Şimdi Ara

PS 4 İçin Kulaklık Önerisi...( Kulaklık Ana Konu) (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.014
Cevap
18
Favori
78.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tamam hocam çok teşekkür ederim elektirik yok simdi gelinde deneyim kurulumda ds bagliyor çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevik001981 kullanıcısına yanıt
    Jaktan 7.1 alamazsınız ondan usb daha sağlıklı olur

• fukachuu F kullanıcısına yanıt
    hocam ps4 üzerinde usb bagliyorum optik çikişda bagladim ara dagitici gibi bisey arya 7.1 acip kapattigimiz o kablolari da taktim en son çikiş da konsol işareti var orayida ds4 bagladim yani gelen kurulum kitapçigi bu şekildeydi ozaman hersey ayni yapacam ama en son ds4 baglamayacagim dagiticinin çikişi boş kaliyor kusra bakma kafani şişirdim ama hiç anlamiyorum anlattigim sekilde yaptigimda ds4 baglamadan direk ses alabilirim galiba hocam eksik anlattigim bisey varsa kısaca yazabilirsen çok memnun kalirim

Amfiyi kola bağlama gerek yok amfiye kulaklığın jakı ve mini usbsini tak, amfiyi usb ile konsola optik tarafını optik girişe. Kol işaretini boş bırak hocam.

• fukachuu F kullanıcısına yanıt
    tesekkürler ederim hocam üsenmeyip cevap yazdigin için bideneyim tekrar iyi aksamlar

Rica ederim hocam takıldığınız yer olursa özelden yazın telefon numaramı paylaşayım daha iyi yardımcı olurum

• Arkadaşlar HYPERX REVOLVER S kullanan mevcutmu?.Nasıl kulaklıktır? Almaya değer mi? Bilgisi olan yada bu fiyat bandinda daha performanslı başka bir kulaklık önersi olan varsa görüslerinizi bekliyorum.

https://www.gameekstra.com/urun/hyperx-cloud-revolver-s-7-1-ses-kartli-gaming-kulaklik-hx-hscrs-gm-ee

• Ps4'te bluetooth kulaklık olayı sıkıntısı devam ediyor mu hala? Şu tarz bi kulaklık almayı düşünüyorum ama %90 çalışmayacak gibi geliyor;https://www.hepsiburada.com/schulzz-k6-handsfree-kablosuz-bluetooth-mikrofonlu-kulaklik-p-HBV00000CFDSX

En azından kablosuz olmasa da bu linkteki kulaklık gibi hem sağ, hem sol kulağa takılabilen; kulak arkası askılıklı bildiğiniz bir model var mı ps4 ile çalışan? ya da varsa tabi kablosuz bu tarz bi kulaklık, çalıştığından emin olduğumuz katmerli olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank Slade -- 11 Şubat 2019; 22:47:15 >
  • Arkadaşlar selamlar. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bende wireless head set var eski model. Bu hem ps3 hemde ps4 e olan modeli. Sıkıntı şu ; wireles aparatı takılı iken diğer usb ye başka bir cihaz ( joystick veya başka bir usb li cihaz) taktığımda ara ara bağlantı gidiyor ve ses gelmiyor. Yaklaşık 10 sn içinde tekrar geliyor.

Böyle bir sorun yaşayan yada bilgisi olan var mı ? Şimdiden teşekkürker.

• Turtle beach 500p 2 sene kullandım ses konusunda muazzam olsada plastiklerden kırıldı önce sağ taraf kırıldı atel yapıp destekleyip kelepçe ile tutturdum devam ettim,sonra sol taraf kırıldı aynı işlemi yaptım devam ettim sonra tekrar o plastiğin başka yerinden kırıldı en sonunda çöpe attım turtle beach kadar iyi ses veren başka bi kulaklık tavsiyesi varım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cizmele -- 26 Şubat 2019; 9:58:7 >
  • cizmele kullanıcısına yanıt
    Astro A40

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selam arkadaşlar.

Bir süredir kullandığım Logitech G231 kulaklığımı değiştirmek istiyorum. 3.5mm ile bağlantıda hem ses çok düşük geliyor hem de kulaklık fazlasıyla dışarıdan ses alıyor.

Kingston HYPERX CLOUD II 7.1 almak istiyorum. Videolardan gördüğüm kadarıyla hem 3.5mm hem de USB bağlantıyı destekliyor. Ayrıca hem malzeme kalitesi hem de yalıtkanlık iyi düzeyde deniyor.

İkinci el olarak bulunduğum bölgede 400 lira civarı ikinci eli var.

Sizler ne tavsiye edersiniz? PS'in kendi kulaklığı nasıldır? 700 -800 tlye kadar bütçem mecvut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AC4376FA6

Selam arkadaşlar.

Bir süredir kullandığım Logitech G231 kulaklığımı değiştirmek istiyorum. 3.5mm ile bağlantıda hem ses çok düşük geliyor hem de kulaklık fazlasıyla dışarıdan ses alıyor.

Kingston HYPERX CLOUD II 7.1 almak istiyorum. Videolardan gördüğüm kadarıyla hem 3.5mm hem de USB bağlantıyı destekliyor. Ayrıca hem malzeme kalitesi hem de yalıtkanlık iyi düzeyde deniyor.

İkinci el olarak bulunduğum bölgede 400 lira civarı ikinci eli var.

Sizler ne tavsiye edersiniz? PS'in kendi kulaklığı nasıldır? 700 -800 tlye kadar bütçem mecvut.
    Selam hyperx cloud 2 ile hyperx revolver s arasında kalıp revolver s tercih ettim 3.5 mm jack ile pc ye bağladığımda son sesi çok yüksek,dualshock 4 e bağladığımda şu ana kadar jack ile kullandığım kulaklıklar arasında en iyisi çok güzel ses veriyor özellikle fps oyunlarında ayak sesi çok rahat kasılır usb dongle ile ps4 e bağladığımda ses daha da yükseliyor dolby tek tuşla aktif edebiliyosun ama ben dolby de oynamıyorum biraz da oyunlarla alakalı olabilir stereo da daha iyi gibi geldi sesler,çok fazla oyun denemedim hyperx cloud2 ile revolver s arasında çok fazla fark olduğunu düşünmüyorum tasarım birde usb dongle revolver s daha gelişmiş yeni nesi sürücüler var forumlarda baya araştırdım 3.5mm jack ile ps4 de daha iyi revolvers ds4 jack girşi 32 ohm hyperx cloud 2 60 ohm o yüzden ses daha az geliyormuş diye okudum revolver s 30 ohm olduğu için ds4 e daha uygun gücü karşılayabiliyor ps4de daha fazla kullanacağım için revolver s tercih ettim ve memnunum.pc de zaten her ikiside iyidir cloud 2 nin 53 mm sürücüleri ile dahada yüksek ses verebilir.Revolvers usb 3 farklı ekolayzır ayarı var bunları denedim sesi değiştiriyor baya cloud 2 de yok sanırım.Bence her ikisi de çok iyi kulaklar tekrar ediyim ds4 jack girişinde daha iyi performans için revolvers aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cizmele -- 9 Mart 2019; 10:56:20 >

• Geçen sene bunu dönemlerde cloud 2 400tl civariymis suanki fiyatı ise 650tl ne güzel hayat

• Hyperx cloud flight ta tercih edilebilir. Kablosuz. Kullanan varsa yorumlarını dinlemek isterim.
  • Yeni Wireless Headset alınır mi ?
    400TL civarı falan miktara. Oncesinde Eski NOKIA telefon kulakligi ile kullandım son zamanlarda da JBL T205 ile aradigimi bulamadım. Malum fiyatlarda bu aralar fena uçuk seviyede.
    Fazla beklentim veya ses kasma derdim yok. Orta seviyede memnun edecek cinsten ses versin yeterli bana.
  • Normal tv sesinden sonra, sony gold wireless ilaç gibi gelmişti. Baya kullandım ama sesine alıştıktan sonra başka bir kulaklık arayışına başladım, sonra forumda devamlı övülen turtle beach 520p'yi almaya karar verdim.Onu aldıktan sonra gold'un sesi bana çok sıradan gelmeye başladı.Yani aralarında baya fark vardı, özellikkle basslar baya iyiydi.Mid sesler daha ön plandaydı.Bu da oyun deneyimini gold kulaklığa göre daha iyi veriyordu. Sonra gel zaman git zaman, tüm inceleme sitelerinde tavsiye edilen , en yüksek puanları alan steelseries'in arctis pro wireless modelini gördüm.Baya düşündükten, araştırma yaptıktan sonra almaya karar verdim.Bu model direk ps4 ile uyumludur ama sadece ses kaynağı almak için, optik çıkış olan tüm cihazlar ile çalıştıralabilir.Chat için sadece ps4 ve pc ile uyumlu.Uyumlu derken uyumlu olmadığı bir cihaz yok diyebilirim.İçindeki ayrı bluetooth bağlantısı ile telefonunuz ile normal bluetooth kulaklık kullanır gibi kullanabiliyorsunuz. Bu kulaklığın oyuncu kulaklığı olduğuna bakmayın, müziktede hifi rakiplerini baya zorluyor, bundan önce kullandığım iki kulaklıkta müzik konusunda rezalet durumdaydı.O yüzden sadece film ve oyunda kullanıyordum. Ama bu kulaklık işte hepsinde de mükemmel bir perfromans veriyor.Oyun, film bu kadar fark yaratacağını hiç düşünmezdim.En ufak çıtırtıyı bile duyuyorsun.Turtle'da stealth özelliği vardı ama o moda aldığın zaman basslar ölüyor, teneke gibi ses çıkıyordu o yüzden hiç özelliği aktif etmezdim.Ama bunda misal bf5'te silah sesleri o kadar iyi ki, sanki elinde silahh varmış gibi ateş ediyorsun.Ses yüksekliği çok fazla, o yüzden biraz düşürmek zorunda kalıyorum.Gerçekten anlatma ile bu ses denneyimini ifade edemezsin.Birebir test edip deneyim etmeniz lazım.Sanırım son nokta bu kulaklık daha ötesini düşünemiyorum. :)

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Turtle beach deki superhuman hearing özelliği çok boş bir özellik oyunun hissiyatını mahvediyor keza malzemesi kaliteside rezalet. Bende satıp steelseries almayı düşünüyordum ama çok pahalı. Şarjı ne kadar gidiyor? Astro da çok pahalı ve şarjı çok az gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 7 Nisan 2019; 15:9:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Turtle beach deki superhuman hearing özelliği çok boş bir özellik oyunun hissiyatını mahvediyor keza malzemesi kaliteside rezalet. Bende satıp steelseries almayı düşünüyordum ama çok pahalı. Şarjı ne kadar gidiyor? Astro da çok pahalı ve şarjı çok az gidiyor
    Hocam değiştirilebilir batarya sistemi olduğu için, sınırsız şarj süresi diyebilirim. Dock ünitesinde devamlı şarj olan yedek batarya var, hemen 10 saniye sürmeden değiştirip, kaldığın yerden devam ediyorsun. O yüzden batarya süresini tam bakamadım. Ama incelemelerde 10 saat civarı gidiyor.

• Turtle beach 600 ile yeni gold wireless arasında kaldım. Bütçe 750₺. Ne önerirsiniz? Cloud2 önermeyin aldım memnun kalmadım hiç.

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.