Şimdi Ara

Ps 5 Hangi Seri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar , konsol alma arefesindeyim. Bir kaç gün içerisinde almayı düşünüyorum , Xbox ile Ps arasında çok gittim geldim , Xbox almayı düşünme sebebim Game Pass ama sanırım Ps alacağım . Bu sebeple size sormak istediğim bir soru var. Konsolun hangi seri olmasını öneriyorsunuz, 1216A serisi buldum, bu seri alınır mı ya da siz yeni konsol alacak olsanız Xbox mı alırdınız Ps mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ps 5, acelen yoksa Slim modelini düşünebilirsin.

• Ben de Xbox ile PS arasında kalmıştım. Hayatımda hiç konsol sahibi olmadım ama elbette oynamışlığım var. O da PS'di. Xbox ile hiç oynamadım. Sanırım ben de bildiğim ürün olan PS tercih edeceğim ancak şimdi de mevcut konsol mu yoksa 2 hafta önce duyurusu yapılıp Kasım'da satışa çıkacak olan ürün arasında kaldım  

• eğer aceleniz yoksa ben olsam slim alırdım. ki slim almak için de bekliyordum ancak hem psn zamanım beklerken doldugu için hem de çok uyguna diskli kapalı kutu denk getirdiğim(14bin ₺) için geçen hafta sonu satın aldım. bu şekilde bakalak olun, uyguna denk getirirseniz alırsınız, denk gelmesse slim alırsınız

• BreakBeaT kullanıcısına yanıt

Siz nerden aldınız? Fiyatı iyiymiş

• telmessos1986 kullanıcısına yanıt

Sahibinden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BreakBeaT kullanıcısına yanıt

Anladım. Güzel günlerde kullanın.

PS Plus ile Game Pass oyunlarına bakınca Game Pass bana daha fazla hitap ediyor ama gel gelelim PS5'teki rahatlığı bulamam diye de ikilemde kaldım. Oynadığım oyunlar da FIFA, Call of Duty, Counter-Strike, Need for Speed, Football Manager tarzı oyunlar. Tabi hikayesi güzel oyunlar da oynayabilirim. Ancak dediğim gibi konsol konusunda PS5, oyunlar konusunda Xbox bana hitap ediyor. Bakalım karar verebilecek miyim  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.