 20:15:27 >
  • Last of US 2 den 2-3 dakikalık video verirler oturup konferansı izlemeye gelmemişlerdir herhalde adları var sonuçta katılacalak firmalar arasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 17 Kasım 2017; 20:16:33 >
  • Ne Anlama geliyor acaba :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

İşte bilgi sızdırırsan direk şutluyorlar bilgi sızdıran kişiye para cezası bilmem ne mahkemelik oluyor o göze alırım diyorsan:)

benim asıl merak ettiğim oyunu yapan ekip değil de, oyunla alakası olmayan başka görevleri olan ekibe oyunu hediye ediyorlar mıdır? sonuçta o firmanın çalışanlarından birisin mutlaka verirler diye düşünüyorum :)

Çalışan kişi oyunlarla ilgiliyse bayram eder yok sadece iş olarak bakıyorsa umrunda değildir heralde aman oynanış şöyleymiş banene akşam olsada eve gitsem kafasında olur 😁

• Duyuracak oyun kalmadı.
  • buga girdim hocam çözemedim bende
  • lıfenorm L kullanıcısına yanıt
    hem çalışıp hem oyunları beleşe veriyorlarsa harbiden bayram ediyordur ama sadece işiyle meşgul eve gidiyim de kafamı dinleyim derdindeyse tabiki o ayrı :)
  • İnşallah dişe dokunur birşeyler çıkar

• Evet 2019'ta çıkacak TLOU 2

Sen 2018'te bekliyorsan o iş zor...

• emretor23 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bende 2019'da bekliyorum zaten hatta 2019'un son zamanlarında çıkıcak :)
  • 2019 Mayıs da Last of us
    2019 Ağustos Death Stranding
    ondan sonra 2-3 ay içinde PS5 çıkar gibi.Sonra hepsi Remastered
  • quote:

Orijinalden alıntı: SantaMonicaStudios87

Ne Anlama geliyor acaba :)

İki oyuna da çıkış tarihi gelecek gibi. Sonra da gosteri salonunda 1.5 saat ikisi de gosterilecek & yapimcilariyla konusulacak, sonra 30 dakikalik demolari oynanacak diyebilirim. Saat araliklari onu gosteryor.

• Benim ilk aklıma gelen Oynanbilir demolar olacak diye düşünüyorum ama emin değilim :)
  • Cory demo ile uğraşmak istemiyoruz, oyunu tamamlamak ve satisa sunmak icin calisiyoruz demisti. Yaklasik 1 yil once bu zamanlar. O yuzden demoya ihtimal vermiyorum ama bir boss dövüşü göreceğiz gibi geliyor. Ya da yilanla bir surf sahnesi

• O zaman Panellerde sadece gösterim olacak oda Tekrar Trailer'lar gösterilecek buda saçma olur :)
    Boss Dövüşü olarak Sadece Fire Troll gördük umarım Daha Büyüklerini görebiliriz..
  • Hocam Fire Troll boss mu ki Trailer'da baska bir Fire Troll de gördük o yuzden soruyorum. Bana siradan bir yaratik gibi geldi. Yani bence tek bir Fire Troll yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moral Veren Adam

Hocam Fire Troll boss mu ki Trailer'da baska bir Fire Troll de gördük o yuzden soruyorum. Bana siradan bir yaratik gibi geldi. Yani bence tek bir Fire Troll yok.

Fire Troll küçük boss'lar :) 3 veya 4 Tane Farklı Fire Troll gördük Trailer ve tanıtım videosunda yani çeşitli öldürme stilleri ile :)

Boss Olarak Sadece Thor'u Göreceğiz galiba ama oda oyunun sonunda göreceğiz gibi sanırım :))
  • Arkada panelde oyunların fragmanı dönerken onların üstüne konuşurlar ve yapımcılar ile görüşürler o sanırım oynanabilir demo olacagını sanmıyorum zaten oynanabilir oyunlar listesinde yok days gone ve god of war

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 19 Kasım 2017; 0:21:55 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.