Şimdi Ara

Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 ) (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.073
Cevap
42
Favori
260.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar kusura bakmayında bizim bu arkadaşlar hakediyorlar bunu, bende grupdaydım paraları hep iade ettiler bende iademi aldım çıkdım ama ne varki bazı arkdaslar illa ürün isitiyoruz, biz bekleriz biraz daha diye para iadesi almadılar şimdide ürün gelmedi para iadesi pesine gidiyorlar kusura bakmayında hakediyorsunuz firma saglam bir firma degil belli zor durumdalar bukadar şikayet sorun varken hala ürün pesinde kosan arkdaslara şaşırıyorum..
  • Tobey T kullanıcısına yanıt
    Bu adam bayram oncesi telafi amacli %50 indirim kodu verdi. Biz tepki gosterince size yaranilmaz diyip iptal etti indirimi.

Bayramdan sonra urun cikislari saglanacak, urunler geldi bayramdan sonra baslayacak siparis verebilirsiniz dedi. Siparis verenler oldu tekrardan.

Kargo surecimiz tekrar basladi, bayramdan sonra kargolar cikacak deyip insanlari umitlendirirse insanlar tabi ki urun ister. Kimse para iadesi olsun diye siparis gecmiyor.

Ayrica bu adam para iadesi yapiyor diye dolandirici degil, guvenilir sonucu cikmasin. Sonucta bunlar urun gondermiyor oyle ya da boyle o para sana geri geliyor.

Yok depo altta, yok hediyeleri satiyoruz ucuza yok bilmem ne milleti oyaliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar zekieray yüksel isimli arkadaşın yaptığı (firma sahibi çocuk) bir tür ponzi oyunudur.

Sizden topladığı paralarla bir kısmına ürünler zararına gönderilip güven kazanılıyor. Ancak ürün göndermeyip iade yapıp güven kazanmak daha çok işlerine gelir çünkü verdikleri indirimlerle iki kişiden ödeme alıp ancak bir kişiye ürün gönderebiliyorlar tahminim.

Meraklısına:https://www.youtube.com/watch?v=97P8xyZj2io
  • @proteinmarket arkadaşlar bu firmadan kesinlikle alışveriş yapmayın toz sipariş vermiştim elime ulaştıgında inceledim protein tozu serisinin logosunda hologram oluyor arkadaşlar ama bununki düz logoydu %90 sahte demek oluyor geri iade için yolladım hala paramı yatırmadılar firma hakkında çok şikayet var arkadaşlar zaten böyle sitelerden alıcagınıza direk gerçek bayilerden temin edin supplementler.com gibi böyle dolandırıcı siteler 3.kişi olarak geçiyor 3-5tl fazla verin bayilerden alın.
  • Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )

ARKADAŞLAR HERŞEY ORTADA SATTIKLARI ÜRÜNLERİN FİRMASI BU ARKADAŞLAR SORDUM CEVABA BAKIN

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElzakRyder

ARKADAŞLAR HERŞEY ORTADA SATTIKLARI ÜRÜNLERİN FİRMASI BU ARKADAŞLAR SORDUM CEVABA BAKIN
    Ürünü ucuza satmaları sahte olduğu anlamına gelmez ki forumdan pek çok kişi satın aldı hiç kimse de sahte olduğunu söylemedi herkesin ortak noktası kargoların çok geç gelmesi idi.

• goodsamet G kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Tahminlerle iş yürüyor olsa emin olun turkiyenin en zengini olurdunuz.

Urun gönderimleri başladı ve burda da bir çok kişi ürününü aldı.

O yüzden tahmin yürütürken veya birşey söylerken lütfen biraz düşünerek hareket edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ElzakRyder E kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ne hikmetse bahsi geçen firma 1 gu n önce proteinmarket sahte satıyor diyordu 1 gu n sonra aynı cevabı veremiyor.

Konuyu yargıya taşıyan bizzat bizim avukatlarımızdır.

Ticaret kanuna göre haksız rekabet maddesi gereğince firmamizin sattığı orjinal kendi ürünlerine sahte diyerek firmamızı karalamaya çalışmaları nedeniyle işlemler başlatıldı.

Is sonuna kadar gidecek ve ne yapılması gerekiyorsa yapılacaktır.

• ProteinMarket P kullanıcısına yanıt
    gene boş muhabbet böle devam et 1ayda kargo yolluyorlar iade yapmıyorlar gelmiş tatava yapıyor burada önce kargo sorununu düzelt
    Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )

Hocam hala bekliyorum, madem kargolar yola çıkmaya başladı nedir gelişmeler. Bana tam tarih verebilecek misiniz yoksa iptal yoluna mı dönmeliyim?

Ben artık üründen felan vazgeçtim aynı ürünü başka yerden sipariş ettim geldi bitecek zaten. 1 ay ürünü bekledim. 1 aydan fazla olacak neredeyse iade bekliyorum geçen hafta aradım yarım saat sonra anca görüşüp haftaya iade yapılacak bayram vs deyip durdular bir hafta daha geçti ne iade var ne bişi.

Sipariş numarası "107654396" olan siparişin iadesini yapın bari de en azından prensip sahibi insanlarmış gömdermedikleri ürünün parasını geri verdiler diyelim.

Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdeseye -- 26 Ağustos 2019; 12:50:34 >

• Tüketici hakem heyetine dilekçe verdim. Muhtemelen görüşmüşşünüzdür. Savcılığa vereceğim dilekçem de hazır. 29 Ağustos tarihinde İstanbul Anadolu Cumhuriyet Savcılığı'na vereceğim.Ne ürünüm geldi, ne param iade edildi.
    003004f09a156 Havale Yurtiçi Kargo Kargo Takip No:Tedarik Sürecinde 03-07-2019 2 ay oldu neredeyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: pirmes

Bi SS alalım.

Alıntıları Göster
    Konu hakkında bilmeyen arkadaşlar için kısa özet geçeyim. Proteinmarket hakkında çok fazla şikayet vs üzerine aldığım "nutrade premium isolate protein caffe latte" ürün için orjinal ve ya değil bilemediğimden, Nutrade Türkiye'ye mail attım.
    Gelen mailde görüldüğü üzere adamlar Proteinmarketten aldıysanız hiç göndermeyin diye yanıt döndü. Bende doğal olarak ProteinMarketin forumda konusu olan yere yazdım, Nutrade Türkiye sizin hakkınızda böyle diyor diye. NUtrade Türkiye proteinmarket üzerinden alınan ürünün faturasını sordu, gelip gelmediği hakkında emin değilim dedim. Proteinmarket'e fatura için mail attım. (fatura henüz bana gönderilmedi)
    Devamında kendisinin firma sahibi olduğunu belirten bir arkadaş (adı Zeki) beni aradı, ürünün alt firmadan alındığını orjinallik konusunda içimin rahat olması gerektiğini söyledi. Ama bunu söylemesi yetmezdi orjinal olup olmadığı hala belirsizdi. Bahsi geçen arkadaş Nutrade Türkiye üzerinden aynı ürünü satın alıp bana göndereceğini ve diğer ürünle karşılaştırmamı talep etti. Bende bu durumda itiraz etmeden ok deyip ürünün gelmesini ve gelen ürün hakkında detayları paylaşacağımı aktardım. Eklediğim Resimlerde sol taraftaki ürün görüntüleri Proteinmarket sağ taraftaki görüntüler ise Nutrade Türkiye'ye aittir.
    Her iki ürünü karşılaştırdım. Görüldüğü üzere kutu, kapak, ölçek, toz, herşey aynı. Tadını ben ve benden başka 2 arkadaşımla test ettik bir farklılık yok. Nutrade Türkiye'den gelen sahte değilse Proteinmarketin gönderdiğide sahte değildir. Durum bundan ibaret sizlerinde bilgisi olması açısından kısaca özetlemeye çalıştım. Burda benim kanaatim Nutrade Türkiye'nin bu denli bir olayda kesin bir dille aldığınız ürün için Negatif demesi doğru birşey değil, ettik değil ya ne bileyim ne derseniz deyin.
    ProteinMarkete gelecek olursak, şuana kadar aldığım bu 3 farklı ürün orjinal olsada, firma malesef kargo konusunda güven verdiğini söyliyemicem bu sipariş verenlerin şikayet etmelerinden gayet anlaşılıyor. Alışveriş edermiyim bilmiyorum fakat firmanın kendini daha iyi ifade edebilmesi ve bunu ispatlaması gerekiyor diye düşünüyorum. Firmayla ilgili görüşlerim bu şekildedir.

• Mr_aKReP kullanıcısına yanıt
    ürün ne zaman geldi? Ben de nutrade ürünü sipariş verdim 2 eylül dediler
  • Ben harcama itirazı ile banka kanalıyla 2 günce ücreti iade aldım. Konu hala açıksa mağduriyetler giderilsin diye açık. Yoksa çoktan 50 kere silmiştik.

Ek olarak firmanın reklam departmanıyla da anlaşması çoktan bitmiştir, firma ünvanı kalkmıştır.
  • Benim temmuz ayında sipariş verdim, yanılmıyorsam 10 gün olmadan teslim edilmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr_aKReP

Benim temmuz ayında sipariş verdim, yanılmıyorsam 10 gün olmadan teslim edilmişti.
    valla aynı şekilde ben de temmuz 17 de sipariş verdim hala gelen giden yok. En son 3 eylül dediler bakalım
  • siparişin nelerdi hocam ? ben de optimum whey ve gainer bekliyorum herkes farklı birşey diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Ben harcama itirazı ile banka kanalıyla 2 günce ücreti iade aldım. Konu hala açıksa mağduriyetler giderilsin diye açık. Yoksa çoktan 50 kere silmiştik.

Ek olarak firmanın reklam departmanıyla da anlaşması çoktan bitmiştir, firma ünvanı kalkmıştır.
    Hocam ilk mesaja uyarı vs. eklenirse iyi olur. Buraya güvenip almaya devam eden olabilir. Gözünden kaçmasın insanların.
  • merhaba arkadaslar konusu burası degil biliyorum ama belki ihtiyacı olan bir arkadas vardır diye buraya yazdım , fitbull sitesinden almış oldugum All Stars Ultimate Mass Gain 4000 gr gainere kişisel nedenlerim icin kullanmaktan vazgecdim kutusunda, faturası ile birlikte duruyor almayı düşünen arkadas olursa ÇOK UYGUN FİYATA vereceğim.
  • 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.