Şimdi Ara

PS 4'e Su kaçtı yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bayramda çeşmeye gitmiştim eve ailem benden önce dönmüş bir de bakmış evde su borusu patlamış. Ben konsolu her zaman dik konumda yere koyardım düşerse fazla zarar görmesin diye ancak odamı yerden 1.5 parmak kadar yükseklikte su basmış, cihazı çevirdiğimizde içinden 5-6 damla resimdeki boşluktan su akmış. şimdi pirince koyduk çalıştırmadan önce öneri ve yahut yorumu olan var mı? teşkkürler PS 4'e Su kaçtı yardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Açıkçası durum kötü. Pirinçte beklesin bir süre. Ps4 ün o dik koyduğunuzda alta gelen tarafları da hep deliklidir hava alması için oradan içeri su tesir etmiştir büyük miktarda.

Geçmiş olsun

• Geçmiş olsun. Yapılabilecek her şeyi yapmışsınız. Fişe takıp sonucu görmekten başka çare yok. Çalışırsa senindir çalışmazsa zaten hiç senin olmamıştır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sen tedbir amaçlı birince yatır onu 1-2 gün. Sonrasında takıp bakarsın. Ama 2 gün bekletmen daha iyi yoksa kablolar oksitlenme yapabilir.

• Tam olarak fanlar ve ekran kartının olduğu yerden su girmiş. İnşallah çalıştırabilirsiniz

• simdi bu aksam deniyeceğim fişe takıp. içini açıp bakmamda fayda olabilir mi ? boşuna uğraşmayım mı ?

• Geçmiş olsun, bayramda Çeşme'ye gittiğiniz için olmuş. çeşmeden su akar, Marmaris veya Bodruma gitseydiniz bir şey olmazdı.
  • Bodrum'da da nem riski var

Şaka bir tarafa tek çareniz cihazı komple bilen birine açtırıp temizletin, varsa kir, pas alırlar. Cihazı sonra açarsınız...

• İşlemci su aldıysa iflah olmaz gibi. Eliniz yatkınsa açıp bi bakın içini eğlence olur hem

• Garantisi olsa bile gitmiştir zaten büyük ihtimal sen içini açıp temizle onun oksitlenme yapmasın. Pirinç pek etki etmez tahminimce çok kapalı kutu konsol. Hem pirince koysan bile 3-4 gün ağzı kapalı olan birşeye koyman lazım ki konsolu ağzı kapalı neye koyabilirsin o kadar büyük :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Foxin -- 7 Eylül 2017; 8:50:50 >
  • Şu konunun altına espri bile yapıyorlar, cidden insanlık ölmüş.

Geçmiş olsun hocam.
  • Prize takıp denemek lazım. En fazla sigorta atar.

• Cihaz calisti mi usta durumlar nedir

• düştüğünde zaran görmesin diye dik koyma mevzusunu anlamadım ben

düşmemesi için yatay konur.

bir de yerde ne işi var playstation'ın o da ilginç

geçmiş olsun umarım çalışır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 7 Eylül 2017; 19:23:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

düştüğünde zaran görmesin diye dik koyma mevzusunu anlamadım ben

kitaplik ve komidin arasinda tam playstationin girebilecegi bir bosluk var orada tutuyordum playstationi boylelikle neredeyse hareket edemiyordu + yerden herhangi yuksek bir yere koyarsam dusme etkisiyle hasar gormeyi en aza getirmek icin yerde tutuyordum playstationi ancak su basma olayini dusunememeistim

gel gelelim bir cok dua ve kurutma isleminden sonra takir takir calisiyor playstation cok isiniyordu zaten iyi oldu bir serinledigi tesekkurler yorumlar icin arkadaslar

• Urjiko kullanıcısına yanıt
    İyi hadi gözün aydın. Okunmuş pirince koysaydın daha çabuk hallolurdu işin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Urjiko

quote:

Orijinalden alıntı: defected

düştüğünde zaran görmesin diye dik koyma mevzusunu anlamadım ben

kitaplik ve komidin arasinda tam playstationin girebilecegi bir bosluk var orada tutuyordum playstationi boylelikle neredeyse hareket edemiyordu + yerden herhangi yuksek bir yere koyarsam dusme etkisiyle hasar gormeyi en aza getirmek icin yerde tutuyordum playstationi ancak su basma olayini dusunememeistim

gel gelelim bir cok dua ve kurutma isleminden sonra takir takir calisiyor playstation cok isiniyordu zaten iyi oldu bir serinledigi tesekkurler yorumlar icin arkadaslar

Arkadaşım o koyduğun yer çok zararlı. Çok ısınması hatta yanması işten bile değil.

Ps hava alan geniş bir yere koyulmalı. Aparat yok ise Asla dik koyulmamalı

• artık çalışsa bile sec oyunları oynatmayacaktır. pri veya çift hak alman gerekecek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.