Şimdi Ara

Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 ) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.073
Cevap
42
Favori
260.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba

2.ürün olarak da tek kullanımlık l-carnitine almışsınız buda hediyelerinize eklenerek gönderilmiş olması gerekmetedir.

Eğer eksiklik var ise tekrar gönderim sağlanır efendim.

Saygılarımızla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProteinMarket

Merhaba

2.ürün olarak da tek kullanımlık l-carnitine almışsınız buda hediyelerinize eklenerek gönderilmiş olması gerekmetedir.

Eğer eksiklik var ise tekrar gönderim sağlanır efendim.

Saygılarımızla
    Hocam ihtiyacım yok , göndermenize gerek yok zaten uyguna aldım ürünleri ilginiz alakanız için teşekkürler sadece bilginiz dahilinde olması için yazdım.
  • Bir sipariş de ben geçtim. Umarım yarın kargolanır, devamlı müşteri kazanırsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu ile ne kadar alakalı bilmiyorum ama bu "nutrade xtreme 3000" niye artık bulunmuyor?
  • yusufes26 Y kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Çıldırmak üzere olduğunuzu söylemişsiniz efendim ama her gün gerekli bilgiyi bizden almanızın dışında ürünün hemen altında yazan açıklamayı da görmezden gelmiş olamazsınız sanırım?

Ayrıca siparişinizi HEMEN iptal.edip HEMEN iadenizi alabiliyor iken bu çıldırmak şaşırtıcı.

Bize ayrı konuşup burda farklı yazmanız daha şaşırtıcı.

Çıldırmadan önce siparişinizin açıklamasını lütfen okuyun

• Merhaba, almış olduğum ürünü iptal ettirmiş 11.03 tarihinde ancak hala iptal kartımda gözükmüyor. Süreç kaç gündür acaba?
  • ivb kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Öncelikle iade işlemleriniz havale veya kredi karti farketmeksizin iptaliniz ile birlikte aynı dakika yapılır. Ancak kredi karti alışverişlerinde bankaların bir aktarın süreci vardır. Bu süreç de ortalama 5 iş günü civarındadır. Eğer ödemeniz pazartesi gününe kadar kartınıza yansımamasi gibi bir durum söz konusu olursa lütfen müşteri hizmetlerimiz ile derhal iletişime geçiniz

Saygilarimizla

• Merhabalar, d4fac1515d155 nolu siparisle dün optimum whey 4,5kg ve bigjoy beta alanin siparisi verdim.optimum whey ve bir adet shaker bugun elime ulastı,pazartesi de beta alaninin kargoya verilecegi bilgisi yazılmıs.
    Sipariste optimum wheyin yanında hediye olarak iki adet shaker secmistim,bir adet gönderildi.beta alaninle beraber sectigim shaker ile birlikte iki adet shaker gondermenizi rica edeceğim,Hızlı kargo için teşekkür ederim.

• Ne idüğü belirsiz, vücuda etkisinin ne olacağı pek kestirilmeyen ürünlere amma çok talep varmış. Ama hayal, ama gerçek, müşteriye umut satmak. İyi iş. Aklımda olsun.
  • x3yk X kullanıcısına yanıt
    Bu konuda varsa tavsiyen alalım. Neticede burda bu konuyla ilgilenenler aktif olarak bu gibi ürünleri zaten önceden de kullanmakta olup sadece daha uygun bir yer varmı diye araştıranlar.

Tabii bende böyle ürün kullanmaktan yana değilim ancak bana tamamen doğal olarak aktif spor yaşamında destek olabilecek bir ürün önerin varsa alayım...

Ailem köyde yaşamakta ve artık o köyde bile doğal organik birşey bulmak zor ki ancak kendin üretiyosan mümkün ki o bile ilaçsız büyümüyor.

Sen yine de bu konuyu aklında tut tabii faydası olur belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryan.Cooper

Bu konuda varsa tavsiyen alalım. Neticede burda bu konuyla ilgilenenler aktif olarak bu gibi ürünleri zaten önceden de kullanmakta olup sadece daha uygun bir yer varmı diye araştıranlar.

Tabii bende böyle ürün kullanmaktan yana değilim ancak bana tamamen doğal olarak aktif spor yaşamında destek olabilecek bir ürün önerin varsa alayım...

Ailem köyde yaşamakta ve artık o köyde bile doğal organik birşey bulmak zor ki ancak kendin üretiyosan mümkün ki o bile ilaçsız büyümüyor.

Sen yine de bu konuyu aklında tut tabii faydası olur belki
    Böyle şeyler kullanmamak muhtemelen daha sağlıklı olacaktır.

Hatta, ağır spor yapmamak da daha sağlıklı olacaktır.

Normalde olmadığı kadar kas geliştirmemek çok daha sağlıklı olacaktır.

Yaşlandığında yapamayacağın sporu yapmamak daha sağlıklı olacaktır.

Gıdayı katkı olarak değil, gıda olarak almak kesinlikle daha sağlıklı olacaktır.

gibi gibi...

Uzun yaşayanlara bakıldığında, aralarında ağır sporlar yapan, ağır işlerde çalışan insanları pek görmezsiniz. Genelde mütemadiyen, ufak çaplı spor yapan, yürüyen, yüzen tiplerin uzun yaşadığını görürsünüz.

İnsanlar bu kas yapma olayına niye bu kadar taktılar, niye hayatlarını mantar ediyorlar bilmiyorum...

Boksörler mesela... Belli bir yaştan sonra eskisi kadar sert kondisyonla çalışamadığın için, zamanla kaslar çökme yapıyor. Bu da diğer insanların yaşamadığı kas ağrılarına ve başka komplikasyonlara sebep oluyor.

Kış ayları gelince, ortopedi doktorları avuçlarını ovalamaya başlar... "Kayakçılar gelecek" diye. Kendim de kayakçıyım, oradan biliyorum. Ekstrem işlere mümkün olduğunca girmemek lazım. Amaç sağlık ise, herşeyi makul ve düzenli yapmak lazım. Ve şunu kendinize sormalısınız: "Bunu yaşlanınca da yapabilir miyim?"

• x3yk X kullanıcısına yanıt
    Ben senin bahsettiğin ağır spor kısmında değilim zaten.

Günlük olarak yaşantıma uygun spor yapmaktayım. Öyle acaip kaslı falan biri de değilim olmaya da çalışmadım. Ancak gündelik yaşantımda alamadığım ve ihtiyacım olan şeyleri bu yolla almamda bir sıkıntı yaşamadım ve kafasına göre bunları alan biri de değilim.

2 ayda bir kan tahlili yaptıran ve diyetisyenime danışan biriyim. Bu konuda ilerde yapamayacağım sporları yapmak peşinde değil yaşlanınca nasıl daha aktif kalabilirimin peşindeyim diyelim.

Gıdayı gıda olarak alın diyorsun da bu konuda zaten yeterince iyi ve dengeli beslenmeye çalışmaktayım. Aldığım sadece beni biraz daha destekleyici ek takviye hayatım bu besinlere bağlı değil elbet.

Kısacası tamam haklısın aga bişey demiyom

• quote:

Orijinalden alıntı: x3yk

Böyle şeyler kullanmamak muhtemelen daha sağlıklı olacaktır.

Hatta, ağır spor yapmamak da daha sağlıklı olacaktır.

Normalde olmadığı kadar kas geliştirmemek çok daha sağlıklı olacaktır.

Yaşlandığında yapamayacağın sporu yapmamak daha sağlıklı olacaktır.

Gıdayı katkı olarak değil, gıda olarak almak kesinlikle daha sağlıklı olacaktır.

gibi gibi...

Uzun yaşayanlara bakıldığında, aralarında ağır sporlar yapan, ağır işlerde çalışan insanları pek görmezsiniz. Genelde mütemadiyen, ufak çaplı spor yapan, yürüyen, yüzen tiplerin uzun yaşadığını görürsünüz.

İnsanlar bu kas yapma olayına niye bu kadar taktılar, niye hayatlarını mantar ediyorlar bilmiyorum...

Boksörler mesela... Belli bir yaştan sonra eskisi kadar sert kondisyonla çalışamadığın için, zamanla kaslar çökme yapıyor. Bu da diğer insanların yaşamadığı kas ağrılarına ve başka komplikasyonlara sebep oluyor.

Kış ayları gelince, ortopedi doktorları avuçlarını ovalamaya başlar... "Kayakçılar gelecek" diye. Kendim de kayakçıyım, oradan biliyorum. Ekstrem işlere mümkün olduğunca girmemek lazım. Amaç sağlık ise, herşeyi makul ve düzenli yapmak lazım. Ve şunu kendinize sormalısınız: "Bunu yaşlanınca da yapabilir miyim?"

Alıntıları Göster
    yaşlanınca araba süremeyeceksin, yaşlanınca koşamayacaksın, yaşlanınca sigara içemeyeceksin, ilişkiye giremeyeceksin. bütün mesele yaşlanınca neyi yapabileceğimizi daha doğrusu neyi yapamayacağımızı düşünüp onları hayatımızdan çıkarmak mı? nasıl bu kadar sığ ve monoton fikirler bunlar anlamıyorum. haftada 4 gün, 1-1.5 saat vaktini spora ayırmak benim hayatımı niye mantara çevirsin. en iyisi oturup televizyon izleyelim ama bi dk yaşlanınca gözler de görmeyecek, sadece oturalım

• Aurorax kullanıcısına yanıt
    Sağlıklı olduğunuz yaşlılık süresi boyunca yürüyebilir, ufak tefek koşabilir, araba da kullanabilirsiniz. Dedem erken vefat etti. 80 yaşında vefat etti. Çok da iyi araba kullanırdı. Araba kullanmak gibi basit bir iş, kişinin kondisyonu düzgünse 85 yaşına kadar rahatlıkla yapabileceği bir şeydir.

Bütün olay, vücudunuza iyi bakmaktır. 80'li yıllar boyunca step yapanlar bugün daha 60-65 yaşındalar. Kütür kütür menisküs ameliyatı, diz protezi ameliyatı gibi operasyonlara giriyorlar. Diz protezinin ömrü 10-15 yıl. Yani, protezin ömrü dolduğunda 75-80 yaşında olacaklar ki, tekrar ameliyata girmek için riskli, ama yürüyüşünün kısıtlanması için çok erken bir yaş. Bu gibi sporlara hiç bulaşmamış, düzenli yürüyüşünü yapmış, basit aletlerle kendine yük bindirmeden düzenli kondisyon hareketi yapanlar ise belki bu hareketleri 80 yaşında da yapmaya devam edecekler. Ve belki 90 yaşında hala 3 kat merdiveni tırmanabiliyor olacaklar.

Hayatın her alanında olduğu gibi, hiçbir şeyin suyunu çıkarmamak gerekiyor.

Uludağ'ın ilk otelinin kurucusu olan ve Uludağ'ı Türkiye'ye kazandıran Mehmet Beceren 75 yaşında iken kayak yapmaya devam ediyordu. Yarışçı gibi kayak yaparsan ve kendini sakınmazsan, zayıflayan bağların sebebi ile bir gün düştüğünde başına bela alırsın. Bir daha kayamazsın. Ama ilerleyen yaşının bilincinde olup, buna uygun şekilde sakin sakin kayak yaparsan, 75 yaşında da yapmaya devam edebilirsin. Tabii ki gene de daha risklidir. Ayının biri gelip seni biçebilir.

Özetle bu iş biraz şans, biraz da kendine iyi bakma meselesi. 100 kilo ağırlık basarak da kimse vücuduna iyi davranmış olmuyor. Sağlıklı yaşam ile fitness manyaklığını ayırmak lazım. Kimse TV karşısında döt büyütün demiyor. Abartmayın. Olayı büyütmeyin, özellikle de vücudunuzla barışık olun diyorum. Kısaysan bunu çekip uzatamayız değil mi? Aynı şekilde vücudun fazla kas barındırmaya müsait değilse, kasma. Düzenli, mantıklı sporunu yap. Gerisini kafaya takma. Bazının Allah vergisi sesi var. Bazısının Allah vergisi yetenekleri var. Bazısının Allah vergisi beyni var. Bazısının da Allah vergisi kasa uygun vücudu var. Elindeki ile barışık olmayı bilmeli insan. Allah vergisi özelliği ne ise, iş amaçlı olmasa bile, hobi olarak da olsa oraya odaklanmalı.

-------------------

Yaşlanınca gözler görmeyecek... Kataratk ameliyatı dediğin 2019'da 20 dakika sürüyor. İyileşme süresi de 5 gün. Şahsen ben 2049'dan önce katarakt olacağımı da sanmıyorum. Bu ameliyatın sadece 20 yıl önce nasıl bir ameliyat olduğunu bilenleriniz vardır. 30 yıl sonra nasıl olacağını da varın siz tahmin edin.

Dejeneratif göz hastalıkları genelde şekerle alakalıdır. Kas yapacağım diye hayvan gibi abanırken yediklerinin tam olarak nelere sebebiyet vereceğini bilmiyoruz. Bir sebeple şeker hastası olur isen, onun göze vereceği zararın dönüşü olmaz mesela. Ama şeker hastalığından korunmayı becerir isen, o gözler birkaç basit müdehale ile ölene kadar iyi görür. Merak etme.

Kafayı kullanın özetle. Herşeyin çoğu zarar. 80'lik bir dede olduğumda göcekte yelken basıyor olma hayalim var mesela. Tüpü suda giymek kaydı ile, dalış yapmaya da devam edebilmeyi isterim.

• quote:

Orijinalden alıntı: x3yk

Sağlıklı olduğunuz yaşlılık süresi boyunca yürüyebilir, ufak tefek koşabilir, araba da kullanabilirsiniz. Dedem erken vefat etti. 80 yaşında vefat etti. Çok da iyi araba kullanırdı. Araba kullanmak gibi basit bir iş, kişinin kondisyonu düzgünse 85 yaşına kadar rahatlıkla yapabileceği bir şeydir.

Bütün olay, vücudunuza iyi bakmaktır. 80'li yıllar boyunca step yapanlar bugün daha 60-65 yaşındalar. Kütür kütür menisküs ameliyatı, diz protezi ameliyatı gibi operasyonlara giriyorlar. Diz protezinin ömrü 10-15 yıl. Yani, protezin ömrü dolduğunda 75-80 yaşında olacaklar ki, tekrar ameliyata girmek için riskli, ama yürüyüşünün kısıtlanması için çok erken bir yaş. Bu gibi sporlara hiç bulaşmamış, düzenli yürüyüşünü yapmış, basit aletlerle kendine yük bindirmeden düzenli kondisyon hareketi yapanlar ise belki bu hareketleri 80 yaşında da yapmaya devam edecekler. Ve belki 90 yaşında hala 3 kat merdiveni tırmanabiliyor olacaklar.

Hayatın her alanında olduğu gibi, hiçbir şeyin suyunu çıkarmamak gerekiyor.

Uludağ'ın ilk otelinin kurucusu olan ve Uludağ'ı Türkiye'ye kazandıran Mehmet Beceren 75 yaşında iken kayak yapmaya devam ediyordu. Yarışçı gibi kayak yaparsan ve kendini sakınmazsan, zayıflayan bağların sebebi ile bir gün düştüğünde başına bela alırsın. Bir daha kayamazsın. Ama ilerleyen yaşının bilincinde olup, buna uygun şekilde sakin sakin kayak yaparsan, 75 yaşında da yapmaya devam edebilirsin. Tabii ki gene de daha risklidir. Ayının biri gelip seni biçebilir.

Özetle bu iş biraz şans, biraz da kendine iyi bakma meselesi. 100 kilo ağırlık basarak da kimse vücuduna iyi davranmış olmuyor. Sağlıklı yaşam ile fitness manyaklığını ayırmak lazım. Kimse TV karşısında döt büyütün demiyor. Abartmayın. Olayı büyütmeyin, özellikle de vücudunuzla barışık olun diyorum. Kısaysan bunu çekip uzatamayız değil mi? Aynı şekilde vücudun fazla kas barındırmaya müsait değilse, kasma. Düzenli, mantıklı sporunu yap. Gerisini kafaya takma. Bazının Allah vergisi sesi var. Bazısının Allah vergisi yetenekleri var. Bazısının Allah vergisi beyni var. Bazısının da Allah vergisi kasa uygun vücudu var. Elindeki ile barışık olmayı bilmeli insan. Allah vergisi özelliği ne ise, iş amaçlı olmasa bile, hobi olarak da olsa oraya odaklanmalı.

-------------------

Yaşlanınca gözler görmeyecek... Kataratk ameliyatı dediğin 2019'da 20 dakika sürüyor. İyileşme süresi de 5 gün. Şahsen ben 2049'dan önce katarakt olacağımı da sanmıyorum. Bu ameliyatın sadece 20 yıl önce nasıl bir ameliyat olduğunu bilenleriniz vardır. 30 yıl sonra nasıl olacağını da varın siz tahmin edin.

Dejeneratif göz hastalıkları genelde şekerle alakalıdır. Kas yapacağım diye hayvan gibi abanırken yediklerinin tam olarak nelere sebebiyet vereceğini bilmiyoruz. Bir sebeple şeker hastası olur isen, onun göze vereceği zararın dönüşü olmaz mesela. Ama şeker hastalığından korunmayı becerir isen, o gözler birkaç basit müdehale ile ölene kadar iyi görür. Merak etme.

Kafayı kullanın özetle. Herşeyin çoğu zarar. 80'lik bir dede olduğumda göcekte yelken basıyor olma hayalim var mesela. Tüpü suda giymek kaydı ile, dalış yapmaya da devam edebilmeyi isterim.
    sizin bakış açınızdan düşününce yazdıklarınız mantıklı geldi, sağlıklı ve hayalleri olan bir yaşlılık beklentisi çok güzel. ama işte bu durağanlık ve 90 yaşına kadar yapılan planlar benim kafama çok uzak geliyor. hazır elimde gücüm, enerjim, zamanım varken ben bunları kullanmaktan yanayım sanki yarınım yokmuşçasına. tabi bu demek değil ki vücuduma hemen zarar veriyim. kullandığım ürünler zarar verebilir belki 60 yaşından sonra, işte ben bunu gözardı ediyorum. mükemmeliyetçi birisi değilim, yaptığım işlerde en iyisi ben olmalıyım diye hırslanıp kendimi strese sokmam bu spor için de geçerli. salona gidip kulaklıkları taktığım anda dış dünyayla bağlantı kesiliyor ya işte o hissi çok seviyorum yok karşımdaki 150 kilo basmış, yok ötekinin omuzları kafam kadar falan ben bunları düşünmem. spor öncesi sigara, alkol tüketimi yüksek, bazı zararlı alışkanlıklar var bir de şimdi bakıyorum 1 paket kaç gün gidiyor, alkol haftada bir anca, vücuda bakıyorum adım adım güzelleşiyor. durum böyle iken 60 larımda sıkıntı yaşarım diye düşünüp bugünü es geçme fikri mantıksız geliyor bana

• Ayın 12 Martta gönderilecek olan eldivenler halen yok ???? Millete fırça atacağınıza yazdıklarınızı yerine getirin.
  • WinteR W kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Millete fırça atmak?

Yazılanları bu şekilde anlamak farklı bir bakış açısı. Eldivenlerimiz eksik geldi gelenler de çıkarıldı çıkarılmaya devam ediyor.

Saygılarimizla

• ProteinMarket P kullanıcısına yanıt
    1 adet bcaa sipariş geçtim indirim koduyla piyasa fiyatından baya uyguna aldım gelsin yorumu editlerim hayırlı işler
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.