Şimdi Ara

2020 opel corsa f 1.2 130 hp özel seri yardım...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar D46 özel seri bir araç aldım. Aralık 15-20 si gibi teslim alacam. (213000 tl ödedim). Görüşleriniz nedir bir yardımcı olurmusunuz ? Ultimateden çok özellik var elegancedan az buz özellikler var. Teknoloji paketinden koltuk ısıtması var. Yorumlarınızı bekliyorum.(fiyat performansa değermi ederi fazla edermi?)

2020 opel corsa f 1.2 130 hp özel seri yardım...

• manuel mi otomatik mi?

• kaan2142 K kullanıcısına yanıt
    Otomatik
  • 01baysal02 0 kullanıcısına yanıt

Hocam hangi bayiden aldınız, başka var mı? Güzel fiyat bence.

• Öncelikle hayırlı uğurlu olsun.B segmentte ben de Corsa tercih ederdim.Ancak test etmediğim için merak ettiğim bir konu var.Yeni nesil 'Corsa"lar hem motor hem de tasarım olarak "Pegiot" grubu (PSA) alt yapısı ile çıkarıldı (Önceden GM Opel-Chevrolet) alt yapısı ile çıkarılıyor ve de malzeme kalitesi segmentinde üst düzeyde idi.Kiyaslayacak olursak motor, malzeme kalitesi, performans arasında ne gibi farklılıklar var?(Tasarım çok güzel)
  • Gayet dolu ve güzel bir araç,fiyat için birşey diyemem herşey pahalı artık;tadınınçıkarın hayırlı olsun.
  • cduman C kullanıcısına yanıt
    2 adet geldi avrupa paket. Daha ek özellikleride olabilir dediler. Ultimateden tek eksiği 16 inç jantları diye bahsedildi. Opal Ankaradan aldım. Diğerinide satış temsilcisi almış direk
  • 01baysal02 0 kullanıcısına yanıt

Anladım hocam. Ben de edition corsa almak üzereyim. Farkını verip sizin paketten almak isterdim mümkün olsa, hayırlı olsun size güzel araç.

• Bunun aynısını işyerinden arkadaş aldı zannedersem. Dün binip test ettik. Avrupa paket dedi. 130 hp. 240 tork dedi. Doğru mudur?

218.000 TL'ye aldı. Jantlar 17".

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.