Şimdi Ara

PS 1 (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
607
Cevap
19
Favori
50.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sinirlisinek

quote:

Orijinalden alıntı: furkan199815

Elimde hala var yaz beni ilk ciktiginda aldim ps1den pismam degilim ama ps2 tam bir husran yaz beni

Hem Grafik olarak hem de konu olarak ps1 in daha gelişmiş versiyonu olan ps2 niye tam bir hüsran onu açıkla da anlıyalım.

Tamam ben de ps1 çok severim sevmesine de,ps2 de konsol dünyasının efsanesidir,hüsran falan değil!

laf konuştu balkabağı.

• Arkadaşlar satan varsa ps1 istanbuldan temizse alabailirm.
  • Eklee
  • ekle beni listeye
  • benide ekleyin, yıllarca ps one oynamış bir arkadaşınız olarak :)
    en sevdiğim oyunlardan biri de speed freaks isimli oyundu, ilk kart oyunlarındandır

PS 1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allen_Bradley -- 18 Ağustos 2013; 21:28:58 >
  • Benide ekleyin lütfen !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ah ulan ne günlerdi beee
     PS 1

PS 1
  •  PS 1

Hatirlayan, oynamis olan var mi? Arabalara carparak patlatmaya calisiyorduk. Cok iyiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

quote:

Orijinalden alıntı: sinirlisinek

quote:

Orijinalden alıntı: furkan199815

Elimde hala var yaz beni ilk ciktiginda aldim ps1den pismam degilim ama ps2 tam bir husran yaz beni

Hem Grafik olarak hem de konu olarak ps1 in daha gelişmiş versiyonu olan ps2 niye tam bir hüsran onu açıkla da anlıyalım.

Tamam ben de ps1 çok severim sevmesine de,ps2 de konsol dünyasının efsanesidir,hüsran falan değil!

laf konuştu balkabağı.

Konuyu gezerken gördüm bu oyunu kaç kere hard'da oynayıp bitirdiğimi hatırlamıyorum teyze oğluyla

bu oyunun verdiği hazı başka bi oyunda alamadım

• Buraya bi hort lazım!

İzmir içi orjinal PS1 kolu, Memory Card satan yerler buldum. Bilginiz olsun, zira kol bozulması büyük bir kabus haline gelmişti benim için.

Artı olarak elinde orjinal oyun olan varsa iletişime geçerse sevinirim. Toplamaya başladım yeniden. Özellikle Legacy of Kain Blood Omen arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerueger

Buraya bi hort lazım!

İzmir içi orjinal PS1 kolu, Memory Card satan yerler buldum. Bilginiz olsun, zira kol bozulması büyük bir kabus haline gelmişti benim için.

Artı olarak elinde orjinal oyun olan varsa iletişime geçerse sevinirim. Toplamaya başladım yeniden. Özellikle Legacy of Kain Blood Omen arıyorum.

PS 1

elimde mevcut. Siyah cdlerden çizilmeyen. Kutusu falan yok tabi sadece cd

• Eklyin em çok liberogrande test drive 6 oynardm

• Arkadaşlar ya geçenlerde aklıma geldi ismini bir türlü hatırlayamadım oyunu da bir türlü bulamıyorum, bir oyun vardı deli hastanesi dövüşü diyorduk biz arkadaşlarla :D dövüş oyunu arka plan deli hastanesi değişik değişik karakterler, bir karakter vardı kolları yoktu, dövüşler hep 4 kişi oluyor, oyunu oynayan hatırlayan varmı aranızda?
  • Her ne kadar PS1 benden yaşlı olsa da eski oyunların tadı bir başka :)

Ekle dostum
  • Arkadaşlar bir de ps1 alınca yanında bir orijinal oyun veriyordu. araba yarışı yolda birbirine çarpmaya çalışıyordun falan. Oyunun ismi aklıma gelmiyor bilen var mı acaba
  • Arkadaslar simdiki blur un animasyon tarzı oyunu vardı yine roket falan atıyodun arabadan adını.bilen var mı bu oyunun ?

• atrkky1 A kullanıcısına yanıt
    Wipeout olabilir mi?
  • Eyvallah kardes bulduk sonunda

• Akuji , Crash , Madness Football daha ne oyunlar oynardım deli gibi.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.