S

Yüzbaşı
02 Haziran 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 86 (Bu ay: 0)
Gönderileri

TtHenüz 70 küsür gün varken aramaya başladılar 70 lira dafa fazla ücreti olan pakete yönlendirmeye çalışıyorlar fikriniz nedir ne yapayım. Gerçi kabul etmemde taahhüt bitene kadar devam edeceğim. Sizleride bu pakete çekmeye çalışıyorlar mı

Sen yap diye kampanyası geri döndü. Belirli görevleri yaparak internet kazandığımız bu kampanya, ne kadar sürecek bilmiyoruz henüz, ama iyi oldu döndüğü. Yorumlarınızı bekliyorum.

Bilirsiniz Bip yıldızlarında önceden hedef vardı. 100,500,750,1000+ mesaj at gibi. Sonrasında millet bu kolay şeyi programlar ve ilet yoluyla yaptığın için, bu sefer mesaj değil, farklı kişilere gönderme görevi getirdi. Şikayet gelmiş olacakki, turkcell geri adım atıp tekrardan mesaj gönderme görevine döndü. Bu sefer ise görüldü olması şartı geldi. Hiç yoktan yine iyidir(İki hattım var TT ye takılmayın)

Merhabalar göründüğü gibi renkler bu şekilde oldu. Selfyliyim renklet mavi kahverengi mor gibisinden di daha fazlaya tıklayınca Selfye üye ol deniliyor selfy li olanlarda bu sorun var mı şu anda ?

Bugün bu paketleri gördüm fena değil siz ne düşünüyorsunuz?

Merhabalar numara taşımak için yeni sim kartım geldi fakat sözleşme kağıdında 20+ yazıyor ilk üç ay 112 sonraki 9 ay 132 lira ama selfynin sitesinde ilk üç ay 95 sonraki 9 ay 112 lira. Ama ben ilk üç ay 95 sonraki aylar için 112 lira olan tarife için başvurmuştum. Şimdi ben tarifenin kampanyalı ücretinden yararlanamayacak mıyım ? Fazla ücret mi ödeyeceğim? Bir tarife üzerinde iki farklı ücret var(mobil müşterili değilim seçeneği seçili olsa bile. Hangisi doğru bunların şimdiden teşekkürler.

edit; Bana kodlar verildiğine göre kendim gireceğim o halde Selfy festival 20 tarife yazıp 5555 göndermek yerine(x3 112₺ x9 132₺), selfy festival tc gg/aa/yyyy 4545 (x3 95₺ x9 112₺) olarak mı göndereceğim. Kağıttaki tarifenin dışına çıkmam herhalde?

Arkadaşlar bu nedir paketim var ama ücret kesmiş ?

Yine Bir Zam Yine bir yeni tarife. Özgürce sosyala geçenler çok şanslı. Belkide tarifeye geçerken ki sil süpürden sosyal medya 4gb hediyeleri verilmez bu sefer.


08.04.2022 Tarihinden önceki Tarife

Turkcell Biraz Ders almış gibi, sosyal medyalar twichler, YouTubeler gibi. Yeni Kullanıcılar için Fiyat konusu tabikide size kalmış toplamda 75Gb internet.

Düzenli olarak her hafta buradan benim gibi paketi alan var mı ? Fotoğraftaki gibi her hafta bip yıldızları paketini almak için ulaşılmak istenilen hedef artıyor. İlla zorluk çıkartacaklar d neden 1000 de sabit kalmıyorlar ki d mesaj başı ücret fln mı kazanıyorlar. Tamam her hafta koşulsuz veriyorsun ama biraz sabit kal be hocam aralık ayından beri 500 den 3000’ne çıktı böyle giderse 10.000 olur herhalde.

Hakkında
Konum: Sakarya,Adapazarı
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Mesaj Sayısı: 326
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 378
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 243)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 54 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.