Şimdi Ara

Ps 3 Soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kafelerde ps3 oynaya oynaya ps3 almaya karar verdim.Yazın almayı planlıyorum birkaç sorum olacak
    1 - Ps3 Slim 120gb oyunsuz alıcam doğru seçim mi?
    2 - Bilgisayarda kullandığım Xbox 360 kablolu kolunu ps3 de kullanabilir miyim?
    3 - Psn alırken region tr mi yapayım uk mi yapayım yoksa bi uk alıp bide tr alıp güncellemede uk oynarken tr mi kullanayım?
    4 - Oyunları nasıl nerden en ucuza alabilirim.Bana kalsa kredikartı sorun değil ama babam nete kredikartı numarası vermeye karşı.İzmirde oturuyorum ve şahsen 100 tl ye oyun alamam.30-40 tl olursa ayda bir bi oyun alırım.Tabi yazın
    5 - Hali hazırda yeni bi laptopım var(gta 4 ü sorunsuz fullde oynadım) daha alalı 3 - 4 ay oldu sizce multi platform oyunları pc demi oynayayım ps3 de mi?
    6 - Oyun tavsiyesinde bulunursanız sevinirim.Gow Collection oynuyorum şuan(Ps3 kafede) Gow 3 ü alırım Mw serisi oynadım ama multi mw2 düşünürüm.Arkham Asylum da güzeldi.Zombili şeyler olmassa sevinirim böyle aksiyon fln.Fps ve Tps işte ama Crysis tarzı oyunları sevmiyorum siz düşünün işte
    Şimdiden teşekkürler.

• bence
    1-fat ps3 al daha uygun olur fiyatı 80gb fat ps3 almıstım hıc problemm yok yaada kampanyalı ps3ler oluo onlardan al yanında 1 kol daha verıyorlar falan ındırımlı bı yerlerden almaya calıs mesela bak bende izmırdeyım bestbuyda 700 tl e 2 kol slım120gb 2 de oyun verıyolardı bi ara sanırım bestbuy fıyatlarını takıp et orası ıyı oluo mediamarkt da olabılır uygun bısyeler mutlaka bulursun sakın acle etme bak ben ettım yazın aldım 1000 tl e 1 oyun vardı yanında o kadar acayıp pısmanım
    2-sanmıyorum öyle bişey denemedım ama calısmayacagını dusunuyorum
    3-us yada uk olarak al ana hesabını hatta uk al uk daha ıyı store da sureklı yenı seyler oluo us dan daha once gelıo bide tr psni salla işine yaramaz
    4-oyunları en ucuz forumda bulursun baska bı yerde burdan daha ucuzunu bulamazsın sıfır oyun ıstıyorsandahttp://www.shopto.net/ i tavsiye ederım
    5-ıkısınde de oynamanın zevbkı apayrı ıkısınıde tavsıye ederım ama ps3 daha heycanlı gibi
    6-re5 zombılı ama guzel kz2 de fena değil eglencelı tarzda lbp var battlefield bc2 cıkıcak 4 martta onuda tavsıye ederım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oppsional -- 2 Şubat 2010; 23:29:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Shirt

Arkadaşlar kafelerde ps3 oynaya oynaya ps3 almaya karar verdim.Yazın almayı planlıyorum birkaç sorum olacak
    3 - Psn alırken region tr mi yapayım uk mi yapayım yoksa bi uk alıp bide tr alıp güncellemede uk oynarken tr mi kullanayım?
    4 - Oyunları nasıl nerden en ucuza alabilirim.Bana kalsa kredikartı sorun değil ama babam nete kredikartı numarası vermeye karşı.İzmirde oturuyorum ve şahsen 100 tl ye oyun alamam.30-40 tl olursa ayda bir bi oyun alırım.Tabi yazın
    5 - Hali hazırda yeni bi laptopım var(gta 4 ü sorunsuz fullde oynadım) daha alalı 3 - 4 ay oldu sizce multi platform oyunları pc demi oynayayım ps3 de mi?
    6 - Oyun tavsiyesinde bulunursanız sevinirim.Gow Collection oynuyorum şuan(Ps3 kafede) Gow 3 ü alırım Mw serisi oynadım ama multi mw2 düşünürüm.Arkham Asylum da güzeldi.Zombili şeyler olmassa sevinirim böyle aksiyon fln.Fps ve Tps işte ama Crysis tarzı oyunları sevmiyorum siz düşünün işte
    Şimdiden teşekkürler.

1- Daha yeni bir teknoloji daha az ısınma 65 nm dayanıklılık gibi şeyleri çin 120 GB slim doğru seçim
    2-Hayır kullanamazsın büyük ihtimal zaten ps3 kolunu kullandıktan sonra xbox kolunu görmek istemezsin
    3- tr alma çünkü demo indiremezsin uk PSN al. Ayrietten online oynarken türk olduğunu milletin anlaması için de tr psn alabilirsin.İki tane user açacaksın ps3 te.Yada hiç uğraşma bir tane UK PSN al hem online oyna hemde demo indir.
    4- Babanı ikna edebilirsen shopto.net ten alabilirsin.Olmazsa doğubank sirkeci veya yazıcıoğlu kadıköy gibi yerlerden oyunları neredeyse yarı fiyatına alabilirsin.Oyunu bitirdiğinde takas edebilirsin.
    5- Multiplatform oyunları bence PC de oyna . Sonuçta PC de Bioshock 60 lira PS3 te 149 lira.
    6- Uncharted 2 ( KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE KESİNLİKLE ALMALISIN )) PS3 e çıkan en iyi oyundur bundan ötesi yok
    Killzone 2 ( Yılın FPS si seçildi ))
    Resistance serisi 1 ve 2 (( PS3 ün en iyi çıkış oyunuydu güzel bir FPS dir
    Motorstorm 2
    Burnout Paradise ( multiplatform ama PS3 te çok zevkli oluyor )
    Little Big Planet ( önyargını kır bebe oyunu deme oyna ve gör çok güzel oyun )
    FIFA 10 (( ben futbol oyunlarından nefret ederim ama senin sevebileceğini düşünerek yazdım ))

Ayrıntılı bilgi için forumdaki anket konuma girebilirsin.Oylara göre aklında daha iyi bir fikir oluşur. http://forum.donanimhaber.com/m_36863507/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 3 Şubat 2010; 1:21:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Arkadaşlar kafelerde ps3 oynaya oynaya ps3 almaya karar verdim.Yazın almayı planlıyorum birkaç sorum olacak
    Şimdiden teşekkürler.

1- Daha yeni bir teknoloji daha az ısınma 65 nm dayanıklılık gibi şeyleri çin 120 GB slim doğru seçim
    2-Hayır kullanamazsın büyük ihtimal zaten ps3 kolunu kullandıktan sonra xbox kolunu görmek istemezsin
    3- tr alma çünkü demo indiremezsin uk PSN al. Ayrietten online oynarken türk olduğunu milletin anlaması için de tr psn alabilirsin.İki tane user açacaksın ps3 te.Yada hiç uğraşma bir tane UK PSN al hem online oyna hemde demo indir.
    4- Babanı ikna edebilirsen shopto.net ten alabilirsin.Olmazsa doğubank sirkeci veya yazıcıoğlu kadıköy gibi yerlerden oyunları neredeyse yarı fiyatına alabilirsin.Oyunu bitirdiğinde takas edebilirsin.
    5- Multiplatform oyunları bence PC de oyna . Sonuçta PC de Bioshock 60 lira PS3 te 149 lira.
    6- Uncharted 2 ( KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE KESİNLİKLE ALMALISIN )) PS3 e çıkan en iyi oyundur bundan ötesi yok
    Killzone 2 ( Yılın FPS si seçildi ))
    Resistance serisi 1 ve 2 (( PS3 ün en iyi çıkış oyunuydu güzel bir FPS dir
    Motorstorm 2
    Burnout Paradise ( multiplatform ama PS3 te çok zevkli oluyor )
    Little Big Planet ( önyargını kır bebe oyunu deme oyna ve gör çok güzel oyun )
    FIFA 10 (( ben futbol oyunlarından nefret ederim ama senin sevebileceğini düşünerek yazdım ))

Ayrıntılı bilgi için forumdaki anket konuma girebilirsin.Oylara göre aklında daha iyi bir fikir oluşur. http://forum.donanimhaber.com/m_36863507/tm.htm
    Teşekkürler nomadcry ama oyun konusunda istanbulda olmadığım için izmir den biyerler söylenirse iyi olur.Yarış oyunu sevmiyorum bu arada.Serilerin 1. oyunlarınıda oynayayım diyorum zaten ucuzmuşlar 30tl fln uncharted neyse fps lerdede bunu yapayım mı?Örneğin Killzone 1 ile 2 arasında grafik fln farkı var mı?Senaryosu var mı?Yani 1 ini oynayayım mı?
    Uncharted 2:Among Thieves
    Uncharted :Drake's Fortune
    Killzone 1 2
    Resistance serisi 1 ve 2
    Little Big Planet
    Metal Gear Solid 4:Guns of The Patriots
    İnfamous
    Resident Evil 5
    BattleField Bad Company 1 2
    GTA Episode from Liberty City
    Assasins Creed 2
    Dragon Age Origins
    Ninja Gaiden Sigma
    Brutal Legend

Böylede bi liste hazırladım.Batmanı fln eklemedim oynadım diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr . Shirt™

Teşekkürler nomadcry ama oyun konusunda istanbulda olmadığım için izmir den biyerler söylenirse iyi olur.Yarış oyunu sevmiyorum bu arada.Serilerin 1. oyunlarınıda oynayayım diyorum zaten ucuzmuşlar 30tl fln uncharted neyse fps lerdede bunu yapayım mı?Örneğin Killzone 1 ile 2 arasında grafik fln farkı var mı?Senaryosu var mı?Yani 1 ini oynayayım mı?
    Killzone 1 2
    Resistance serisi 1 ve 2
    Little Big Planet
    İnfamous
    Resident Evil 5
    Assasins Creed 2
    Dragon Age Origins
    Ninja Gaiden Sigma
    Brutal Legend

Alıntıları Göster
    http://resim.donanimhaber.com/m_19863409/tm.htm

http://resim.donanimhaber.com/m_12966423/tm.htm

Buralara bakabilir ve sorabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

http://resim.donanimhaber.com/m_19863409/tm.htm

http://resim.donanimhaber.com/m_12966423/tm.htm

Buralara bakabilir ve sorabilirsin.

Alıntıları Göster
    Buradan daha hızlı olacağı için sormuştum ama neyse bi soru daha forumda takasta millete nasıl güvenicez.Bi dayanak fln varmı yani?İzmirdekilerle gene biraz basitte...

• quote:

Buradan daha hızlı olacağı için sormuştum ama neyse bi soru daha forumda takasta millete nasıl güvenicez.Bi dayanak fln varmı yani?İzmirdekilerle gene biraz basitte...

Alıntıları Göster
    referanns sistemi diye bişey varda acıkcası ben onada pek guvenmıyorum ıkıncı el bolumune gırdıgın zaman gozukuo yıldız olarak alısverıslerınden kazandıkların alıocı yorumlarınada bakabılıyorun ordan yinede izmir içi elden daha iyi
  • quote:

Killzone'un ilk oyunu PlayStation 3 için çıkmadı. Zaten PlayStation 3 çıkmadan önce adı en çok anılan oyunlardan biri Killzone 2'ydi. Online'ı da son derece güzel ve düzgün gruplarla oynandığında zevkli oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oppsional

referanns sistemi diye bişey varda acıkcası ben onada pek guvenmıyorum ıkıncı el bolumune gırdıgın zaman gozukuo yıldız olarak alısverıslerınden kazandıkların alıocı yorumlarınada bakabılıyorun ordan yinede izmir içi elden daha iyi

Alıntıları Göster
    Tamam çok teşekkürler arkadaşlar ben yatayım paraları biriktirip babmıda ikna edip bi ps3 çakıyorum nekadar para olmasada ordan burdan 3 - 5 didikle dur

Sarpy pardon cahillik başka böyle 1. oyunları ps 3 e çıkmayan oyunvar mı birde re5 ile mgs4 serilerinin diğer oyunları ps3 e çıkmadı değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr . Shirt™ -- 3 Şubat 2010; 2:18:12 >

• quote:

Killzone 1 2
    Resistance serisi 1 ve 2
    Little Big Planet
    İnfamous
    Resident Evil 5
    Assasins Creed 2
    Dragon Age Origins
    Ninja Gaiden Sigma
    Brutal Legend

Killzone 1 i bence alma çünkü ps3 e çıkmadı uncharted 1 i alabilirsin 25-30 lira zaten resistance 1 i zaten almalısın çünkü 2 kaldığı yerden devam ediyor ve 1 bence daha güzeldi 2 nin de mekanları daha güzel izmirde nereden alabileceğini maalesef bilmiyorum

Bu arada listen gayet güzel yerinde seçimler tebrikler

quote:

Tamam çok teşekkürler arkadaşlar ben yatayım paraları biriktirip babmıda ikna edip bi ps3 çakıyorum nekadar para olmasada ordan burdan 3 - 5 didikle dur

Sarpy pardon cahillik başka böyle 1. oyunları ps 3 e çıkmayan oyunvar mı birde re5 ile mgs4 serilerinin diğer oyunları ps3 e çıkmadı değil mi?

MGS4 ün diğer serileri ps3 e çıkmadı evet re5 de öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 3 Şubat 2010; 2:21:36 >

• quote:

quote:

Killzone 1 2
    Resistance serisi 1 ve 2
    Little Big Planet
    İnfamous
    Resident Evil 5
    Assasins Creed 2
    Dragon Age Origins
    Ninja Gaiden Sigma
    Brutal Legend

Killzone 1 i bence alma çünkü ps3 e çıkmadı uncharted 1 i alabilirsin 25-30 lira zaten resistance 1 i zaten almalısın çünkü 2 kaldığı yerden devam ediyor ve 1 bence daha güzeldi 2 nin de mekanları daha güzel izmirde nereden alabileceğini maalesef bilmiyorum

Bu arada listen gayet güzel yerinde seçimler tebrikler

quote:

MGS4 ün diğer serileri ps3 e çıkmadı evet re5 de öyle

Alıntıları Göster
    Tamam arkadaşlar zaten multi platformları pc de oynarım eğer alabilirsem gerisini ps 3 de.Online zevkli olan oyunları da alabilirim ayrıca neyse herkeze iyi geceler.Kafamda herşey oturdu sayenizde x360 bölümü gibisiniz valla.

Hee birde 23' samsung 2333sw+ dvi lı hdmi sız 1080p hdcp monitör aldım yeni uygunmudur bu?Yoksa crt tv ye scarttan mı bağlayayım?Mon. diceksiniz ama ben genede bi sorayım

• quote:

Tamam arkadaşlar zaten multi platformları pc de oynarım eğer alabilirsem gerisini ps 3 de.Online zevkli olan oyunları da alabilirim ayrıca neyse herkeze iyi geceler.Kafamda herşey oturdu sayenizde x360 bölümü gibisiniz valla.

Hee birde 23' samsung 2333sw+ dvi lı hdmi sız 1080p hdcp monitör aldım yeni uygunmudur bu?Yoksa crt tv ye scarttan mı bağlayayım?Mon. diceksiniz ama ben genede bi sorayım

Sakın crt alayım deme varsa onda oynayayım da deme monitör de olsa sonuçta daha iyidir tüplü alma ps3 e yazık edersin ps3 ü almışken yanında güzel bir lcd de alabilirsin
    Tüplü tv de gerçekten kötü duruyor hd tv de izledikten tüplü tv yi çöpe atmak istiyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 3 Şubat 2010; 2:31:16 >

• quote:

quote:

Sakın crt alayım deme varsa onda oynayayım da deme monitör de olsa sonuçta daha iyidir tüplü alma ps3 e yazık edersin ps3 ü almışken yanında güzel bir lcd de alabilirsin
    Tüplü tv de gerçekten kötü duruyor hd tv de izledikten tüplü tv yi çöpe atmak istiyorsun

Alıntıları Göster
    Hocam yeni LCD monitör aldım diyorsun, CRT'ye mi bağlayayım diye soruyorsun.. Kusura bakmada hocam 2010 model araba aldım ama 2000 modelini mi kullanayım der gibi bir soru oldu bu sorduğun.. Tabi LCD'yi kullanma amacın farklıysa onu bilemem fakat PC için kullanacaksan bile hem ps3ü hem pc'yi tek lcd monitörde kullanabiliyorsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: soulfly1

Hocam yeni LCD monitör aldım diyorsun, CRT'ye mi bağlayayım diye soruyorsun.. Kusura bakmada hocam 2010 model araba aldım ama 2000 modelini mi kullanayım der gibi bir soru oldu bu sorduğun.. Tabi LCD'yi kullanma amacın farklıysa onu bilemem fakat PC için kullanacaksan bile hem ps3ü hem pc'yi tek lcd monitörde kullanabiliyorsun..

Evet bende şaşırdım soruyu okuduğumda
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: soulfly1

Evet bende şaşırdım soruyu okuduğumda

Alıntıları Göster
    Lcd de annemler külüstür pc leri ile uğraştıkları için demiştim ama(onada çözüm buldum ben ps3 deyken babamlara laptopı veririm sonra ver bakam geri) bi sorum daha var
    Alacağım ps3 ün fw si örneğin 3.0 sa ve son update 3.2 ise 3.1 mi yükleyip 3.2 ye geçiyim yoksa 3.2 ye direk mi geçeyim?
    Birde araştırdım ama aklım hala karışık ps3 slim 120gb oyunsuz makinaya kaç verirsiniz siz şimdi verecek olsanız?Oyunsuz alıcam çünkü baktım ki forumda ucuz atla direk :D

• quote:

Lcd de annemler külüstür pc leri ile uğraştıkları için demiştim ama(onada çözüm buldum ben ps3 deyken babamlara laptopı veririm sonra ver bakam geri) bi sorum daha var
    Alacağım ps3 ün fw si örneğin 3.0 sa ve son update 3.2 ise 3.1 mi yükleyip 3.2 ye geçiyim yoksa 3.2 ye direk mi geçeyim?
    Birde araştırdım ama aklım hala karışık ps3 slim 120gb oyunsuz makinaya kaç verirsiniz siz şimdi verecek olsanız?Oyunsuz alıcam çünkü baktım ki forumda ucuz atla direk :D

Alıntıları Göster
    up!

• quote:

up!

Alıntıları Göster
    Yaz gelsin, bu soruları tekrar sor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Yaz gelsin, bu soruları tekrar sor.

Alıntıları Göster

Şu soruya bi cevap verin dedim birde fiyat olarak ps3 slim 120gb oyunsuz makinaya kaç verirsiniz dedim.Görende sanki mat sorusu çözdürüyoruz zannedecek.
  • quote:

Şu soruya bi cevap verin dedim birde fiyat olarak ps3 slim 120gb oyunsuz makinaya kaç verirsiniz dedim.Görende sanki mat sorusu çözdürüyoruz zannedecek.

Alıntıları Göster
    fw yüklediğin zaman direk en son hangisi çıkmışsa onu yükleyecek zaten sistem. en son fw bi önceki bilgileri de içeriyor. şimdiki fiyatlarla yazınki fiyatlar bir olur mu...

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

fw yüklediğin zaman direk en son hangisi çıkmışsa onu yükleyecek zaten sistem. en son fw bi önceki bilgileri de içeriyor. şimdiki fiyatlarla yazınki fiyatlar bir olur mu...

Alıntıları Göster
    Neyse sağol bilgiler için ben bilgisayardan fw yi indirip yapacağım için sormuştum da neyse iyi forumlar.

Bu arada fiyatıda bu aralar alma gibi küçük bi şansım olduğu için sormuştum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.