Şimdi Ara

Prototype 2 Türkçe Yama Çalışması (İPTAL) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
12
Favori
24.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az biraz daha sabır edin arkadaşlar..Adam paketleme sorununu çözünce paylaşacak zaten çözemez ise de canı sağolsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: maffay__musty

Az biraz daha sabır edin arkadaşlar..Adam paketleme sorununu çözünce paylaşacak zaten çözemez ise de canı sağolsun...
    Paketleme sorunu morunu diye bir şey yok arkadaş ne bir oyun içi videosu attı ne sözünde sadık kaldı bir açıklama dahi yapmıyor daha önce söyledim böyle konular çok gördük bir iki menü yazısını çevirip ben Türkçe yama yapıyorum diyen bir çok kişi çıktı risen 2 vardı geçmişte ona benzedi sona geldim ha bugün ha yarın paylaşırım dedi nasıl oduysa harddisk im bozuldu yandı kül oldu dedi aynı olay çeviri bitti paketleme olmuyor bilmem ne ağır eleştriyorum farkındayım bu arkadaşı ama kimse bana kızmasın.
  • cozepud C kullanıcısına yanıt
    Haklısın bilader yeğenimden oyunu aldım flash a marttan beri bekliyor girmedim hala bekliyorum ama bu konu beni mafia 3 konusundan bile sinir etti sen giriyorsun foruma ve yamayı bekleyenlere yazmıyorsun iki dk ni ayirip cevap yazabilir hala sorun yaşıyorum yada yamayı iptal ettim diye yada oldu bitti link budur diye hiç bir şekilde yazmıyor beni sinir eden noktada bu zaten. Eğer gerçekten uğraşıp hata alıyorsa eyvallah der özrümü dilerim ha tam tersi ise cidden yalan bir çeviri ise bu kadar insanın canını sıkıyor demektir. Belki adam satın alıcak sırf bu yama için bilemeyiz bir an önce açıklama yapması gerekiyor konu sahibi Haklımıyım kardeş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aegir kardeşim neredesin neden cevap vermiyorsun 1 ay oldu çıkmadı çıkart yada sorun ne söylesene bari kaç kişi de merak ediyor ayıp vallahi
  • inddirme linki nerede ?
  • 1 ay önce paketleme konusunda yardımcı olabileceğimi söylemiştim. Bir arkadaş ilgileniyor yarın dönerim bi sorun olursa demişti ama 1 ay oldu ses seda yok :)
  • Arkadaş steamde aktif fakat nedense konuya gelip 2 kelam yazma gereği duymuyor. Hatırladığım kadarıyla Get Even yamasını da yarım çıkarmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Arkadaş steamde aktif fakat nedense konuya gelip 2 kelam yazma gereği duymuyor. Hatırladığım kadarıyla Get Even yamasını da yarım çıkarmıştı.
    Dedim be abi bu çeviri çıkmaz dedim bir kaç satır geri gidin sebepleri ile yazdım hayır yok beklemeyin oyunu millete aldırdı haybeye bekletti lanet olsun bu anlayışa bu adamları formdan uzaklaştırsınlar böyle yalan işler olmaz.
  • Yama iptal olabilir, çevirmen arkadaş insandır en nihayetinde sıkıntı yaşayabilir bunlar doğal şeyler ve kabul edilebilir. Ancak steamde aktif olup burada bu yamayı bekleyen bir çok kişiyi bihaber bırakmak etik değil. İşte zamanında o "gönüllü çeviri" yapan grup/kişilerin kıymetini bilseydik böyle şeylerle muhattap olmayacaktık. Ne ekersen onu biçersin.
  • Bilgilendirsen keşke.
  • Artık bu dünyada yapmayacağın kesinleşti peki bir sorum var ahirette de gönül rahatlığıyla devam edicekmisin
    Kara mizah ve ironi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahinssahin54 -- 19 Haziran 2019; 21:45:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cozepud

Dedim be abi bu çeviri çıkmaz dedim bir kaç satır geri gidin sebepleri ile yazdım hayır yok beklemeyin oyunu millete aldırdı haybeye bekletti lanet olsun bu anlayışa bu adamları formdan uzaklaştırsınlar böyle yalan işler olmaz.

Alıntıları Göster
    Kusura bakmayın ve yanlış beni yanlış anlamayın ama hep diyorum. Yaması yayınlanmamış oyunu yüzde 90 dahiindirim olsa yine almam. Önüne gelen bir yama projesi başlatıyor. 1 2 ay sonra ses seda yok.

• freeman1930 kullanıcısına yanıt
    Ya abi insan der olmadı diye 2-3 aydır niye konuya el atmaz ben hala giremedim oyuna yapıcak diye türkçe oynucağız diye

• 20 haziran 2019 dayız acaba bittiyse bi link aşsamda kursam ?

• Fuatcykl F kullanıcısına yanıt
    20 haziran 2019 sabahın dayız acaba son mesajları okusan?
  • bir yama daha konusu ile sahipsiz kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrecan12bjk -- 30 Haziran 2019; 15:25:47 >
  • Silin şu konuyu ya boş yere insanları heveslendirmeyin.
  • Hep söyledim bu konu patlar eleman bir iki foto attı kaçtı çok türedi böyle konular dedim üstüme geldiler.biz bişey biliyoruz da söylüyoruz abicim
  • YA BİRİ BU YAMAYA BAŞLAYABİLİR Mİ YA O KADAR SEVDİĞİM OYUN GÖNÜLLÜ BİRİ OLSA BAŞLASA BEKLEYEN O KADAR KİŞİYİ DE EN AZINDAN SEVİNDİRİR
  • herifin profili troll kokuyor buram buram zaten yapacağına inanmak hata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balikekmekyedim -- 19 Temmuz 2019; 2:34:51 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.