Şimdi Ara

Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 ) (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.073
Cevap
42
Favori
260.193
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.sikayetvar.com/protein-market/protein-market-urunu-yollamadi-ulasmak-cok-zor

bu şikayet benimki, oradan aldım, burayı sonra gördüm, çok pişmanım, nasıl halleceğiz bu işi? savcılığa dilekçe vermeyi düşünüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: amdfanatic

https://www.sikayetvar.com/protein-market/protein-market-urunu-yollamadi-ulasmak-cok-zor

bu şikayet benimki, oradan aldım, burayı sonra gördüm, çok pişmanım, nasıl halleceğiz bu işi? savcılığa dilekçe vermeyi düşünüyorum...
    whats up grubuna burada verilen linkten katıldım, özelden iade yazdım ve 15 dk içinde ücret tam olarak iade edildi, ilgi ve alakaları için teşekkür ediyorum...

• amdfanatic A kullanıcısına yanıt
    Şu grubun numarasını paylaşın da bizde iade isteyebilelim yardımcı olur musunuz
  • Bir kaç sayfa geride yazıyor, ilan etmişler, biraz okuyun lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eminxconan

https://chat.whatsapp.com/invite/GmtwvxTkricBpvo2kQelrS
    İşte burada, sayfa 195

• Ürünleri orijinal mi bari arkadaşlar? Zamanında aldık ara ara kullanıyorum hep içimde bi kuşku var 😁

• YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE OKUYUN SONRA AĞLAMAYIN !

Yaklaşık 2 aydır bu düzenbazlarla birlikteyiz grupta.Başından beri varım.Görüyorumki yeni gelen arkadaşlar bunlardan alalım mı gibi sorgulamalara giriyorlar.Aman diyeyim arkadaşlar aman.Bu adamlar insanları sadece bekletiyorlar 2 3 ay kadar söz veriyorlar sözlerinde durmuyorlar adete çocuk gibi sizle dalga geçiyorlar size karşı tutumları zaten rezalet.Samet isimli şirket yetkilisini whatsapp grubundan bilenelr bilir.KATİL OLURSUNUZ BENDEN SÖYLEMESİ.LÜTFEN ESKİLER DAVALARINDAN VAZGEÇMESİNLER.BUNLARLA SONUNA KADAR UĞRAŞMAK GEREKİYOR.İsteyene gerekli ss leri atabilirim.
  • elimde fazladan 1 adet All stars ultimate mass gain 4000 g bulunmaktadır fitbull sitesinden almısdım faturalı orjinal kutulu üründür ihtiyacı olana 150 tl den verecem .
  • 2 aydır ürün gelmeyince dün akşam gruptaki bir çok kişinin iadelerini kendi istekleriyle yaptılar, uzak durun kısacası

• Josepth kullanıcısına yanıt
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yenibirisim -- 30 Aralık 2021; 4:24:35 >
  • Malesef yardımcı olamam, iadesini alan herkes gruptan çıktı bende dahil.Eminim grupta olan birileri vardır size yardımcı olur veya yetkililer gerekli işlemleri yaparlar.
  • Josepth kullanıcısına yanıt
    Şaka gibi ya gerçekten şaka gibi.

ARKADAŞLAR GRUPTA OLAN VAR MI?

• Arkadaşlar birde okadar mağduriyete rağmen bu şekilde mesaj atıyorlar.Anlasildi bu firmayla avukatım aracılığıyla uğraşmak gerekiyor.

SIKAYETVAR SITESI ÜZERINDE YAZILI OLAN VE HIÇ BIR MAGDURIYETINIZ OLMAMASINA RAGMEN SIKAYETLERINIZIN YAZILI OLMASI NEDENIYLE FIRMAMIZ ZARAR GÖRMEKTEDIR. BU ZARARA ISTINADEN TCK 267 MADDESI GEREGINCE SAVCILIGA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULACAKTIR. BU MESAJ IHTAR AMAÇLIDIR B021

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • chatbox, iletişim formu, eposta, whatsapp yollarıyla firmaya ulaşmaya çalıştım. sadece whatsapp tan bir kez dönüş yaparak IBAN istediler. IBAN ı paylaştım ve ne iade yapıldı ne de bilgi verildi.

Bugün şikayetvar.com sitesinde şikayet oluşturup, edevlet üzerinden tüketici hakem heyetine başvuruda bulundum. Bunu da whatsapp tan yazdım.

Ne hikmetse 10 gündür işlemeyen mekanizmalar bi anda işledi ve param bi saat içinde hesabıma yattı.

Buradakilerden ricam, 1 aydan fazla süredir ürünü teslim edilmeyen varsa, veya sipariş iptal talebine 3 iş gününden fazla süredir işlem yapılmayan varsa tüketici hakem heyetine başvuru da bulunsun, bu adamlar hesap versinler. Bu detayları kendi ağızlarıyla bana verdiler. Bilseydim bu süreleri bekler, sonra başvuruda bulunurdum.

@murat1407, yukarıdaki kalın font ile ifade ettiğim detaya güvenerek o mesajı atıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pplhntr -- 12 Eylül 2019; 16:58:45 >
  • grup kapatıldı hocam artık herkes işini özelden halletmeye çalışıyor , istersen numarasını gönderebilirim whatsapptaki proteinmarket yetkilisinin

• Hala alışveriş yapanlar var akıl mantık işi değil ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yenibirisim

Şaka gibi ya gerçekten şaka gibi.

ARKADAŞLAR GRUPTA OLAN VAR MI?
    GURUBU KAPATTIK.BU .EREFSİZLERİ HER MECRADA İFŞA EDİP BALTALAYACAĞIZ.LÜTFEN BİR GRUP KURUN ÜRÜN ALACAKLAR HİÇ OLMASSA O GRUBA GİRSİN.HAYATLARININ HATALARINI YAPMASINLAR İLK ÖNCE ONU ÖĞRENSİNLER
  • cidden hala alışveriş yapan mı var? Arkadaşlar 70 80 gün bu adamlarla konuşmuş biriyim ben.O grup kuruldugundan beri varım tabi şimdi kapattık arkadşla konuşup.Gruptaki konuşmalar şirket sahibi samet tarafından resmen çingene ortamına döndü.Adamlara soru bile soramazsınız,telefonla iletişim imkansız.Paralarını geri alamama korkusunda olan insanları resmen koyun gibi beklettiler.Bir şirket düşünün ki sözde şirket tabi,müşterisine bağrıyor ve soru sordurmuyor bi sus lan yeter yazdığnı şeklinde whatsapp mesajlarına dönülüyor.Yani ağız dolusu küfür yazmak istiyorum ama müsait değil ortam.

• Z3A kullanıcısına yanıt
    Bence bi konu açalım DH forumda. Herkes kendi tecrübesini yazıp, hatta elindeki ekran görüntülerini, whatsapp yazışmalarını vs paylaşsın. Bu şirketin müşterilerine tutumu inanılmaz iğrenç. belki para iadesi yapıyor veya ürünü gönderiyor yasal sınırlar çerçevesinde ancak tutumunu insanlarla paylaşıp, nasıl bi deneyim yaşayacakları konusunda uyarmak gerekli diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.