Şimdi Ara

Protein tozunu attım 100gr. tavuk yiyorum (KANDIRILMAYIN) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
2
Favori
24.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 1Lucifer1

kendi SS ini atsana bi ciddi soruyorum doğal yolla nasıl hale geldiğini görücem sadece

Tabi ki gelişim konum var, inceleyebilirsin.
    http://forum.donanimhaber.com/m_113087176//tm.htm#117387449

Protein tozunu attım 100gr. tavuk yiyorum (KANDIRILMAYIN)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mike Ross -- 3 Haziran 2016; 16:35:40 >

• Mike Ross kullanıcısına yanıt
    Benimde arkadaşım doğal yollarla 2-3 senede vücut geliştirmişti tabi bu süre protein tozuyla daha kısalıyor. 1-2 sene için sağlığımla oynayamam saol bilgi için kardeşim eyw.
  • quote:

Benimde arkadaşım doğal yollarla 2-3 senede vücut geliştirmişti tabi bu süre protein tozuyla daha kısalıyor. 1-2 sene için sağlığımla oynayamam saol bilgi için kardeşim eyw.

Protein tozu doğal, peynir altı suyundan yapılıyor ve kesinlikle düşündüğün gibi bir etkisi yok.
    Sen neden böyle düşünüyorsun? Çünkü pazarlama tekniği denen bir şey var, sana ve senin gibi bir çok insana bunu düşündürtüyorlar.
    Evet kendini salak gibi hissetmelisin, çünkü cidden protein tozunun mucizevi bir etkisi olduğunu düşünüyorsun.
    Çünkü böyle düşünmeni istiyorlar ki sana bunu satabilsinler.
    Bu işle uğraşanlara her şeyi satabilirsin, hem de her şeyi. Yeter ki onlara bunu inandır...
    Ha bu arada;
    Yediğin salam, sosis, cips, kola gibi işlenmiş gıdalar protein tozundan daha zararlı.
    Neyse kafa yapını değiştirmen için bunları söyledim, her şey senin elinde, kendi kararını verebilirsin.

bu işleri uzun süredir araştıran birisiyim ve protein tozunun içindeki bir madde kana hızlı karışmasını sağlıyor buda performansı etkiliyor.Benim bildiğim bu artısından başka bi artısı yok.
    Yanlışım varsa düzelt
  • quote:

bu işleri uzun süredir araştıran birisiyim ve protein tozunun içindeki bir madde kana hızlı karışmasını sağlıyor buda performansı etkiliyor.Benim bildiğim bu artısından başka bi artısı yok.
    Yanlışım varsa düzelt

Daha dikkatli araştır, her okuduğuna inanma.
    Unutma bu bir endüstri ve protein tozları işlenmiş gıdalar.
    Adamlar bunları üretip yumurtaya benzemiş mi diye ölçüm yapıp, kalitesini kıyaslıyorlar.
    İnsanlar da yumurta yemeyip, toza para veriyor. Olay bu.
    Tamam kardeşim teşekkürler bilgi için
  • Protein tozu hızlı emilimi sayesinde normal yediğiniz tavuktan daha hızlı vücutta işlem görür.Protein tozuna isteyen para verir, isteyen vermez herkesin kendi kararıdır.Protein tozu kullanan bir kişiyle, kullanmayan bir kişiyle alakalı bir araştırma yapmanız lazım.İkiside 8 saat uyusun, aynı protein değerlerini alsın ve aynı idman programını uygulasın.Bakalım ne göreceksiniz.

Weider, musclepharm, grenade ve türevi gibi markalar kullanmayıp abudik gubudik markalar kullanarak bir etki zaten alamazsınız..Bu benim şahsi düşüncemdir, ben gayet memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Archangel -- 8 Haziran 2016; 3:50:42 >
  • Herkesin bildiği gibi protein tozunun özelliği hızlı emilimi. Bu yüzden de antremandan hemen sonra içiyorum. Onun yerine 100 gram tavuk göğsü yesem aynı etki olur mu sizce? Cevap hayır.
  • quote:

Yedigin tavuklar protein tozundan belki 10 kat daha fazla zarar veriyor sagligina.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.4kg wheye verilecek para en fazla 200tl bence. Weider falan hikaye, zaten bcaa takviyesi alicaksin..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Yedigin tavuklar protein tozundan belki 10 kat daha fazla zarar veriyor sagligina.

Protein tozuyla bu süre daha kısalıyor demiş yukardaki arkadaş. Ne alaka ben onu anlayamadım? Protein tozu steroid değil ki bu süre daha kısalsın protein tozu kullanınca. Niye protein tozuna steroidmiş gibi yorum yapmış. Benim bildiğim kadarıyla fazla protein almak hızlı geliştirmez, vücutda yağ olarak depolanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vivaldi dinleyen adam -- 12 Haziran 2016; 17:42:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BladesTR

Protein tozu hızlı emilimi sayesinde normal yediğiniz tavuktan daha hızlı vücutta işlem görür.Protein tozuna isteyen para verir, isteyen vermez herkesin kendi kararıdır.Protein tozu kullanan bir kişiyle, kullanmayan bir kişiyle alakalı bir araştırma yapmanız lazım.İkiside 8 saat uyusun, aynı protein değerlerini alsın ve aynı idman programını uygulasın.Bakalım ne göreceksiniz.

Weider, musclepharm, grenade ve türevi gibi markalar kullanmayıp abudik gubudik markalar kullanarak bir etki zaten alamazsınız..Bu benim şahsi düşüncemdir, ben gayet memnunum.

Şuan hardline markasının whey protein tozunun içeriği weider den daha iyi yani şu weider 300 lira diye gözde büyütmeye gerek yok adamlar isimle protein tozu satıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Bachdinleyenadam

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Protein tozuyla bu süre daha kısalıyor demiş yukardaki arkadaş. Ne alaka ben onu anlayamadım? Protein tozu steroid değil ki bu süre daha kısalsın protein tozu kullanınca. Niye protein tozuna steroidmiş gibi yorum yapmış. Benim bildiğim kadarıyla fazla protein almak hızlı geliştirmez, vücutda yağ olarak depolanır.

Evet fazla protein toz da olsa gidadan da gelse zarardir. Ayrica protein tozlari sureci hizlandirmaz o da dogru. Ama tavuklarimiz da guvenilir degil. Bunu unutmayalim.

• Kimsede demiyor ki organik tavuk yiyorum, bimin antibiyotikli tavugu whey kadar faydali ve de ucuz oyle mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Belkilerle hayat sürüceksem doğal olanı tercih ederim en azından belki sağlıklı olan doğallıktadır.
  • quote:

Belkilerle hayat sürüceksem doğal olanı tercih ederim en azından belki sağlıklı olan doğallıktadır.

O belki ile bu belki farkli. Belki kelimesini neden kullandigimi anladigini dusunuyorum.

• 90'ların başında ilk defa salona yazıldığımda ne internet ne youtubu vardı.

En azından küçük şehirlerde protein tozu falan bulunmazdı. Babam Almanya'dan getirmişti bana.

Bodrum katı salonda, basmakalıp programlarla iyi vücut yapanlar vardı. Zaten hoca da Türkiye ikincisi olmuştu.

Şimdi millet ilk günden suplement alıyor.

• Hocam çok güzel açıklamışsınız. Uzun zamandır aklımda olup henüz araştırmadığım bir konuydu. Bahsettiğin bilimsel kaynakları paylaşır mısınız?

• Ben de protein tozu kullandım fakat sonra gereksiz gördüm. Supplement firmalarına göre antrenman sonrası hemen whey almak gerekiyor çabuk kana karışıp yıkılan kasları beslemesi için. Ancak bununla ilgili ne yapılmış deney var ne de yazılmış makale. Zaten supplement firmalarına göre whey den aminoaside weight gainer a kadar her şeyi almak lazım öyle bir pazarlama stratejileri var ki. Neyse bir de şöyle bir şeye denk geldim. Protein tozuyla ilgili
    http://www.bbc.co.uk/programmes/articles/5qYndwd1nyvyFMSynmypy8Z/will-protein-supplements-help-me-put-on-more-muscle

• quote:

Orijinalden alıntı: Namaste.

Kimsede demiyor ki organik tavuk yiyorum, bimin antibiyotikli tavugu whey kadar faydali ve de ucuz oyle mi

Gr.ölçümlü, az yağlı 3 adet pirzola ve bi kase pilav..Üstüne birde protein tozu mis olur.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.