Şimdi Ara

PS 4 İçin Kulaklık Önerisi...( Kulaklık Ana Konu) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.014
Cevap
18
Favori
78.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Domatore kullanıcısına yanıt
    Hem Ps4' te hemde Pc' de kullanılabilir fakat bildiğim kadarıyla Pc' de 7.1 ses alamıyorsunuz.
  • Arkadaşlar ps4 uyumlu sıfır turtle beach 500p kulaklık için SAHİBİNDEN GET ilanı açtım. 530 tl fiyatı var. İlgilenenlere duyurulur. Forumdan birine satmayı tercih ederim. İlgilenenlere duyurulur..

www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-turtle-beach-500p-kablosuz-kulaklik-ps4-641148287/detay/
  • 2 Haftadır Sony gold headset yeni çıkan versiyonunu kullanıyorum eskisinde olan kulak içini acıtma olayı bunda yok ses de bir fark anlamadım mikrofon da ise var sesim karşıya daha net gidiyor.Ürünün malzemesi daha esnek olmuş mühendislik olarak daha yuvarlak ve geniş.
  • arkadaslar merhaba ps4 için 400 ila 500 TL arasi 7.1 kulaklık varmidir Önerinizvarmi geriye dönük inceledim sayfalari kafam karişti biraz sadece ps4 için kullanacagim cihazin eski mat kasalardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevik001981 kullanıcısına yanıt
    https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_trust-22055-gxt-383-7-1-dıjıtal-tıtresımlı-kulaklık-1179784.html

• fukachuu F kullanıcısına yanıt
    hocam tesekkur ederim Baska öneri olmassa muhtemelen alacam bunu aciklamada ps4 yazmiyor kesin çaliştirir herhalde kulaklık konusunda çok cahilim ondan sormak istedim

Bende bunu kullanıyorum optik girişli güzel bir kulaklık mikron kaliteside baya iyi

Fotoğraflarda kutusunun olduğu bölümde sağ altta ps4 ibaresi var oradan görebilirsiniz

• Bu makinanın en sevmediğim yönü başka markaların bluetooth kulaklıklarını desteklememesi. Bose QC35 var bluetooth kulaklığı amele gibi kabloyla dualshock'a bağlıyoruz

• Arkadaşlar bende Razer Kraken Chroma 7.1 var. Pcye taktığımda hiçbir sıkıntısı yok mikrofonun ama ps4'te mikrofonum çalışmıyor. Bunun bi çözümü var mı?
    tamam hocam iyi akşamlar tesekkürler ederim

sana önereceğim tek model hyperx cloud 2. playstation sadece kendi kulaklıkları ve hyperx ler için 7.1 desteği veriyor. diğer markalarda 7.1 maalesef alamazsın. ben tavsiye ettiğim kulaklığı kullanıyorum ve çok memnunum.
  • hocam tesekkur ederim biraz bütçemi geçiyor diger arkadasin dedigi kulaklığı aldim trust marka olan yardimcıı olan arkadaslara tesekkur ederim

• Aşağıdaki kulaklığı ps4te kullanabilir miyim? Gerçekten 7.1 performansı alabilir miyim?

https://m.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/trust-gxt340-7-1-surround-oyun-kulakligi?place=device_category

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar HYPERX REVOLVER S kullanan mevcutmu?.Nasıl kulaklıktır? Almaya değer mi? Bilgisi olan yada bu fiyat bandinda daha performanslı başka bir kulaklık önersi olan varsa görüslerinizi bekliyorum.

https://www.gameekstra.com/urun/hyperx-cloud-revolver-s-7-1-ses-kartli-gaming-kulaklik-hx-hscrs-gm-ee

hocam sıze bir sorum olacak kulaklığı aldim ps4 bagladim bende hori tac pro var hori tac proya baglayinca muthiş bir cızırtı var ama normal ds4 te yok bunu halledebilir iyim

Hori hakkında bilgim yok, direk konsola bağlasanız daha iyi olmaz mı hem 7.1 e alırsınız amfisinden ve optik girişi kullanabilirsiniz

hocam konsola bagladim ds4 yerine hori taca bagladim ben ds4 yerine hori tac kullanıyorum yani ds4 veya hori tac baglamadan ses alabilyormuyum

Hiç ds4’e bağlamadım hep usbden kullanıyorum ben

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.