Şimdi Ara

Protein tozundan başka supplement

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 aylık fitness geçmişim var. Yazın tekrar başlayacağım ve 4 yil aralıksız gideceğim.

Ilk ay gainer ile biraz yaglanip 5 kilo alıp 65'ten 70 olmayı planladım.Sonrasında protein ihtiyacım için antrenman sonrasi whey kullanacağım.

Bunun yanında daha çabuk gelişme için ne kullanılmalı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• önce beslenme olayına hic girmeden sorunun cevabını veriyorum .

bcaa ve creatin bahsettigin konuda yardımcı olacaktır
  • Hocam tam olarak verim icin ne zaman kullanılmalı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurderman1

Hocam tam olarak verim icin ne zaman kullanılmalı acaba?

protein ile beraber baslayabilirsin .

gainerden önce 1-2 ay düz beslenme ile yap istersen daha vucudu soguk sonra alırsın gainer 4 sene uzun bi süre sonucta .
  • Gainer dediğimiz şey karbonhidrat sonuçta. Ona para vereceğine kompleks karbonhidratı bol bir beslenme programı yap paran cebinde kalsın. Protein tozu için bile en az 1 sene spor geçmişin olmalı bence erkenden başlama.
  • layneischains kullanıcısına yanıt
    Hocam ben cok yemek yiyemiyorum bu yüzden gainer düşünüyorum zaten gainer dediğimiz şey şeker bildiğiniz ama kılo almak için mecburum

• Yemek konusunda kendinizi zorlamazsanız bu iş olmaz. Gainer pahalı ve gereksiz bir supplement.
  • Kilo almak için kuruyemiş ve fıstık ezmesini deneyebilirsin. Hem lezzetli hem yemesi kolay hem de kalorisi yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi layneischains -- 18 Şubat 2016; 15:08:30 >
    Onları yesem yağdan baska bir seye yaramaz.bana karbonhidrat lazım.

• Fıstık ezmesinin kutusunu alıp incelemeni öneririm içerisindeki yağ ve karbonhidrat oranlarına bak :)
    Kuruyemiş için soyledim. Fıstık ezmesini zaten tuketmiştim spor yaptığım zaman

• Birçok arkadaşım gece yatmadan önce yedikleri fıstık ezmeli sandviçler sayesinde sağlam kilolar aldılar, sana da tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: layneischains

Gainer dediğimiz şey karbonhidrat sonuçta. Ona para vereceğine kompleks karbonhidratı bol bir beslenme programı yap paran cebinde kalsın. Protein tozu için bile en az 1 sene spor geçmişin olmalı bence erkenden başlama.

Abartma istersen yok 3 sene

• Aynen. Protein tozunun tavuktan etten farkı yok. Sadece kana hizli karışıyor antrenman sonrası alımında gelişimi hizlandiriyor. Alt yapıyla ne alakası varki. spor yapmayanlar bile kullanabilir yani.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.